09/30 13:30 9 MFK Karvina v FC Sellier & Bellot Vlasim 1-3
09/30 13:30 9 FK MAS Taborsko v Bohemians 1905 0-3
09/30 13:30 9 FK Chlumec nad Cidlinou v FK Teplice 1-3
09/30 13:00 9 Sparta Praga v FK Blansko 2-0
09/23 14:00 8 FK Kolin v Viktoria Zizkov 0-3
09/22 15:30 8 Banik Most v Ceske Budejovice 0-3
09/16 16:00 8 Velke Mezirici v SK Prostějov DBFA
09/16 16:00 8 Povltavska FA v FK MAS Taborsko DBFA
09/16 16:00 8 Motorlet Praha v MFK Chrudim DBFA
09/16 16:00 8 Hlucin v Trinec DBFA
09/16 16:00 8 Cesky Brod v FK Chlumec nad Cidlinou DBFA
09/16 16:00 8 SC Znojmo v SK Lisen DBFA

Puchar Czech w piłce nożnej (cz. Pohár FAČR) – cykliczne rozgrywki piłkarskie o charakterze pucharu krajowego w Czechach. Organizowane co sezon przez Związek Piłki Nożnej Republiki Czeskiej (FAČR) i przeznaczone są dla krajowych klubów piłkarskich. Najważniejsze po Pierwszej lidze piłkarskie rozgrywki w kraju. Triumfator danej edycji Pucharu zyskuje prawo reprezentowania swego kraju w następnej edycji Ligi Europy.

Puchar Czech to rozgrywki piłki nożnej organizowane przez Czesko-Morawski Związek Piłki Nożnej (ČMFS). W turnieju biorą udział najlepsze drużyny z czeskiej 1. Ligi i Fortuna:Národní ligi.

Puchar Czech został po raz pierwszy rozegrany w 1941 roku, a pierwszym zwycięzcą został SK Slavia Praha. Od tamtej pory turniej odbywa się corocznie, a najwięcej tytułów wywalczyły Sparta Praga i Slavia Praga, które mają na swoim koncie po 9 zwycięstw.

Finał Pucharu Czech odbywa się na stadionie Sinobo Stadium w Pradze. Obecnym zdobywcą trofeum jest Sparta Praga, która w finale pokonała w 2022 roku Viktorię Pilzno.