Skip Esports

Live Scores

Piłka nożna Włochy - Serie D 00' Grosseto Grosseto View Figline
Piłka nożna Niderlandy - Eredivisie - Kobiety 00' [9] AZ - Kobiety View FC Utrecht - Kobiety [7]
Piłka nożna Włochy - Serie D 00' Legnano Legnano View FC Clivense
Piłka nożna Słowacja - 3. Liga 00' FK Svidnik FK Svidnik View MSK Tesla Stropkov MSK Tesla Stropkov
Piłka nożna Włochy - Serie D 00' Sammaurese Sammaurese View ASD Fanfulla ASD Fanfulla
Piłka nożna Włochy - Serie D 00' Ravenna Ravenna View ASD Victor San Marino
Piłka nożna Włochy - Serie D 00' AC Carpi AC Carpi View US Corticella
Piłka nożna Słowacja - 3. Liga 00' FTC Filakovo FTC Filakovo View Namestovo Namestovo
Piłka nożna Ukraina - Vyscha Liga 00' PFC Oleksandria [11] PFC Oleksandria View Zorya [12] Zorya
Piłka nożna Słowacja - 3. Liga 00' Banik Kalinovo [10] Banik Kalinovo View Rimavska Sobota [2] Rimavska Sobota
Piłka nożna Włochy - Serie D 00' ASD RG Ticino View Fezzanese Fezzanese
Piłka nożna Serbia - Super Liga 00' FK Novi Pazar [8] FK Novi Pazar View Mladost Lucani [6] Mladost Lucani
Piłka nożna Włochy - Serie D 00' AC Locri AC Locri View Vibonese Vibonese
Piłka nożna Włochy - Serie D 00' Matera Matera View AC Nardo AC Nardo
Piłka nożna Włochy - Serie D 00' Santa Maria Cilento View Rotonda Rotonda
Piłka nożna Włochy - Serie D 00' Angri View Fidelis Andria Fidelis Andria
Piłka nożna Chorwacja - Liga U19 00' NK Dugopolje U19 View HNK Gorica U19
Piłka nożna Włochy - Serie D 00' Vastogirardi Vastogirardi View United Riccione
Piłka nożna Włochy - Serie B - Kobiety 00' Verona - Kobiety Verona - Kobiety View Freedom - Kobiety
Piłka nożna Włochy - Serie D 00' Cavese Cavese View AS Ostia Mare AS Ostia Mare
Piłka nożna Włochy - Serie D 00' Cynthialbalonga Cynthialbalonga View USD Latte Dolce USD Latte Dolce
Piłka nożna Włochy - Serie D 00' Sarrabus Ogliastra View NF Ardea Calcio
Piłka nożna Włochy - Serie D 00' Real Forte Querceta Real Forte Querceta View Ghivizzano Borgo a Mozzano Ghivizzano Borgo a Mozzano
Piłka nożna Włochy - Serie D 00' Roma City View L'Aquila L'Aquila
Piłka nożna Włochy - Serie D 00' Caravaggio [11] Caravaggio View ASD Varesina [2] ASD Varesina
Piłka nożna Włochy - Serie D 00' Este Este View Cjarlins Muzane Cjarlins Muzane
Piłka nożna Słowacja - 3. Liga 00' MSK Spisske Podhradie [13] MSK Spisske Podhradie View TJ Tatran Oravske Vesele [14] TJ Tatran Oravske Vesele
Piłka nożna Tunezja - League 2 00' Rogba Tataouine View EO Sidi Bouzid EO Sidi Bouzid
Piłka nożna Holandia - Eredivisie 00' Heerenveen [10] Heerenveen View PEC Zwolle [11] PEC Zwolle
Piłka nożna Holandia - Eredivisie 00' PSV [1] PSV View Feyenoord [2] Feyenoord
Piłka nożna Włochy - Serie D 00' ASD Mori Santo Stefano ASD Mori Santo Stefano View Montebelluna Montebelluna
Piłka nożna Francja - Division 2 - Kobiety 00' Le Mans - Kobiety Le Mans - Kobiety View Metz - Kobiety Metz - Kobiety
Piłka nożna Włochy - Serie D 00' Portogruaro Portogruaro View US Breno US Breno
Piłka nożna Tunezja - League 2 00' AS Rejiche AS Rejiche View Club Olympique Medenine Club Olympique Medenine
Piłka nożna Francja - Division 2 - Kobiety 00' Lens - Kobiety View Strasbourg - Kobiety
Piłka nożna Francja - National 3 00' Saran Saran View US Ivry US Ivry
Piłka nożna Włochy - Serie D 00' [4] Reggio Calabria View ASD Ragusa [8] ASD Ragusa
Piłka nożna Tunezja - League 1 00' Olympique de Beja Olympique de Beja 0-0 Avenir de La Marsa Avenir de La Marsa
Piłka nożna Indie - I-League 00' Gokulam FC [3] Gokulam FC 0-0 Mohammedan SC [1] Mohammedan SC
Piłka nożna Tunezja - League 2 00' ES Hammam Sousse ES Hammam Sousse 0-0 ES Rades ES Rades
Piłka nożna Włochy - Serie D 00' AC Bra AC Bra 0-0 Derthona Derthona
Piłka nożna Esoccer - Adriatic League - 10 min. gry 00' AC Milan (Bruno) Esports 0-0 Napoli (Leonardo) Esports
Piłka nożna Esoccer GT Leagues – 12 mins play 00' Roma (Votepeace) Esports 0-0 Juventus (Nio) Esports
Piłka nożna Esoccer GT Leagues – 12 mins play 00' Inter (aibothard) Esports 0-0 AC Milan (Cantona) Esports
Piłka nożna Włochy - Serie D 00' ASD Alcione 0-0 Pinerolo FC Pinerolo FC
Piłka nożna RPA - Premier 00' Cape Town Spurs [16] Cape Town Spurs 0-0 TS Galaxy [7] TS Galaxy
Piłka nożna Tunezja - League 2 00' CS Korba 0-0 AS Oued Ellil AS Oued Ellil
Piłka nożna Republika Południowej Afryki - Division 1 00' Magesi FC Magesi FC 0-0 Baroka FC Baroka FC
Piłka nożna Republika Południowej Afryki - Division 1 01' Platinum City Rovers 0-0 University of Pretoria University of Pretoria
Piłka nożna Włochy - Serie D 01' AC Dolomiti Bellunesi 0-0 Luparense FC Luparense FC
Piłka nożna Esoccer Battle - 8 min. gry 02' Napoli (Upcake22) Esports 0-1 Roma (BlackStar98) Esports
Piłka nożna Esoccer Battle - 8 min. gry 02' Inter (KraftVK) Esports 0-0 Juventus (sane4ek8) Esports
Piłka nożna Liberia - First Division 02' Global Pharma 0-0 Cece United
Piłka nożna ZEA - Division 1 05' Dibba Al Fujairah [5] Dibba Al Fujairah 0-0 Al Urooba [1] Al Urooba
Piłka nożna ZEA - Division 1 05' Al Fujairah [6] Al Fujairah 0-0 Gulf Heroes FC [13]
Piłka nożna ZEA - Division 1 05' Masfout CSC [14] Masfout CSC 0-0 Al Dhafra SCC [4] Al Dhafra SCC
Piłka nożna Esoccer Battle - 8 min. gry 05' Bayern (Wboy) Esports 1-1 Real Madrid (d1pseN) Esports
Piłka nożna ZEA - Division 1 05' [17] Al Rams 0-0 Gulf United FC [15]
Piłka nożna Esoccer Battle - 8 min. gry 06' Barcelona (Rus_1995_LAN) Esports 2-0 PSG (Bomb1to) Esports
Piłka nożna ZEA - Division 1 06' Masafi [8] Masafi 0-0 Al Jazira Al Hamra [10]
Piłka nożna Esoccer - Adriatic League - 10 min. gry 10' Napoli (Leonardo) Esports 1-5 Juventus (Palas) Esports
Piłka nożna Esoccer GT Leagues – 12 mins play 12' Napoli (Chemist) Esports 4-4 Roma (Votepeace) Esports
Piłka nożna Esoccer GT Leagues – 12 mins play 12' Inter (aibothard) Esports 4-1 Juventus (Nio) Esports
Piłka nożna Irlandia - Leinster Senior League 13' Crumlin United Crumlin United 1-0 Killester Donnycarney FC Killester Donnycarney FC
Piłka nożna Szwajcaria - Super League 15' Lucerne [6] Lucerne 0-0 Lugano [5] Lugano
Piłka nożna Szwajcaria - Challenge League 15' FC Sion [1] FC Sion 0-0 AC Bellinzona [7] AC Bellinzona
Piłka nożna Szwajcaria - Challenge League 16' FC Vaduz [8] FC Vaduz 0-0 FC Schaffhausen [9] FC Schaffhausen
Piłka nożna Brazylia - Campeonato Amapaense 23' Macapa [7] Macapa 0-1 Independente AP [3]
Piłka nożna Grecja - Gamma Ethniki 24' Apollon Smyrnis Apollon Smyrnis 0-0 Agios Nikolaos Agios Nikolaos
Piłka nożna Niemcy - Regionalliga Bayern 26' Turkgucu Munchen [4] Turkgucu Munchen 0-0 Viktoria Aschaffenburg [14] Viktoria Aschaffenburg
Piłka nożna Grecja - Super League - Kobiety 26' Volos 2004 - Kobiety [11] Volos 2004 - Kobiety 1-0 Larissa - Kobiety [9] Larissa - Kobiety
Piłka nożna Niemcy - Oberliga - Schleswig-Holstein 26' VFR Neumunster [16] VFR Neumunster 0-0 Oldenburger SV [11] Oldenburger SV
Piłka nożna Niemcy - Regionalliga West 27' Wuppertaler [4] Wuppertaler 2-1 SC Paderborn 07 II [11] SC Paderborn 07 II
Piłka nożna Niemcy - Regionalliga Südwest 27' VfB Stuttgart II [6] VfB Stuttgart II 0-1 TSG Balingen [16] TSG Balingen
Piłka nożna Rwanda - National League 27' Sunrise Rwamagana [11] Sunrise Rwamagana 0-1 Rayon Sports [3] Rayon Sports
Piłka nożna Tanzania - Premier League 27' [14] Tabora United FC 1-0 Coastal Union [4] Coastal Union
Piłka nożna Dania - Superligaen 27' Viborg [10] Viborg 1-0 Randers FC [7] Randers FC
Piłka nożna Szkocja - Premier League - Kobiety 27' Glasgow City - Kobiety [3] Glasgow City - Kobiety 1-0 Aberdeen - Kobiety [7] Aberdeen - Kobiety
Piłka nożna Węgry - NB III 27' Penzugyor SE Penzugyor SE 0-0 Bekescsabai Elore SE Bekescsabai Elore SE
Piłka nożna Islandia - Puchar Ligi 27' Leiknir Reykjavik [4] Leiknir Reykjavik 1-1 IA Akranes [2] IA Akranes
Piłka nożna Niemcy - Regionalliga West 27' Schalke II [9] Schalke II 0-1 Cologne II [7] Cologne II
Piłka nożna Niemcy - Oberliga - Schleswig-Holstein 27' SV Todesfelde [3] SV Todesfelde 0-0 Eckernförder SV [7] Eckernförder SV
Piłka nożna Etiopia - Premier League 27' [4] Ethiopia Bunna 0-0 Sidama Bunna [12] Sidama Bunna
Piłka nożna Szkocja - Premier League - Kobiety 28' Spartans - Kobiety [9] Spartans - Kobiety 0-1 Motherwell - Kobiety [8] Motherwell - Kobiety
Piłka nożna Czechy - 1. Liga 28' FK Teplice [9] FK Teplice 0-0 Slovan Liberec [8] Slovan Liberec
Piłka nożna Grecja - Gamma Ethniki 28' Doxa Drama Doxa Drama 1-1 Posidonas Neas Michanionas
Piłka nożna Turcja - 1 Lig 28' Goztepe [2] Goztepe 0-0 Boluspor [7] Boluspor
Piłka nożna Niemcy - Regionalliga Bayern 28' Nurnberg II [9] Nurnberg II 0-0 TSV Aubstadt [3] TSV Aubstadt
Piłka nożna Niderlandy - Tweede Divisie 28' ADO '20 [14] ADO '20 0-0 AFC [6] AFC
Piłka nożna Słowacja - 2. Liga 28' Slovan Bratislava B [13] Slovan Bratislava B 0-0 MFK Dolny Kubin [15] MFK Dolny Kubin
Piłka nożna Niemcy - Regionalliga Nord 28' VfB Oldenburg [7] VfB Oldenburg 1-0 Eintracht Norderstedt [12] Eintracht Norderstedt
Piłka nożna Anglia - Premier League 28' Burnley [19] Burnley 0-1 Bournemouth [13] Bournemouth
Piłka nożna Niderlandy - Derde Divisie 29' Blauw Geel '38 Blauw Geel '38 1-0 Meerssen
Piłka nożna RPA - Liga - Kobiety 29' Mamelodi Sundowns - Kobiety 1-0 Royal AM FC - Kobiety
Piłka nożna Słowenia - Liga U19 29' NK Celje U19 1-1 NS Mura U19
Piłka nożna Niemcy - Oberliga NOFV Nord 29' [3] Sparta Lichtenberg 0-0 BSV Eintracht Mahlsdorf [8]
Piłka nożna Grecja - Gamma Ethniki 29' Panionios Panionios 3-0 Atsalenios Atsalenios
Piłka nożna Węgry - NB II 29' Gyirmot SE [6] Gyirmot SE 0-0 Pecsi MFC [13] Pecsi MFC
Piłka nożna Niemcy - Bundesliga II - Kobiety 29' SC Sand - Kobiety [3] SC Sand - Kobiety 0-0 Wolfsburg II - Kobiety [14] Wolfsburg II - Kobiety
Piłka nożna Arabia Saudyjska - Division 1 29' Al Jabalain [4] Al Jabalain 0-0 Al Qadisiya Al Khubar [1] Al Qadisiya Al Khubar
Piłka nożna Malta - Premier League 29' Gzira Utd [7] Gzira Utd 0-0 Sliema Wanderers [3] Sliema Wanderers
Piłka nożna Europa - Towarzyskie 29' Fremad Amager Fremad Amager 0-0 Nykobing Nykobing
Piłka nożna Niemcy - Berlin-Liga 29' Berlin Hilalspor 0-0 SV Empor Berlin
Piłka nożna Węgry - NB II 29' BFC Siofok [16] BFC Siofok 0-1 Vasas SC [3] Vasas SC
Piłka nożna Niemcy - Oberliga Hamburg 29' Niendorfer TSV [4] Niendorfer TSV 0-1 SV Rugenbergen [15] SV Rugenbergen
Piłka nożna Malta - Challenge League 29' Marsa FC [5] Marsa FC 0-1 Melita FC Saint Julian [2] Melita FC Saint Julian
Piłka nożna Polska - III Liga 29' Unia Turza Śląska 0-1 Gwarek Tarnowskie Góry Gwarek Tarnowskie Góry
Piłka nożna Węgry - NB III 29' FC Tiszaujvaros FC Tiszaujvaros 1-0 Putnok Putnok
Piłka nożna Czarnogóra - Prva Liga 29' FK Jezero [5] FK Jezero 0-0 OFK Petrovac [6] OFK Petrovac
Piłka nożna Węgry - NB III 29' Kelen SC Kelen SC 0-0 Szombathelyi Mav Haladas VSE Szombathelyi Mav Haladas VSE
Piłka nożna Dania - Superligaen 29' Lyngby [9] Lyngby 1-0 Hvidovre IF [12] Hvidovre IF
Piłka nożna Włochy - Serie C - Grupa A 29' Renate [12] Renate 0-0 Padova [2] Padova
Piłka nożna Hiszpania - La Liga 30' Villarreal [13] Villarreal 2-0 Granada [19] Granada
Piłka nożna Macedonia Północna - 1. liga 30' KF Shkupi Skopje [1] KF Shkupi Skopje 0-0 Tikves Kavadarci [7] Tikves Kavadarci
Piłka nożna Hiszpania - Segunda 30' FC Andorra [21] FC Andorra 0-1 Valladolid [5] Valladolid
Piłka nożna Kenia - Premier League 30' AFC Leopards [8] AFC Leopards 0-0 Nzoia Sugar [18] Nzoia Sugar
Piłka nożna Niemcy - Bayernliga Süd 30' Türkspor Augsburg [16] Türkspor Augsburg 0-0 Kirchheimer SC [18]
Piłka nożna Urugwaj - Apertura 30' Atletico Fenix Montevideo [11] Atletico Fenix Montevideo 0-0 Boston River [6] Boston River
Piłka nożna Niderlandy - Derde Divisie 30' Baronie 0-1 VV UNA VV UNA
Piłka nożna Węgry - NB III 30' PEAC FC PEAC FC 2-0 Erdi VSE Erdi VSE
Piłka nożna Czarnogóra - Prva Liga 30' FK Rudar Pljevlja [9] FK Rudar Pljevlja 0-1 OFK Mladost DG [10] OFK Mladost DG
Piłka nożna Malta - Challenge League 30' Lija Athletic [4] Lija Athletic 0-0 Attard [9] Attard
Piłka nożna Szwajcaria - Division 1 - Kobiety 30' St Gallen - Kobiety [5] St Gallen - Kobiety 1-0 FC Zurich - Kobiety [3] FC Zurich - Kobiety
Piłka nożna Niemcy - Oberliga Hamburg 30' [13] FC Alsterbruder 0-0 HEBC Hamburg [5] HEBC Hamburg
Piłka nożna Anglia - Championship - Kobiety 30' Reading - Kobiety [9] Reading - Kobiety 0-0 London City Lionesses - Kobiety [10]
Piłka nożna Brazylia - Campeonato Paulista A3 30' Rio Preto [15] Rio Preto 0-0 Gremio Prudente [5]
Piłka nożna Włochy - Serie C - Grupa B 30' Lucchese [13] Lucchese 1-0 Rimini [8] Rimini
Piłka nożna Włochy - Serie C - Grupa C 30' Virtus Francavilla [18] Virtus Francavilla 0-0 US Latina Calcio [9] US Latina Calcio
Piłka nożna Włochy - Serie C - Grupa C 30' Catania [15] Catania 0-1 Monterosi Tuscia [19] Monterosi Tuscia
Piłka nożna Węgry - NB I 30' MTK Budapest [6] MTK Budapest 0-0 Paksi [1] Paksi
Piłka nożna Puchar Ugandy 30' Kitara FC 0-0 SC Villa SC Villa
Piłka nożna Arabia Saudyjska - Division 1 30' Al Faisaly Harmah [6] Al Faisaly Harmah 1-0 Al-Bukayriyah FC [11] Al-Bukayriyah FC
Piłka nożna Puchar Ugandy 30' BUL FC BUL FC 0-0 Express FC Express FC
Piłka nożna Puchar Konfederacji CAF 30' Diables Noirs [4] Diables Noirs 0-0 Sekhukhune United [3] Sekhukhune United
Piłka nożna Węgry - NB II 30' Kozarmisleny SE [5] Kozarmisleny SE 1-0 Budafoki MTE [14] Budafoki MTE
Piłka nożna Niemcy - Oberliga NOFV Sud 30' VfL Halle 96 [14] VfL Halle 96 1-0 VfB 1921 Krieschow [4] VfB 1921 Krieschow
Piłka nożna Zambia - Super League 31' Mufulira Wanderers [9] Mufulira Wanderers 0-0 Mutondo Stars [16]
Piłka nożna Macedonia Północna - 1. liga 31' Rabotnicki Skopje [8] Rabotnicki Skopje 0-0 Bregalnica Stip [11] Bregalnica Stip
Piłka nożna Węgry - NB III 31' Karcagi SE 1-0 Diosgyori VTK II
Piłka nożna Macedonia Północna - 1. liga 31' Shkendija Tetovo [3] Shkendija Tetovo 0-0 Vardar Skopje [10] Vardar Skopje
Piłka nożna Bośnia i Hercegowina - Premier Liga 31' [7] NK Posusje 0-0 Velez Mostar [3] Velez Mostar
Piłka nożna Bośnia i Hercegowina - 1. Liga 31' FK Modrica FK Modrica 0-0 Zeljeznicar Banja Luka Zeljeznicar Banja Luka
Piłka nożna Macedonia Północna - 1. liga 31' Makedonija Gj. P [12] Makedonija Gj. P 1-0 FC Voska Sport [9]
Piłka nożna Grecja - Gamma Ethniki 31' AO Chaidari AO Chaidari 0-1 Fostiras
Piłka nożna Węgry - NB II 32' BVSC Zuglo [15] BVSC Zuglo 1-0 MTE 1904 [18] MTE 1904
Piłka nożna Węgry - NB III 33' Cegledi VSE Cegledi VSE 0-1 Szeged-Csanad Grosics II
Piłka nożna Portugalia - Segunda Liga 43' Torreense [5] Torreense 0-1 FC Porto B [12] FC Porto B
Piłka nożna Andora - Premier Division 45' CE Carroi [7] CE Carroi 0-0 FC Pas de la Casa [8] FC Pas de la Casa
Piłka nożna Bułgaria - 1. Liga 45' CSKA Sofia [3] CSKA Sofia 2-0 Beroe [12] Beroe
Piłka nożna Estonia - Meistriliiga 45' Parnu JK Vaprus [4] Parnu JK Vaprus 0-0 Paide Linnameeskond [4] Paide Linnameeskond
Piłka nożna Belgia - First Division B 45' FCV Dender EH [6] FCV Dender EH 0-0 KFCO Beerschot Wilrijk [2] KFCO Beerschot Wilrijk
Piłka nożna Belgia - First Division A 45' Genk [6] Genk 0-1 Club Brugge [3] Club Brugge
Piłka nożna Albania - 1. Division 45' KS Flamurtari Vlore [4] KS Flamurtari Vlore 0-0 KS Burreli [9] KS Burreli
Piłka nożna Albania - 1. Division 45' FK Vora [3] FK Vora 0-0 KS Besa Kevaje [10] KS Besa Kevaje
Piłka nożna Anglia - Super League - Kobiety 45' Arsenal - Kobiety [3] Arsenal - Kobiety 0-0 Tottenham - Kobiety [6] Tottenham - Kobiety
Piłka nożna Rumunia - Liga I 45' Universitatea Cluj [8] Universitatea Cluj 1-0 FC Botosani [16] FC Botosani
Piłka nożna Niemcy - Bundesliga II 45' Elversberg [11] Elversberg 0-1 Wehen SV [14] Wehen SV
Piłka nożna Niemcy - Bundesliga II 45' Hamburg [3] Hamburg 1-1 VfL Osnabruck [18] VfL Osnabruck
Piłka nożna Hiszpania - Tercera - Grupa 1 45' Polvorin [13] Polvorin 0-0 Bergantinos [1] Bergantinos
Piłka nożna Niemcy - Regionalliga Nordost 45' ZFC Meuselwitz [15] ZFC Meuselwitz 2-1 Rot-Weiss Erfurt [7] Rot-Weiss Erfurt
Piłka nożna Niemcy - 3. Liga 45' FC Ingolstadt [11] FC Ingolstadt 1-0 FC Viktoria Köln [14] FC Viktoria Köln
Piłka nożna Hiszpania - Tercera - Grupa 12 45' CD Marino [10] CD Marino 1-1 Union Sur Yaiza [2] Union Sur Yaiza
Piłka nożna Niemcy - Bundesliga II 45' Paderborn [7] Paderborn 0-0 Magdeburg [12] Magdeburg
Piłka nożna Liban - Liga 47' Al Hikma Beirut [4] Al Hikma Beirut 1-1 Al Ahli Nabatieh [6] Al Ahli Nabatieh
Piłka nożna Uzbekistan - PFL 48' Lokomotiv Tashkent [7] Lokomotiv Tashkent 1-1 Metalourg Bekabad [7] Metalourg Bekabad
Piłka nożna Liban - Liga 52' Shabab Al-Sahel [1] Shabab Al-Sahel 0-0 Tadamon Sour [2] Tadamon Sour
Piłka nożna Wietnam - V-League 56' Ho Chi Minh City [7] Ho Chi Minh City 1-0 Binh Duong [2] Binh Duong
Piłka nożna Wietnam - V-League 59' Cong An Nhan Dan [3] Cong An Nhan Dan 0-1 Hong Linh Ha Tinh [11] Hong Linh Ha Tinh
Piłka nożna Szkocja - Premiership 63' Hearts [3] Hearts 2-0 Celtic [2] Celtic
Piłka nożna Hiszpania - Liga Juniorów 66' Sevilla U19 Sevilla U19 4-0 Melilla U19
Piłka nożna Anglia - Championship - Kobiety 67' [12] Lewes - Kobiety 2-0 Sheff Utd - Kobiety [8]
Piłka nożna Europa - Towarzyskie 68' Follo Follo 2-1 Alta IF
Piłka nożna Niemcy - Bundesliga U19 68' Bayer Leverkusen U19 Bayer Leverkusen U19 3-1 Paderborn U19 Paderborn U19
Piłka nożna Niemcy - Regionalliga Nordost 68' Zwickau [11] Zwickau 0-1 Cottbus [3] Cottbus
Piłka nożna Niemcy - Bundesliga U19 68' Karlsruher SC U19 [6] Karlsruher SC U19 3-0 Kaiserslautern U19 [12] Kaiserslautern U19
Piłka nożna Serbia - Super Liga 69' Radnicki Nis [12] Radnicki Nis 0-2 FK Radnik Surdulica [16] FK Radnik Surdulica
Piłka nożna Niemcy - Bundesliga U19 69' Hannover 96 U19 Hannover 96 U19 1-0 Wolfsburg U19 Wolfsburg U19
Piłka nożna Polska - III Liga 69' Jagiellonia Białystok II 1-0 Concordia Elblag Concordia Elblag
Piłka nożna Tajlandia - Premier League 70' Uthai Thani FC [13] Uthai Thani FC 0-0 Chonburi [12] Chonburi
Piłka nożna Francja - Division 2 - Kobiety 70' Nantes - Kobiety 0-0 Rodez AF - Kobiety Rodez AF - Kobiety
Piłka nożna Grecja - Super League 2 70' Chania FC [2] Chania FC 2-0 Olympiakos B [7]
Piłka nożna Włochy - Campionato Primavera 1 70' Genoa U19 [9] Genoa U19 1-1 Inter Milan U19 [1] Inter Milan U19
Piłka nożna Chiny - Super League 70' Meizhou Hakka [12] Meizhou Hakka 0-2 Shanghai Shenhua [11] Shanghai Shenhua
Piłka nożna Islandia - Puchar Ligi 71' Breidablik [4] Breidablik 0-1 IF Vestri [5] IF Vestri
Piłka nożna Grecja - Super League 2 71' Tilikratis [12] Tilikratis 2-0 Panathinaikos B [9]
Piłka nożna Francja - Ligue 1 71' Tuluza [11] Tuluza 2-1 Nicea [5] Nicea
Piłka nożna Niemcy - Oberliga NOFV Nord 71' Lichtenberg 47 [2] Lichtenberg 47 2-0 SG Dynamo Schwerin [13]
Piłka nożna Tajlandia - Division 2 72' Rayong FC [5] Rayong FC 0-1 Nong Bua Pitchaya [1] Nong Bua Pitchaya
Piłka nożna Kenia - Premier League 72' KCB [10] KCB 0-0 Muranga Seal [11]
Piłka nożna Puchar Szwecji 72' Elfsborg [2] Elfsborg 2-1 Degerfors [1] Degerfors
Piłka nożna Grecja - Super League 2 72' Kallithea [1] Kallithea 1-1 Diagoras [6] Diagoras
Piłka nożna Niemcy - Bayernliga Süd 72' VfR Garching [17] VfR Garching 0-1 1. FC Sonthofen [14] 1. FC Sonthofen
Piłka nożna Kosowo - Superliga 72' KF Gjilani [8] KF Gjilani 1-2 KF Malisheva [4] KF Malisheva
Piłka nożna Niemcy - Bundesliga U19 72' Arminia Bielefeld U19 Arminia Bielefeld U19 0-1 Cologne U19 Cologne U19
Piłka nożna Puchar Szwecji 72' GAIS [4] GAIS 2-0 Orgryte IS [3] Orgryte IS
Piłka nożna Kosowo - Superliga 73' KF Prishtina [5] KF Prishtina 2-0 KF Liria Prizren [10] KF Liria Prizren
Piłka nożna Grecja - Super League 2 73' Ionikos [4] Ionikos 0-0 AO Giouchtas [11] AO Giouchtas
Piłka nożna Puchar Mołdawii 73' FC Milsami FC Milsami 1-1 Zimbru Chisinau Zimbru Chisinau
Piłka nożna Puchar Szwecji 73' Malmo FF [1] Malmo FF 1-1 Varbergs BoIS FC [2] Varbergs BoIS FC
Piłka nożna Puchar Szwecji 73' Osters IF [3] Osters IF 2-0 IFK Lulea [4] IFK Lulea
Piłka nożna Indonezja - Liga 1 73' [12] RANS Nusantara 0-3 Persib Bandung [2] Persib Bandung
Piłka nożna Indonezja - Liga 1 73' PSIS Semarang [4] PSIS Semarang 2-1 Persik Kediri [6] Persik Kediri
Piłka nożna Azerbejdżan - Premier League 73' FK Qabala [10] FK Qabala 2-2 Sabail FC [6] Sabail FC
Piłka nożna Niemcy - Bundesliga U19 73' TSG Hoffenheim U19 [1] TSG Hoffenheim U19 3-0 Nurnberg U19 [10] Nurnberg U19
Piłka nożna Dania - Division 1 73' Naestved IF [11] Naestved IF 1-1 AC Horsens [8] AC Horsens
Piłka nożna Niemcy - Regionalliga Nordost 73' Berliner AK 07 [17] Berliner AK 07 0-0 BSG Chemie Leipzig [13] BSG Chemie Leipzig
Piłka nożna Grecja - Super League U19 73' Olympiakos U19 [3] Olympiakos U19 3-1 Volos NFC U19 [8] Volos NFC U19
Piłka nożna Hiszpania - Tercera - Grupa 12 74' Las Palmas B [4] Las Palmas B 3-0 Club Atletico Victoria [11]
Piłka nożna Grecja - Super League 2 74' Egaleo [8] Egaleo 1-0 Ilioupoli [3] Ilioupoli
Piłka nożna Kenia - Premier League 74' [17] Shabana FC 0-1 Bandari FC [6] Bandari FC
Piłka nożna Hiszpania - Tercera - Grupa 7 76' [11] Villanueva Del Pardillo 0-0 Torrejon [12]
Piłka nożna Słowenia - 2. SNL 76' NK Nafta 1903 [1] NK Nafta 1903 1-3 ND Gorica [4] ND Gorica
Piłka nożna Chorwacja - 1. NL 83' Orijent [11] Orijent 1-0 NK Sesvete [4] NK Sesvete
Piłka nożna Hiszpania - Liga Juniorów 87' Racing Santander U19 1-1 Atletico Perines U19
Piłka nożna Hong Kong - 3. Division 90' Orion FC Orion FC 4-2 Ornament
Piłka nożna Włochy - Serie A 90' Verona [17] Verona 1-0 Sassuolo [18] Sassuolo
Piłka nożna Grecja - Gamma Ethniki 90' Thyella Rafinas Thyella Rafinas 2-1 Hellas Syrou
Piłka nożna Polska - I Liga 91'<sup>+4</sup> Górnik Łęczna [8] Górnik Łęczna 1-1 Motor Lublin [3] Motor Lublin
Piłka nożna Niemcy - Berlin-Liga 92'<sup>+3</sup> Berliner SC 4-1 SD Croatia Berlin
Piłka nożna Chiny - Super League 93'<sup>+6</sup> Zhejiang [10] Zhejiang 1-0 Shenzhen Xinpengcheng [9] Shenzhen Xinpengcheng
Piłka nożna Hiszpania - Liga Juniorów 93' CF Alhendin Balompie U19 2-1 Marbella FC U19 Marbella FC U19
Koszykówka Austria - AWBL - Kobiety 1 - 10:00 DBBC Graz - Kobiety DBBC Graz - Kobiety 0-0 DBB Linz Wels - Kobiety DBB Linz Wels - Kobiety
Koszykówka Senegal - Division 1 1 - 10:00 Mermoz 0-0 US Rail
Koszykówka Belgia - Top Division 1 1 - 09:25 Guco Lier Guco Lier 0-2 Antwerp Giants B Antwerp Giants B
Koszykówka Francja - Pro A 1 - 10:00 Cholet [9] Cholet 2-0 Limoges [12] Limoges
Koszykówka Ebasketball H2H GG League - 4x5 min. 1 - 05:00 PHX Suns (KOBOLD) Esports 3-0 GS Warriors (OUTLAW) Esports
Koszykówka Ebasketball H2H GG League - 4x5 min. 2 - 01:56 MIL Bucks (DOUBLEFOUR) Esports 13-12 LA Lakers (SCORCH) Esports
Koszykówka Norwegia - Division 1 2 - 04:01 Kristiansand Pirates 31-36 Sverresborg Hoops Elite
Koszykówka Belgia - Div 1 - Kobiety 2 - 05:49 Kortrijk Spurs - Kobiety 33-18 Brunehaut - Kobiety
Koszykówka Koszykówka - Mecze 2 - 05:58 Starlites 52-38 Hibernians
Koszykówka Uganda - NBL - Kobiety 2 - 03:49 Miracle Ravens - Kobiety 8-25 JT Lady Jaguars - Kobiety
Koszykówka BNXT League 2 - 05:25 Landstede Zwolle [5] Landstede Zwolle 16-30 Limburg United [6] Limburg United
Koszykówka Indonezja - IBL 2 - 02:46 Amartha Hangtuah [8] Amartha Hangtuah 38-26 Dewa United [4] Dewa United
Koszykówka Finlandia - Div.1 - Kobiety 2 - 07:08 [2] Catz Lappeenranta - Kobiety 18-24 BC Nokia - Kobiety [1]
Koszykówka Turcja - TKBSL - Kobiety 2 - 05:50 Izmit Belediyespor - Kobiety [4] Izmit Belediyespor - Kobiety 29-23 Antalya Toroslar - Kobiety [12]
Koszykówka Finlandia - Div.1 - Kobiety 2 - 07:45 [6] Jyvaskyla Basketball Academy - Kobiety 21-17 Kataja Basket Kobiety [8]
Koszykówka Turcja - TBL 2 - 00:54 Ormanspor [14] Ormanspor 38-41 Mersin BBGSK [3] Mersin BBGSK
Koszykówka Iran Super League 3 - 06:55 [7] Kalleh Mazandaran 73-32 Raad Padafand Mashhad [12] Raad Padafand Mashhad
Koszykówka Grecja A1 - Kobiety 3 - 07:28 Panathinaikos - Kobiety [2] Panathinaikos - Kobiety 54-32 GAS Evnikos – Kobiety [9]
Koszykówka Turcja - BSL 3 - 06:03 Anadolu Efes [2] Anadolu Efes 52-57 Samsunspor [16]
Koszykówka Iran Super League 3 - 10:00 Mahram Tehran [4] Mahram Tehran 36-31 Palayesh Naft Abadan [5] Palayesh Naft Abadan
Koszykówka Iran - Division 1 3 - 10:00 Gol Gharsirjan 40-39 Kouchin Amol 2
Koszykówka Finlandia - Div.1 - Kobiety 4 - 02:17 [4] Tapiolan Honka 2 - Kobiety 71-65 Puhuttaret - Kobiety [3]
Koszykówka Finlandia - Div.1 - Kobiety 4 - 10:00 [4] Pyrinto Akatemia Kobiety 52-51 Helmi Basket - Kobiety [5]
Koszykówka Turcja - TKBSL - Kobiety 4 - 01:07 Galatasaray - Kobiety [4] Galatasaray - Kobiety 108-92 Cankaya Uni. - Kobiety [14] Cankaya Uni. - Kobiety
Koszykówka Senegal - Division 1 - Kobiety 3 - 03:09 Dbalocc - Kobiety 39-23 US Rail - Kobiety
Koszykówka Grecja A1 - Kobiety 4 - 00:00 Athinaikos - Kobiety [11] Athinaikos - Kobiety 71-97 Olympiacos Piraeus - Kobiety [1] Olympiacos Piraeus - Kobiety
Koszykówka Włochy - Lega 1 4 - 02:54 Napoli [6] Napoli 88-78 Treviso [14] Treviso
Koszykówka Hiszpania - LEB Oro 4 - 00:07 Real Betis [10] Real Betis 77-77 Fuenlabrada [13] Fuenlabrada
Koszykówka Hiszpania - Liga ACB 4 - 00:00 [14] Girona 78-77 Monbus Obradoiro [15] Monbus Obradoiro
Koszykówka Koszykówka - Mecze 3 - 01:31 CBA South All-Stars 98-105 CBA North All-Stars
Koszykówka Hiszpania - Liga - Kobiety 1 - 00:00 [14] RC Celta - Kobiety 83-78 Ferrol - Kobiety [10] Ferrol - Kobiety
Siatkówka Grecja - A2 Glyfada 0-0 AS Mitillini
Siatkówka Bułgaria - Liga krajowa - Kobiety Maritza Plovdiv - Kobiety Maritza Plovdiv - Kobiety 0-0 Deya Sport - Kobiety
Siatkówka Mecze Bien Phong 16-12 Ninh Binh
Siatkówka Grecja A1 - Kobiety 25-18 AEK - Kobiety [4] AEK - Kobiety 1-0 Thetis - Kobiety [7] Thetis - Kobiety
Siatkówka BiH - Premijer Liga - Kobiety 25-18 ZOK Igman Ilidza - Kobiety 2-0 OK Gorazde - Kobiety
Siatkówka Estonia - Meeste Liiga 25-18 Poltsamaa VK 7-14 Eesti Maaülikooli
Siatkówka Austria - 1. Bundesliga - Kobiety 25-17 ASKO Purgstall Women [3] ASKO Purgstall Women 4-7 VBC Hochst - Kobiety [5]
Siatkówka Szwecja - Eliteserien Hylte [2] Hylte 0-0 Floby [1]
Siatkówka Wyspy Owcze - Premier League Mjolnir Klaksvik 0-0 Ternan
Siatkówka Norwegia - 1.Divisjon - Kobiety 25-19 BK Tromso 2 - Kobiety 1-1 SK Rival - Kobiety
Siatkówka Islandia - Mizunodeild 25-23 Hamar 2-2 Throttur Fjardabyggd
Siatkówka Norwegia - Eliteserien - Kobiety 18-25,10-25 Oslo Volley Women [7] Oslo Volley Women 8-12 Randaberg IL - Kobiety [1] Randaberg IL - Kobiety
Siatkówka Puchar Niemiec - Kobiety 14-25,19-25 SC Potsdam - Kobiety SC Potsdam - Kobiety 4-8 Stuttgart - Kobiety Stuttgart - Kobiety
Siatkówka Turcja - 2. Liga - Kobiety Aksaray 1989 Spor - Kobiety 11-15 Beykoz Bld - Kobiety
Siatkówka Norwegia - Eliteserien - Kobiety 25-9,25-23,16-25 Viking TIF - Kobiety [2] Viking TIF - Kobiety 6-7 Lierne IL - Kobiety [5] Lierne IL - Kobiety
Siatkówka Turcja - Ligi - Kobiety 23-25,25-19,25-14 Aydin B.Sehir Bld - Kobiety [11] Aydin B.Sehir Bld - Kobiety 0-0 Sariyer Bld - Kobiety [13] Sariyer Bld - Kobiety
Siatkówka Hiszpania - Regional League - Kobiety 25-21 Institut Montserrat Gracia - Kobiety 24-14 AE Volley Manresa - Kobiety
Siatkówka Hiszpania - Regional League - Kobiety 23-25,17-25,25-21 Desguaces el Aleman CVS - Kobiety 2-6 CD Espanol - Kobiety
Siatkówka Norwegia - 1. Division 25-16,16-25,25-17 Forde 2 19-14 Sarpsborg VBK
Siatkówka Mecze towarzyskie 25-20 Kudus Sukun Badak 1-1 Surabaya Flame
Siatkówka Hiszpania - Superliga 19-25,20-25 [8] San Roque Batan 0-3 Rio Duero Soria [3] Rio Duero Soria
Siatkówka Hiszpania - Superliga 2 25-18,23-25,22-25,25-20 Gijon Voley 17-17 Sporting CV Soria
Hokej na lodzie Norwegia - Eliteserien 1 - 19:49 Stjernen Stjernen 0-0 Vålerenga Vålerenga
Hokej na lodzie Słowacja - Extraliga U20 1 - 20:00 HC Slovan Bratislava U20 0-0 HK Nitra U20
Hokej na lodzie Niemcy - Eishockey Liga 1 - 11:39 Augsburger Panther [14] Augsburger Panther 1-1 Dusseldorfer EG [12] Dusseldorfer EG
Hokej na lodzie Niemcy - Eishockey Liga 1 - 04:21 Lowen Frankfurt [11] Lowen Frankfurt 0-0 Iserlohn Roosters [13] Iserlohn Roosters
Hokej na lodzie Niemcy - Eishockey Liga 1 - 02:26 ERC Ingolstadt [9] ERC Ingolstadt 1-2 Kolner Haie [8] Kolner Haie
Hokej na lodzie Niemcy - Eishockey Liga 1 - 02:17 EHC Munchen [5] EHC Munchen 0-2 Eisbaren Berlin [2] Eisbaren Berlin
Hokej na lodzie Niemcy - Eishockey Liga 2 - 20:00 Grizzlys Wolfsburg [4] Grizzlys Wolfsburg 0-1 Nurnberg Ice Tigers [10] Nurnberg Ice Tigers
Hokej na lodzie Niemcy - Eishockey Liga 1 - 00:00 Schwenninger Wild Wings [6] Schwenninger Wild Wings 0-0 Straubing Tigers [3] Straubing Tigers
Hokej na lodzie Niemcy - Eishockey Liga 1 - 03:33 Fischtown Pinguins Bremerhaven [1] Fischtown Pinguins Bremerhaven 1-2 Adler Mannheim [7] Adler Mannheim
Hokej na lodzie Czechy - Liga U20 3 - 20:00 Slavia Praha U20 5-1 HK Mladi Draci Sumperk U20
Hokej na lodzie Norwegia - Elite U20 3 - 18:07 Vålerenga U20 2-3 Storhamar U20
Piłka ręczna Chorwacja - 1. HRL 00:20 RK Metalac 0-0 RK Nexe 2
Piłka ręczna Norwegia - 2. Division 25:56 Vikhammer 5-9 Follo HK 2
Piłka ręczna Gulf Clubs Champs 27:25 Al Dair 12-12 Al Rayyan (Qatar)
Piłka ręczna Mistrzostwa Europy - Kwalifikacje 1 - Kobiety 38:43 Niderlandy - Kobiety [1] Niderlandy - Kobiety 30-15 Czechy - Kobiety [2] Czechy - Kobiety
Tenis Challenger Lugano 0-0 Arthur Gea 0-0 Marius Copil
Tenis Challenger Lugano 15-30 [248] Yasutaka Uchiyama 2-1 Jakub Paul [254]
Tenis ITF - Poitiers M15 15-0 Tadija Radovanovic 2-2 Mathys Picard
Tenis UTR Pro Boca Raton 40-40 Noah Rubin 4-0 Vito Tonejc
Tenis UTR Pro Boca Raton 0-0 Ilija Palavestra 3-0 Tristan Stringer
Tenis UTR Pro Boca Raton 30-0 Joseph Phillips 1-1 Patricio Alvarado
Tenis ITF - Poitiers M15 30-30 Leo Deflandre 4-2 Philippe Renard
Tenis Premier Padel - Kobiety - Doha 40-40 Bellver/Rodriguez 3-6,1-0 Canovas/Velasco
Tenis Challenger Kigali 0-0 Thomas Fancutt 6-0,2-0 Etienne Niyigena
Tenis ITF - Poitiers M15 30-40 Guillaume Aubry 4-6,3-2 Matteo Rocci
Tenis Challenger Kigali 30-0 Florent Bax 7-5,4-3 Courtney John Lock
Tenis ITF - Poitiers M15 0-0 Sven Corbinais 3-6,3-2 Mathis Epee
Tenis ITF - Kish Island M15 - MD 8-6 Fuele/Madarasz 5-7,6-4,0-0 Eqbal/Kalyanpur
Wyścigi konne Huntingdon 03/03 13:55 Huntingdon (Wyścig 1) View
Wyścigi konne Kenilworth (SA) 03/03 13:45 Kenilworth (SA) (Wyścig 7) View
Wyścigi konne Leopardstown 03/03 13:40 Leopardstown (Wyścig 1) View
Wyścigi konne Vire 03/03 13:22 Vire (Wyścig 6) View
Wyścigi konne Dortmund 03/03 13:20 Dortmund (Wyścig 7) View
Wyścigi konne Auteuil 03/03 13:08 Auteuil (Wyścig 2) View
Krykiet NCF T20 - Kobiety 03/03 13:15 Nigeria - Kobiety 27/2 Rwanda - Kobiety
Krykiet Indie - Veterans Premier League 03/03 12:30 Mumbai Champions 1/0 VVIP Uttar Pradesh
Wyścigi psów Valley 03/03 13:42 Valley (Wyścig 8) View
Wyścigi psów Doncaster 03/03 13:34 Doncaster (Wyścig 9) View
Wyścigi psów Yarmouth 03/03 13:33 Yarmouth (Wyścig 12) View
Golf SDC Championship 03/03 04:45 SDC Championship View
Darts UK Open 2024 03/03 13:00 Stephen Bunting Stephen Bunting 2-8 Luke Humphries Luke Humphries
Sporty celtyckie NFL Division 1 14:15 Kerry 0.2(2)-0.3(3) Tyrone
Futsal Łotwa - Premier League 08:28 FK Nica 1-0 FC Nikers
Unihokej Poland Ekstraliga 1 - 17:41 Olimpia Gdańsk 4-2 Smoki Krakow
Tenis stołowy Czechy - Liga Pro Michal Syroha 0-1 Jaroslav Strnad 1961
Tenis stołowy Setka Cup Ihor Torhachov 0-0 Oleksandr Lyman
Tenis stołowy Czechy - Liga Pro Zbynek Pagac 0-2 Petr Chlad
Tenis stołowy Czechy - Liga Pro Karel Hons 0-0 Bohumil Duben
Tenis stołowy Czechy - Liga Pro Miroslav Adamec 0-1 Jiri Plachy
Tenis stołowy TT Cup 3-11 Petr Oliver Korp 8-2 Richard Marsik
Tenis stołowy TT Elite Series Konrad Kulpa 12-11 Szymon Kolasa
Tenis stołowy Setka Cup 12-14 Mikhail Taranko 5-7 Zdenek Vasatko
Tenis stołowy Setka Cup 11-6,9-11 Oleksandr Tymofeev 4-6 Andrii Dekhtiarenko
Tenis stołowy TT Cup 4-11,7-11 Karel Kastner 2-7 Radek Zeman
Tenis stołowy TT Elite Series 11-2,12-10,5-11,8-11 Aleksander Lilien 1-4 Piotr Maruszak
Tenis stołowy Setka Cup 8-11,11-8,11-9,8-11 Vasyl Kondratenko 5-6 Andrii Kurtenko
Tenis stołowy Setka Cup 6-11,12-10,11-4,10-12 Roman Pomin 0-0 Oleh Volynets
Tenis stołowy Setka Cup 11-8,11-6,10-12,9-11 Oles Kotsyumbas 2-3 Serhii Kryvoshyi
Siatkówka plażowa CSVP Montevideo 25-23 Capogrosso/Capogrosso 4-7 Adrielson/Arthur
Siatkówka plażowa Argentina Circuit 21-18 Gonzales/Nicolini 20-17 Arballo/Leon
Siatkówka plażowa Argentina Circuit 21-18 Moreno/Sosaya 0-0 Fernandez/Phanor
E-Sport CS2 - Elisa Invitational Contenders 00:20 Metizport 7-8 ECLOT
E-Sport Crossfire - CFPL 00:00 eStar eStar 0-0 Evolution Power
E-Sport CS2 - ESEA Advanced 01:55 Kappa Bar 0-0 Lemondogs
E-Sport CS2 - RES Regional EU 00:56 Fnatic Fnatic 4-7 Preasy
E-Sport CS2 - EsportsBattle 01:55 Purple Haze 0-0 NightRaid
E-Sport Honor of Kings - KPL Spring 00:00 Wolves 2-1 LGD NBW
E-Sport LOL - VCS Spring 13:18 Team Whales 0-0 Team Secret Team Secret
E-Sport LOL - LPL Spring 24:09 Oh My God Oh My God 1-1 JD Gaming JD Gaming
E-Sport AOV - RPL 00:03 Bacon Time 1-0 Buriram United