09/02 15:00 8 SK Sokol Zapy v Viktoria Zizkov 5-3
09/01 15:00 8 FK Viktorie Prerov v SK Lisen 0-2
09/01 15:00 8 FK Olympie Brezova v Hradec Kralove 0-2
09/01 15:00 8 FK Kolin v Dukla Praha 1-2
09/01 15:00 8 FK Blansko v FC Fastav Zlín 1-4
08/25 16:30 8 Slovan Liberec v FK Zbuzany 1953 1-2
08/25 16:00 8 Povltavska FA v Varnsdorf 0-5
08/25 15:00 8 Tatran Sedlcany v Ceske Budejovice 0-6
08/25 15:00 8 Slavicin v MFK Karvina 1-5
08/25 15:00 8 Valasske Mezirici v SK Prostějov 0-3
08/25 15:00 8 FK Viktorie Prerov v SK Lisen Postponed
08/25 15:00 8 Hanacka Slavia Kromeriz v FC Brno 6-7

Puchar Czech w piłce nożnej (cz. Pohár FAČR) – cykliczne rozgrywki piłkarskie o charakterze pucharu krajowego w Czechach. Organizowane co sezon przez Związek Piłki Nożnej Republiki Czeskiej (FAČR) i przeznaczone są dla krajowych klubów piłkarskich. Najważniejsze po Pierwszej lidze piłkarskie rozgrywki w kraju. Triumfator danej edycji Pucharu zyskuje prawo reprezentowania swego kraju w następnej edycji Ligi Europy.

Puchar Czech to rozgrywki piłki nożnej organizowane przez Czesko-Morawski Związek Piłki Nożnej (ČMFS). W turnieju biorą udział najlepsze drużyny z czeskiej 1. Ligi i Fortuna:Národní ligi.

Puchar Czech został po raz pierwszy rozegrany w 1941 roku, a pierwszym zwycięzcą został SK Slavia Praha. Od tamtej pory turniej odbywa się corocznie, a najwięcej tytułów wywalczyły Sparta Praga i Slavia Praga, które mają na swoim koncie po 9 zwycięstw.

Finał Pucharu Czech odbywa się na stadionie Sinobo Stadium w Pradze. Obecnym zdobywcą trofeum jest Sparta Praga, która w finale pokonała w 2022 roku Viktorię Pilzno.