Live Scores

Piłka nożna Peru - Primera Division 00' Cusco FC [7] Cusco FC View Sporting Cristal [1] Sporting Cristal
Piłka nożna Esoccer Live Arena - 10 min. gry 05' Dynamo Kiev (Indra13_27) Esports 2-1 Olympiacos (Member) Esports
Piłka nożna Esoccer Live Arena - 10 min. gry 06' Shakhtar Donetsk (Indenfor) Esports 1-2 Club Brugge (Skripp) Esports
Piłka nożna Salwador - Liga Feminina 12' CD Luis Angel Firpo - Kobiety 0-0 Alianza FC San Salvador - Kobiety
Piłka nożna Brazylia - Amazonense 13' Manaus [1] Manaus 1-0 Nacional AM [5] Nacional AM
Piłka nożna Wenezuela - Primera Division 18' LALA FC [3] LALA FC 0-0 Atlético Venezuela [4] Atlético Venezuela
Piłka nożna Brazylia - Campeonato Alagoano 21' CSE [3] CSE 0-0 CSA [2] CSA
Piłka nożna Republika Dominikańska - Liga 21' Moca FC Moca FC 0-1 Atletico Vega Real Atletico Vega Real
Piłka nożna USA - MLS 30' FC Dallas [12] FC Dallas 0-0 Houston Dynamo [14] Houston Dynamo
Piłka nożna Argentyna - Torneo A 45' Sportivo Estudiantes Sportivo Estudiantes 0-2 Ferro Carril Oeste General Pico Ferro Carril Oeste General Pico
Piłka nożna Jordania - Liga 45' Aqaba [10] Aqaba 1-0 Sahab SC [9] Sahab SC
Piłka nożna Chile - Primera Division 45' La Serena [6] La Serena 0-0 Nublense [4] Nublense
Piłka nożna Egipt - Division 1 45' Al Moqawloon Al Arab [14] Al Moqawloon Al Arab 0-0 El Entag El Harby [18] El Entag El Harby
Piłka nożna Brazylia - Campeonato Mineiro 45' Atletico Mineiro [1] Atletico Mineiro 1-0 Tombense MG [4] Tombense MG
Piłka nożna Islandia - Premier League 46' IA Akranes [12] IA Akranes 0-1 Vikingur Reykjavik [4] Vikingur Reykjavik
Piłka nożna Portugalia - Segunda Liga 46' Estoril [1] Estoril 1-1 Chaves [6] Chaves
Piłka nożna Islandia - Premier League 48' Leiknir Reykjavik [6] Leiknir Reykjavik 1-1 Breidablik [10] Breidablik
Piłka nożna Anglia - Premier League 48' Liverpool [7] Liverpool 1-0 Southampton [16] Southampton
Piłka nożna Islandia - Premier League 49' HK Kopavogur [8] HK Kopavogur 0-2 Fylkir Reykjavik [11] Fylkir Reykjavik
Piłka nożna USA - MLS 55' Vancouver Whitecaps [15] Vancouver Whitecaps 0-0 CF Montreal [9] CF Montreal
Piłka nożna Brazylia - Campeonato Carioca 57' Vasco da Gama [9] Vasco da Gama 1-1 Madureira RJ [8] Madureira RJ
Piłka nożna Brazylia - Campeonato Sergipano 57' AD Confianca AD Confianca 0-0 CS Sergipe CS Sergipe
Piłka nożna Brazylia - Campeonato Paraibano 58' Campinense Clube [5] Campinense Clube 1-2 Desportiva Perilima PB [7] Desportiva Perilima PB
Piłka nożna Brazylia - Copa Nordeste 59' Ceara [1] Ceara 0-0 Bahia [2] Bahia
Piłka nożna Argentyna - Nacional B 59' All Boys [2] All Boys 0-1 Instituto AC Cordoba [16] Instituto AC Cordoba
Piłka nożna Bahrajn - Premier League 60' Al-Riffa [1] Al-Riffa 2-1 Malkiya [9] Malkiya
Piłka nożna Bahrajn - Premier League 60' Al-Ahli Manama [6] Al-Ahli Manama 1-1 Al-Najma Manama [7] Al-Najma Manama
Piłka nożna Argentyna - Torneo A 60' Crucero Del Norte [6] Crucero Del Norte 0-0 Defensores Pronunciamiento [12] Defensores Pronunciamiento
Piłka nożna Argentyna - Liga regionalna 60' Resistencia Central 0-0 Don Orione
Piłka nożna Wyspy Owcze - Division 1 61' NSI Runavik II [3] NSI Runavik II 2-1 Skala [1] Skala
Piłka nożna Hiszpania - Segunda 61' Malaga [11] Malaga 1-1 Mallorca [2] Mallorca
Piłka nożna Bahrajn - Premier League 62' Al Hidd [5] Al Hidd 0-2 Busaiteen [10] Busaiteen
Piłka nożna Niderlandy - Eredivisie 62' VVV [17] VVV 2-2 RKC [14] RKC
Piłka nożna Brazylia - Campeonato Paranaense 62' Cascavel CR [12] Cascavel CR 1-1 Parana [7] Parana
Piłka nożna Hiszpania - La Liga 64' Athletic Bilbao [9] Athletic Bilbao 2-1 Osasuna [11] Osasuna
Piłka nożna Włochy - Serie A 75' Fiorentina [14] Fiorentina 1-0 Lazio [6] Lazio
Piłka nożna Belgia - First Division B - Play-off 75' Waasland-Beveren Waasland-Beveren 2-4 Seraing United Seraing United
Piłka nożna Włochy - Serie C - Play-offy 80' Cesena Cesena 2-1 Mantova Mantova
Piłka nożna Belgia - First Division A 80' Anderlecht [3] Anderlecht 1-1 Antwerp [4] Antwerp
Piłka nożna Argentyna - Primera B Metropolitana 86' Argentino Quilmes [17] Argentino Quilmes 2-0 CA San Miguel [16] CA San Miguel
Piłka nożna Argentyna - Primera C Metropolitana 86' Argentino Merlo [6] Argentino Merlo 2-1 San Martin De Burzaco [13] San Martin De Burzaco
Piłka nożna Argentyna - Championship - Kobiety 87' Defensores de Belgrano Women 1-0 Deportivo Espanol - Kobiety
Piłka nożna Argentina Copa de la Liga Profesional 89' Gimnasia LP [7] Gimnasia LP 0-5 Velez Sarsfield [1] Velez Sarsfield
Piłka nożna Kuwejt - Liga 89' Kazma SC [4] Kazma SC 2-2 Al Fahaheel SC [8] Al Fahaheel SC
Piłka nożna Argentyna - Primera C Metropolitana 89' CS Dock Sud [3] CS Dock Sud 1-0 El Porvenir [9] El Porvenir
Piłka nożna Argentyna - Primera C Metropolitana 90' Club Leandro N. Alem [16] Club Leandro N. Alem 0-1 Central Cordoba Rosario [2] Central Cordoba Rosario
Piłka nożna Argentina Copa de la Liga Profesional 90' Atlético Tucumán [8] Atlético Tucumán 5-0 Defensa y Justicia [10] Defensa y Justicia
Piłka nożna Argentyna - Primera B Metropolitana 90' Sacachispas [9] Sacachispas 1-0 CSD Flandria [2] CSD Flandria
Piłka nożna Niemcy - Regionalliga Südwest 90' FC Astoria Walldorf [18] FC Astoria Walldorf 4-2 Mainz II [12] Mainz II
Piłka nożna Słowenia - 2. SNL 90' NK Nafta 1903 [5] NK Nafta 1903 1-0 NK Radomlje [1] NK Radomlje
Piłka nożna Argentyna - Primera B Metropolitana 90'<sup>+4</sup> Acassuso [13] Acassuso 2-1 Canuelas FC [15] Canuelas FC
Piłka nożna Argentyna - Championship - Kobiety 90'<sup>+3</sup> Comunicaciones Women 1-6 Rosario Central Women
Piłka nożna Szwajcaria - Super League 90'<sup>+3</sup> Young Boys [1] Young Boys 2-0 Basel [2] Basel
Piłka nożna Kuwejt - Liga 90'<sup>+8</sup> Al Salmiyah SC [3] Al Salmiyah SC 2-3 Al Arabi SC [1] Al Arabi SC
Piłka nożna Andora - Second Division 91' CE Jenlai [4] CE Jenlai 1-5 FS La Massana [1] FS La Massana
Piłka nożna Argentyna - Primera B Metropolitana 91'<sup>+4</sup> CA Colegiales [8] CA Colegiales 3-1 UAI Urquiza [11] UAI Urquiza
Piłka nożna Argentyna - Primera B Metropolitana 91' Defensores Unidos [5] Defensores Unidos 2-0 Deportivo Armenio [14] Deportivo Armenio
Piłka nożna Argentyna - Nacional B 91'<sup>+5</sup> Ferro Carril Oeste [10] Ferro Carril Oeste 1-0 Atletico Rafaela [5] Atletico Rafaela
Piłka nożna Izrael - Liga Bet - Południe 92' Sporting Club Tel Aviv 1-2 Hapoel Kfar Qasm Shuaa
Piłka nożna Argentyna - Primera C Metropolitana 93'<sup>+4</sup> Deportivo Laferrere [4] Deportivo Laferrere 1-1 Deportivo Espanol [18] Deportivo Espanol
Piłka nożna Hiszpania - Segunda 93'<sup>+3</sup> Alcorcon [16] Alcorcon 0-0 Las Palmas [12] Las Palmas
Koszykówka Ebasketball Liga Pro 4x5min. 1 - 00:57 SA Spurs (Shell_Doc) Esports 9-17 MIN Timberwolves (Rom1pr) Esports
Koszykówka Ebasketball H2H GG League - 4x5 min. 1 - 00:02 BKN Nets (IP MAN) Esports 20-20 MIL Bucks (MIST) Esports
Koszykówka Argentyna - Torneo Federal 2 - 08:33 Velez Sarsfield 24-19 El Talar
Koszykówka Portugalia - Nacional 2A 1 - 00:25 GD Gafanha 10-8 SC Conimbricense
Koszykówka Chile - LNB 1 - 08:14 Las Animas [1] Las Animas 5-2 Puerto Varas [2] Puerto Varas
Koszykówka Ebasketball H2H GG League - 4x5 min. 4 - 02:04 ATL Hawks (SHADOW) Esports 63-63 HOU Rockets (OREZ) Esports
Koszykówka Portugalia - Nacional 1A 2 - 05:57 CB Viana/Nortaluga 25-32 Barcelos Barcelos
Koszykówka Chile - LNB 4 - 09:50 Ancud [5] Ancud 51-64 Temuco [4] Temuco
Koszykówka Mali - Premiere Division 4 - 10:00 Real 53-49 CBD
Siatkówka NCAA Div 2 - Kobiety 25-16 Western Oregon - Kobiety 9-3 Seattle Pacific Women
Siatkówka Portugalia - A2 - Kobiety Santa Cruz - Kobiety 18-23 ADRE Praiense - Kobiety
Siatkówka Portugalia - A2 - Kobiety 25-19,25-17 Fonte Bastardo - Kobiety 3-0 FC Calheta - Kobiety
Siatkówka Islandia - Mizunodeild - Kobiety 25-23,25-27 KA Kobiety 16-9 Afturelding Women
Siatkówka Peru - Liga - Kobiety 25-19,25-19 Regatas Lima - Kobiety 15-21 Circolo Sportivo Italiano - Kobiety
Siatkówka Mistrzostwa Europy - Kwalifikacje 20-25,13-25,25-21 [4] Albania 14-21 Słowacja [1] Słowacja
Baseball MLB 05/08 20:10 MIN Twins [28] MIN Twins 0-0 DET Tigers [30] DET Tigers
Baseball MLB 05/08 20:07 TB Rays [11] TB Rays 0-0 OAK Athletics [3] OAK Athletics
Baseball MLB 05/08 20:05 SD Padres [7] SD Padres 0-0 SF Giants [2] SF Giants
Baseball MLB 05/08 19:30 WAS Nationals [5] WAS Nationals 1-1 NY Yankees [4] NY Yankees
Baseball MLB 05/08 18:20 PIT Pirates [27] PIT Pirates 2-2 CHI Cubs [17] CHI Cubs
Baseball MLB 05/08 18:15 COL Rockies [29] COL Rockies 5-9 STL Cardinals [4] STL Cardinals
Hokej na lodzie Liga Pro - Short Hockey - 3x10 min. 1 - 04:41 Molotoboytsy 1-1 Kuznya
Hokej na lodzie AHL 1 - 12:37 SJ Barracuda [19] SJ Barracuda 1-1 HND Silver Knights [4]
Hokej na lodzie AHL 1 - 12:57 LV Phantoms [18] LV Phantoms 0-1 HER Bears [16] HER Bears
Hokej na lodzie NHL 2 - 16:09 BUF Sabres [31] BUF Sabres 0-1 PIT Penguins [5] PIT Penguins
Hokej na lodzie AHL 2 - 05:57 MTB Moose [6] MTB Moose 3-3 TOR Marlies [13] TOR Marlies
Hokej na lodzie NHL 2 - 13:18 NY Rangers [16] NY Rangers 1-0 BOS Bruins [10] BOS Bruins
Futbol amerykański NCAAF 3 - 15:00 James Madison 24-3 Sam Houston State
Piłka ręczna Katar - Liga 32:19 Al Sadd (Katar) Al Sadd (Katar) 9-17 Al Rayyan
Piłka ręczna Portugalia - 1st Div 54:03 SL Benfica - Kobiety 24-22 Alavarium ACA Women Alavarium ACA Women
Tenis ITF - Salinas W25 - WD 0-0 Cabaj Awad/Jorge 2-6,2-1 Burrage/Hourigan
Tenis UTR Pro Tennis Series - Kalifornia - Kobiety Taylor Cataldi 0-0 Tianmei Wang
Tenis ITF - Charleston W100 - WD McNally/Sanders 7-5,2-3 Hozumi/Kato
Tenis ATP Madryt [22] Casper Ruud 4-6,3-4 Matteo Berrettini [10]
Tenis UTR Pro Tennis Series - Kalifornia - Kobiety 40-40 Madeleine Jessup 0-2 Makenna Thiel
Rugby Union Francja - Rugby Championship 48:16 Toulon [8] Toulon 23-3 Toulouse [1] Toulouse
Rugby Union Pro 14 Rainbow Cup 79:00 Connacht [5] Connacht 21-45 Leinster [12] Leinster
Snooker World Seniors Championship 2021 05/08 20:30 David Lilley 0-0 Ken Doherty
Tenis stołowy Setka Cup Ruslan Solomko 0-0 Valery Vlasenko
Tenis stołowy Liga Pro Anton Yudin 10-9 Dmitry Petrochenko
Tenis stołowy Liga Pro Igor Elistratov 6-7 Aleksei Silantev
Tenis stołowy Setka Cup 11-8 Robert Jamrich 7-2 Adam Khalaila
Tenis stołowy Czechy - Liga Pro 10-12,11-6,12-10 Patrik Pycha 5-4 Jiri Bartos
Tenis stołowy Setka Cup Women 11-5,11-5,7-11,12-14 Olena Petlenko 3-2 Kateryna Hubska
Lacrosse Lacrosse 05/08 18:48 Denver 7-4 Georgetown
E-Sport DOTA2 - DPC DreamLeague - EU West Div 1 43:09 Team Secret 0-0 OG OG
E-Sport CS:GO - ESL Mistrzostwa Polski 01:57 HONORIS 0-0 PACT PACT
E-Sport CS:GO - DreamHack Masters Spring 01:55 Heroic 0-0 Natus Vincere Natus Vincere