Live Scores

Piłka nożna Hiszpania - Primera Division RFEF - Grupa 1 00' Merida [9] Merida View Rayo Majadahonda [18] Rayo Majadahonda
Piłka nożna Cypr - Division 1 00' Nea Salamis Famagusta Nea Salamis Famagusta View Apoel Nikozja Apoel Nikozja
Piłka nożna Francja - National 2 00' FC Fleury 91 FC Fleury 91 View Racing Besancon Racing Besancon
Piłka nożna Francja - National 2 00' Metz II View Furiani Agliani Furiani Agliani
Piłka nożna Francja - National 2 00' Nantes II Nantes II View Lorient II
Piłka nożna Belgia - Second Amateur Division VFV A 12/03 17:00 KRC Harelbeke KRC Harelbeke View K Olsa Brakel K Olsa Brakel
Piłka nożna Niemcy - Landesliga 00' SSV Merten SSV Merten View 1. FC Spich 1911
Piłka nożna Hiszpania - Primera Division RFEF - Grupa 1 00' Real Madryt B [3] Real Madryt B View Cultural Leonesa [8] Cultural Leonesa
Piłka nożna Cypr - Division 1 00' Pafos FC Pafos FC View Olympiakos Nicosia Olympiakos Nicosia
Piłka nożna Francja - National 2 00' Blois Foot 41 Blois Foot 41 View Evreux Evreux
Piłka nożna Niemcy - Oberliga Niederrhein 00' KFC Uerdingen 05 KFC Uerdingen 05 View Ratingen SV Germania 04/19 EV Ratingen SV Germania 04/19 EV
Piłka nożna Luksemburg - Division Nationale 00' FC Mondercange FC Mondercange View Kaerjeng UN Kaerjeng UN
Piłka nożna Hiszpania - Segunda Division RFEF - Grupa 2 12/03 17:00 SD Beasain SD Beasain View Real Sociedad C Real Sociedad C
Piłka nożna Francja - League U19 00' Laval U19 Laval U19 View Nantes U19 Nantes U19
Piłka nożna Włochy - Serie B 00' Cagliari [11] Cagliari View Parma [7] Parma
Piłka nożna Niemcy - Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar 00' Ahrweiler BC View TuS Kirchberg 1909
Piłka nożna Hiszpania - Primera Division RFEF - Grupa 1 00' Alcorcon [2] Alcorcon View Fuenlabrada [10] Fuenlabrada
Piłka nożna Francja - National 2 00' Creteil Creteil View Olympique St-Quentin Olympique St-Quentin
Piłka nożna Rumunia - Liga 1 00' CS U Craiova [4] CS U Craiova View FC U Craiova 1948 [15] FC U Craiova 1948
Piłka nożna Francja - National 2 00' AS Poissy AS Poissy View Vannes OC Vannes OC
Piłka nożna Hiszpania - Primera Nacional - Kobiety 00' Sant Gabriel - Kobiety Sant Gabriel - Kobiety View Huesca - Kobiety
Piłka nożna Portugalia - Puchar Ligi 00' Casa Pia [2] Casa Pia View Braga [1] Braga
Piłka nożna Francja - National 2 00' Rouen Rouen View Racing Paris Racing Paris
Piłka nożna Francja - National 2 00' Lyon Duchere Lyon Duchere View Auxerre II
Piłka nożna Europa - Towarzyskie 12/03 17:00 OFI Crete OFI Crete View Anderlecht Anderlecht
Piłka nożna Francja - National 2 00' Frejus Frejus View Grasse Grasse
Piłka nożna Francja - National 2 00' Marignane Gignac Marignane Gignac View Olympique d'Ales Olympique d'Ales
Piłka nożna Francja - National 2 00' Guingamp II View Chateaubriant Chateaubriant
Piłka nożna Hiszpania - Primera Nacional - Kobiety 00' Madrid CFF III - Kobiety View CFF Olympia Las Rozas - Kobiety
Piłka nożna Algieria - Division 1 00' JS Kabylie JS Kabylie View Paradou AC Paradou AC
Piłka nożna Hiszpania - Segunda Federacion - Kobiety 12/03 17:00 Union Viera CF - Kobiety View Real Union de Tenerife - Kobiety Real Union de Tenerife - Kobiety
Piłka nożna Esoccer GT Leagues – 12 mins play 08' RB leipzig (Rafa) Esports 3-2 Inter (Lio) Esports
Piłka nożna Esoccer GT Leagues – 12 mins play 09' Benfica (val) Esports 1-2 AC Milan (Gorilla) Esports
Piłka nożna Arabia Saudyjska - Division 2 19' Al Ansar Al Ansar 1-0 Al Shaaib
Piłka nożna Hiszpania - Tercera - Grupa 12 21' CD Santa Ursula [11] CD Santa Ursula 0-0 Villa Santa Brigida [3] Villa Santa Brigida
Piłka nożna Hiszpania - Liga Juniorów 21' Marbella FC U19 Marbella FC U19 2-0 San Roque Balompie U19
Piłka nożna Włochy - Serie C - Grupa B 22' Cesena [8] Cesena 2-0 San Donato Tavarnelle [19] San Donato Tavarnelle
Piłka nożna Hiszpania - Tercera - Grupa 11 22' Collerense [13] Collerense 0-1 Soller [15] Soller
Piłka nożna Włochy - Serie C - Grupa B 23' Fermana [13] Fermana 0-2 AC Reggiana [2] AC Reggiana
Piłka nożna Hiszpania - Tercera - Grupa 6 23' Jove Espanol [7] Jove Espanol 0-1 Patacona CF [8]
Piłka nożna Włochy - Serie C - Grupa B 23' Olbia [20] Olbia 0-0 Recanatese [16] Recanatese
Piłka nożna Włochy - Serie C - Grupa B 25' Virtus Entella [6] Virtus Entella 0-0 Lucchese [11] Lucchese
Piłka nożna Hiszpania - Primera Nacional - Kobiety 32' CDE Olimpico De Madrid - Kobiety 1-0 Santa Teresa B - Kobiety
Piłka nożna Hiszpania - Primera Nacional - Kobiety 45' CD Tarsa - Kobiety 2-0 Fundacion CD Tenerife B - Kobiety
Piłka nożna Niemcy - Oberliga Hessen 45' [14] SV Unter-Flockenbach 1-1 Viktoria Griesheim [13] Viktoria Griesheim
Piłka nożna Hiszpania - Segunda Division RFEF - Grupa 3 45' Valencia B [4] Valencia B 1-1 Teruel [3] Teruel
Piłka nożna Algieria - Division 1 45' JS Saoura [6] JS Saoura 2-0 CS Constantine [2] CS Constantine
Piłka nożna Niemcy - Oberliga Niederrhein 45' TSV Meerbusch [13] TSV Meerbusch 1-0 FC Kray [20] FC Kray
Piłka nożna Turcja - 1 Lig 45' Sakaryaspor [10] Sakaryaspor 0-0 Erzurum BB [15] Erzurum BB
Piłka nożna Hiszpania - Primera Nacional - Kobiety 45' Real Union de Tenerife B - Kobiety 0-2 CD Achaman - Kobiety
Piłka nożna Arabia Saudyjska - Division 2 45' Al Jeel Al Jeel 0-0 Al-Rawdhah Club Al-Rawdhah Club
Piłka nożna Hiszpania - Tercera - Grupa 4 45' Basconia [2] Basconia 1-1 Leioa [3] Leioa
Piłka nożna Hiszpania - Tercera - Grupa 18 45' CD Tarancon [13] CD Tarancon 1-0 Calvo Sotelo [2] Calvo Sotelo
Piłka nożna Europa - Towarzyskie 45' Fenerbahce Fenerbahce 1-1 Villarreal Villarreal
Piłka nożna Hiszpania - Tercera - Grupa 1 45' [14] CSD Arzua 1-0 Gran Pena [11]
Piłka nożna Mali - Premiere Division 45' Black Star 1-0 Club Olympique de Bamako
Piłka nożna Francja - National 2 45' Reims II 0-1 Epinal Epinal
Piłka nożna Hiszpania - Tercera - Grupa 18 45' Villarrubia CF [6] Villarrubia CF 0-0 Azuqueca [10] Azuqueca
Piłka nożna Hiszpania - Primera Nacional - Kobiety 45' CD Julio Suarez – Kobiety 1-1 Las Majoreras - Kobiety
Piłka nożna Wybrzeże Kości Słoniowej - Premier Division 63' AS Denguele [3] AS Denguele 0-1 Racing Club Abidjan [15]
Piłka nożna Hiszpania - Tercera - Grupa 1 63' Alondras [8] Alondras 0-1 Racing Club Villalbes [2] Racing Club Villalbes
Piłka nożna Hiszpania - Segunda Division RFEF - Grupa 1 65' Valladolid B [4] Valladolid B 3-1 Marino de Luanco [11] Marino de Luanco
Piłka nożna Burkina Faso - Liga 65' Real du Faso 0-1 ASEC Koudougou
Piłka nożna Hiszpania - Tercera - Grupa 8 68' Atletico Astorga [1] Atletico Astorga 0-1 CD Mirandes II [7]
Piłka nożna Belgia - Super League - Kobiety 74' Club Brugge - Kobiety [4] Club Brugge - Kobiety 2-2 KV Mechelen - Kobiety [9]
Piłka nożna Hiszpania - Segunda 83' Real Zaragoza [16] Real Zaragoza 1-1 UD Ibiza [22] UD Ibiza
Piłka nożna Chile - Primera Division - Kobiety 86' Deportes Iquique - Kobiety 2-1 Everton de Vina - Kobiety
Piłka nożna Portugalia - Liga U19 87' Guimaraes U19 [4] Guimaraes U19 1-2 Gil Vicente U19 [8] Gil Vicente U19
Piłka nożna Niger - Super League 88' Liberte FC 0-1 AS Fan
Piłka nożna Szkocja - League One 90' Dunfermline [1] Dunfermline 1-1 Queen of South [7] Queen of South
Piłka nożna Niemcy - Oberliga Bremen 90'<sup>+4</sup> [16] TuSpo Surheide 0-0 SG Aumund Vegesack [2] SG Aumund Vegesack
Piłka nożna Hiszpania - Liga Juniorów 90' Hercules U19 1-1 Albacete U19
Piłka nożna Szwajcaria - Division 1 - Kobiety 90' FC Luzern - Kobiety [6] FC Luzern - Kobiety 0-3 St Gallen - Kobiety [7] St Gallen - Kobiety
Piłka nożna Hiszpania - Segunda Division RFEF - Grupa 1 90' Oviedo B [16] Oviedo B 2-0 Polvorin [17] Polvorin
Piłka nożna Francja - National 2 90' Rennes II 2-2 C'Chartres C'Chartres
Piłka nożna Hiszpania - Segunda Division RFEF - Grupa 2 90' [7] UD Logrones B 0-3 CD Alaves B [11] CD Alaves B
Piłka nożna Hiszpania - Tercera - Grupa 15 90' CD Beti Onak [5] CD Beti Onak 1-0 Oberena [14] Oberena
Piłka nożna Francja - National 2 90' Aubagne Aubagne 2-2 Jura Sud Foot Jura Sud Foot
Piłka nożna Hiszpania - Primera - Kobiety 90' Athletic Bilbao - Kobiety [8] Athletic Bilbao - Kobiety 0-2 Madrid CFF - Kobiety [6] Madrid CFF - Kobiety
Piłka nożna Hiszpania - Tercera - Grupa 8 90' [16] Unami CP 2-1 Becerril [11] Becerril
Piłka nożna Irlandia Północna - Premiership 90' Linfield [5] Linfield 3-1 Carrick Rangers [7] Carrick Rangers
Piłka nożna Hiszpania - Tercera - Grupa 18 90' [3] Illescas 1-0 CD Torrijos [4]
Piłka nożna Irlandia Północna - Premiership 90' Crusaders [4] Crusaders 3-2 Glentoran [3] Glentoran
Piłka nożna Portugalia - Campeonato Nacional II - Kobiety 90' Gil Vicente FC - Kobiety 1-0 Rio Ave - Kobiety
Piłka nożna Szkocja - League Two 90' Bonnyrigg Rose [9] Bonnyrigg Rose 1-1 Dumbarton [1] Dumbarton
Piłka nożna Maroko - GNF 2 90' ASS Sale [14] ASS Sale 2-2 Ittifaq Marrakech [5]
Piłka nożna Maroko - GNF 2 90' Youssoufia Berrechid [3] Youssoufia Berrechid 0-1 Olympique Dcheira [8] Olympique Dcheira
Piłka nożna Togo - Premier Division 90' FC Espoir Tsevie 0-0 Dyto FC
Piłka nożna Szkocja - League One 90' Falkirk [2] Falkirk 1-1 Airdrieonians [6] Airdrieonians
Piłka nożna Irlandia Północna - IFA Championship 90' Loughgall [1] Loughgall 1-1 Ballinamallard Utd [7] Ballinamallard Utd
Piłka nożna Anglia - Southern Premier League South 90' Truro City [2] Truro City 2-1 Harrow Borough [17] Harrow Borough
Piłka nożna Anglia - National League North 90' Chorley [12] Chorley 3-0 Curzon Ashton [17] Curzon Ashton
Piłka nożna Portugalia - Liga 3 90' Vilaverdense [2] Vilaverdense 3-0 CF Canelas 2010 [5] CF Canelas 2010
Piłka nożna Anglia - Isthmian Premier Division 90' Carshalton Ath [6] Carshalton Ath 5-2 Potters Bar Town [1] Potters Bar Town
Piłka nożna Hiszpania - Primera Federacion - Kobiety 90' Fundacion Albacete - Kobiety Fundacion Albacete - Kobiety 1-0 Cacereno - Kobiety
Piłka nożna Anglia - Southern Premier League Central 90' Stourbridge [13] Stourbridge 0-0 Needham Market [16] Needham Market
Piłka nożna Togo - Premier Division 90' Kakadl FC 0-0 Gomido FC Gomido FC
Piłka nożna Anglia - National League South 90'<sup>+4</sup> Hungerford Town [22] Hungerford Town 0-1 Tonbridge Angels [11] Tonbridge Angels
Piłka nożna Portugalia - Liga U19 90' [12] Anadia U19 1-2 Famalicao U19 [7] Famalicao U19
Piłka nożna Hiszpania - Tercera - Grupa 8 90' [10] Ponferradina B 2-2 Numancia B [15] Numancia B
Piłka nożna Portugalia - Liga U19 90' Sousense U19 0-1 Penafiel U19 Penafiel U19
Piłka nożna Irlandia Północna - Premiership 90' Ballymena Utd [9] Ballymena Utd 4-1 Cliftonville [2] Cliftonville
Piłka nożna Portugalia - Campeonato Nacional II - Kobiety 90' Braga B - Kobiety 3-0 Vitoria SC - Kobiety
Piłka nożna Portugalia - Liga 3 90'<sup>+4</sup> GD Fontinhas [6] GD Fontinhas 0-1 Oliveira Hospital [9] Oliveira Hospital
Piłka nożna Portugalia - Liga U19 91'<sup>+7</sup> Alverca U19 [3] Alverca U19 2-1 Nacional U19 [10] Nacional U19
Piłka nożna Luksemburg - Division Nationale 92' FC Etzella Ettelbruck [15] FC Etzella Ettelbruck 0-1 Racing FC Union [5] Racing FC Union
Piłka nożna Portugalia - Liga U19 92'<sup>+5</sup> GD Fabril U19 1-1 SC Farense U19
Piłka nożna Portugalia - Liga U19 92'<sup>+6</sup> SC Pombal U19 0-0 AC Marinhense U19
Piłka nożna Portugalia - Liga U19 92'<sup>+5</sup> Feirense U19 Feirense U19 0-0 Leixoes U19 Leixoes U19
Piłka nożna Anglia - Northern Premier League 92'<sup>+3</sup> Stafford Rangers [11] Stafford Rangers 1-2 Atherton Collieries [16] Atherton Collieries
Piłka nożna Anglia - League 2 92'<sup>+2</sup> Hartlepool [24] Hartlepool 0-5 Stockport [14] Stockport
Piłka nożna Anglia - National League South 92'<sup>+5</sup> Ebbsfleet United [3] Ebbsfleet United 2-0 Slough [19] Slough
Piłka nożna Szwajcaria - Division 1 - Kobiety 93' Young Boys - Kobiety [4] Young Boys - Kobiety 1-2 Basel - Kobiety [5] Basel - Kobiety
Piłka nożna Portugalia - Campeonato Nacional II - Kobiety 93'<sup>+6</sup> Famalicao Women B 2-1 FC Romariz - Kobiety
Piłka nożna Hiszpania - Tercera - Grupa 6 93' CD Roda [4] CD Roda 2-0 UD Rayo Ibense [12] UD Rayo Ibense
Piłka nożna Portugalia - Liga 3 93'<sup>+5</sup> Vitoria Setubal [8] Vitoria Setubal 0-0 Amora [1] Amora
Piłka nożna Hiszpania - Primera Nacional - Kobiety 93' Lostrego - Kobiety 1-1 Olimpico de Leon - Kobiety
Piłka nożna Francja - National 2 93' Haguenau Haguenau 2-0 Colmar Colmar
Piłka nożna Anglia - Isthmian Premier Division 93'<sup>+4</sup> Haringey Borough [12] Haringey Borough 1-2 Lewes [13] Lewes
Piłka nożna Portugalia - Liga 3 93'<sup>+5</sup> Felgueiras 1932 [3] Felgueiras 1932 3-0 Guimaraes B [12] Guimaraes B
Piłka nożna Anglia - Super League - Kobiety 93'<sup>+4</sup> [12] Leicester - Kobiety 0-8 Chelsea - Kobiety [1] Chelsea - Kobiety
Piłka nożna Anglia - Northern Premier League 94'<sup>+3</sup> FC United of Manchester [5] FC United of Manchester 2-0 Belper Town [22] Belper Town
Piłka nożna Chile - Primera Division - Kobiety 94'<sup>+5</sup> Santiago Morning - Kobiety Santiago Morning - Kobiety 1-2 Colo Colo - Kobiety Colo Colo - Kobiety
Piłka nożna Hiszpania - Tercera - Grupa 11 94' [10] PE Sant Jordi 1-1 Binissalem [8] Binissalem
Piłka nożna Anglia - National League South 94'<sup>+4</sup> Weymouth [24] Weymouth 0-0 Cheshunt [23] Cheshunt
Piłka nożna Portugalia - Liga U19 94'<sup>+5</sup> UD Oliveirense U19 UD Oliveirense U19 0-0 Clube Condeixa U19
Piłka nożna Anglia - League 2 94' Rochdale [21] Rochdale 1-4 Harrogate Town [20] Harrogate Town
Piłka nożna Portugalia - Liga U19 94'<sup>+5</sup> Marinhas FC U19 0-1 Merelinense U19
Piłka nożna Szkocja - League One 94' Clyde [9] Clyde 0-2 FC Edinburgh [3] FC Edinburgh
Piłka nożna Portugalia - Campeonato Nacional - Kobiety 94'<sup>+5</sup> CA Ouriense - Kobiety [9] CA Ouriense - Kobiety 0-3 Benfica - Kobiety [1] Benfica - Kobiety
Piłka nożna Europa - Towarzyskie 94'<sup>+4</sup> Giannina Giannina 1-0 Panetolikos Panetolikos
Piłka nożna Portugalia - Liga U19 95'<sup>+7</sup> Academico Viseu U19 1-1 Sporting Covilha U19
Piłka nożna Polska - Centralna Liga Juniorów 95'<sup>+3</sup> Cracovia Kraków U19 [14] Cracovia Kraków U19 3-1 Wisła Kraków U19 [7] Wisła Kraków U19
Piłka nożna Anglia - League 2 95'<sup>+7</sup> Mansfield [9] Mansfield 2-1 Colchester [22] Colchester
Piłka nożna Portugalia - Liga 3 95'<sup>+5</sup> Montalegre [11] Montalegre 2-0 AD Fafe [9] AD Fafe
Piłka nożna Szkocja - Championship 95' Cove Rangers [8] Cove Rangers 1-1 Partick [5] Partick
Piłka nożna Portugalia - Liga U19 95'<sup>+6</sup> Torreense U19 [7] Torreense U19 1-1 Sporting U19 [2] Sporting U19
Piłka nożna Belgia - First Division B 96'<sup>+6</sup> Excelsior Virton [12] Excelsior Virton 0-1 Lommel [7] Lommel
Piłka nożna Anglia - League 2 96'<sup>+9</sup> Crawley Town [19] Crawley Town 2-0 Swindon [7] Swindon
Piłka nożna Mistrzostwa Świata 2022 96' Holandia [1] Holandia 3-1 USA [2] USA
Piłka nożna Anglia - League 1 96'<sup>+6</sup> Accrington Stanley [19] Accrington Stanley 1-1 Oxford Utd [15] Oxford Utd
Piłka nożna Hiszpania - Liga Juniorów 96' CD Badajoz U19 CD Badajoz U19 1-0 CF Rayo Majadahonda U19
Piłka nożna Hiszpania - Segunda Federacion - Kobiety 96' Torrelodones - Kobiety 0-2 Zaragoza CFF - Kobiety Zaragoza CFF - Kobiety
Piłka nożna Anglia - League 2 96'<sup>+8</sup> Northampton [3] Northampton 0-0 Tranmere [12] Tranmere
Piłka nożna Portugalia - Liga U19 97'<sup>+7</sup> Trofense U19 0-1 Chaves U19 Chaves U19
Piłka nożna Szkocja - Championship 97'<sup>+6</sup> Inverness CT [6] Inverness CT 0-1 Dundee [3] Dundee
Piłka nożna Portugalia - Campeonato Nacional 97'<sup>+7</sup> Pevidem SC [6] Pevidem SC 2-0 AC Vila Mea [5]
Piłka nożna Gibraltar - National League 98'<sup>+6</sup> St Joseph's FC [5] St Joseph's FC 2-1 Lynx FC [3] Lynx FC
Piłka nożna Portugalia - Liga U19 98'<sup>+8</sup> SC Espinho U19 0-0 Lusitania Lourosa U19
Koszykówka Austria - AWBL - Kobiety 1 - 10:00 KOS Celovec - Kobiety 0-0 Vienna Timberwolves - Kobiety Vienna Timberwolves - Kobiety
Koszykówka Israel - Superliga 1 - 10:00 Hapoel Jerusalem Hapoel Jerusalem 0-0 Elitzur Kiryat Ata Elitzur Kiryat Ata
Koszykówka Rumunia - LNB 1 - 10:00 Oradea Oradea 0-0 CSM Focsani CSM Focsani
Koszykówka Czechy - Liga 1 - Kobiety 1 - 10:00 Basket Podebrady - Kobiety 0-0 Studanka Pardubice - Kobiety
Koszykówka BiH - Prvenstvo League 1 - 10:00 Promo 0-0 Posusje
Koszykówka Bułgaria - NBL 1 - 10:00 Levski Levski 0-0 Beroe Beroe
Koszykówka NCAAB 1 - 20:00 South Carolina State 0-0 Furman
Koszykówka Włochy - A2 - Kobiety 1 - 10:00 Valbruna Bolzano - Kobiety 0-0 Ponzano - Kobiety
Koszykówka Kosowo - Superliga - Kobiety 12/03 17:00 United Basketball - Kobiety 0-0 Penza - Kobiety
Koszykówka NCAAB 1 - 20:00 Południowa Karolina 0-0 Georgetown
Koszykówka WNCAAB 12/03 17:00 Hartford - Kobiety 0-0 Brown - Kobiety
Koszykówka Włochy - A2 - Kobiety 12/03 17:00 Vicenza - Kobiety 0-0 ASD Alpo Basket - Kobiety
Koszykówka Włochy - A2 - Kobiety 12/03 17:00 Milano - Kobiety 0-0 Costa Masnaga - Kobiety
Koszykówka NCAAB 1 - 20:00 Saint Francis PA 0-0 Ohio State
Koszykówka NCAAB 1 - 00:00 Syracuse 0-0 Notre Dame Notre Dame
Koszykówka Puchar Rumunii - Kobiety 1 - 10:00 CSM Constanta - Kobiety 0-0 Sepsi Sic - Kobiety Sepsi Sic - Kobiety
Koszykówka Węgry - NB 1.A 1 - 10:00 OSE Lions OSE Lions 0-0 Atomeromu Atomeromu
Koszykówka Portugalia - LBP 1 - 10:00 [12] Sangalhos 0-0 Sporting CP [2] Sporting CP
Koszykówka Włochy - Serie B 12/03 17:00 Juvecaserta 2021 0-0 White Wise Basket Monopoli
Koszykówka Polska - 1. Liga 1 - 10:00 Dziki Warszawa 0-0 Slask 2 Wroclaw
Koszykówka Węgry - NB 1.A 12/03 17:00 Sopron KC Sopron KC 0-0 Budapesti Honved SE
Koszykówka Serbia - 2. Liga 1 - 10:00 Klik 0-0 Morava
Koszykówka Węgry - NB 1.A 1 - 10:00 DEAC Debreceni DEAC Debreceni 0-0 Kormend Kormend
Koszykówka Węgry - NB 1.A 1 - 10:00 Kaposvari Kaposvari 0-0 KTE-Duna KTE-Duna
Koszykówka Serbia - KLS 1 - 10:00 Novi Pazar Novi Pazar 0-0 Sloga Sloga
Koszykówka Słowacja - Extraliga 1 - 10:00 Spišskí Rytieri 0-0 MBK Banik Handlova MBK Banik Handlova
Koszykówka Słowacja - Extraliga 1 - 10:00 Iskra Svit Iskra Svit 0-0 Patrioti Levice Patrioti Levice
Koszykówka Węgry - A Div. - Kobiety 12/03 17:00 Vasas - Kobiety Vasas - Kobiety 0-0 MTK-Budapest - Kobiety MTK-Budapest - Kobiety
Koszykówka Włochy - Lega 1 1 - 10:00 Verona Verona 0-0 Tortona Tortona
Koszykówka Czechy - NBL 1 - 10:00 [10] Slavia Praga 0-0 USK Praga [8] USK Praga
Koszykówka Czechy - NBL 1 - 10:00 Kralovsti Sokoli [12] Kralovsti Sokoli 0-0 NH Ostrava [9] NH Ostrava
Koszykówka Czechy - NBL 1 - 10:00 BK Decin [5] BK Decin 0-0 BK Opava [4] BK Opava
Koszykówka Włochy - Serie B 1 - 10:00 Luiss Roma 0-0 Del.Fes Avellino
Koszykówka Słowacja - Extraliga - Kobiety 1 - 10:00 Piestanske Cajky - Kobiety Piestanske Cajky - Kobiety 0-0 Young Angels Kosice - Kobiety Young Angels Kosice - Kobiety
Koszykówka Czechy - NBL 1 - 05:08 BC Kolin [2] BC Kolin 13-15 Brno [3] Brno
Koszykówka Szwecja - Superettan 1 - 04:40 RIG Mark 7-8 Ockelbo Basket
Koszykówka Bośnia i Hercegowina - Liga - Kobiety 1 - 10:00 RMU Banovici - Kobiety 0-0 Kozara - Kobiety
Koszykówka Ebasketball H2H GG League - 4x5 min. 2 - 00:00 PHI 76ers (SKYFOX) Esports 19-33 LA Lakers (QUAZAR) Esports
Koszykówka Ebasketball H2H GG League - 4x5 min. 4 - 02:59 LA Clippers (QUAKE) Esports 50-58 MIL Bucks (DEANO) Esports
Koszykówka Szwajcaria - Liga SB - Kobiety 1 - 06:21 Helios VS Basket - Kobiety 5-10 Elfic Fribourg - Kobiety Elfic Fribourg - Kobiety
Koszykówka NCAAB 1 - 11:24 [27] Fordham 13-18 Tulane [107]
Koszykówka Austria - Bundesliga 2 - 07:44 BBC Nord Dragonz [10] BBC Nord Dragonz 19-24 Furstenfeld Panthers [8] Furstenfeld Panthers
Koszykówka Serbia - 2. Liga 2 - 07:25 Star 17-24 Mladost SP
Koszykówka Szwajcaria - LNA 2 - 08:04 BBC Nyon [10] BBC Nyon 26-20 Massagno [1] Massagno
Koszykówka Szwajcaria - LNA 2 - 07:40 Swiss Central Basket [11] Swiss Central Basket 18-26 Union Neuchatel [8] Union Neuchatel
Koszykówka Portugalia - Proliga 1 - 00:00 Ginasio Clube Olhanense 18-16 Portimonense SC
Koszykówka Szwajcaria - LNA 2 - 09:10 Vevey Riviera Basket [4] Vevey Riviera Basket 24-22 BC Boncourt [9] BC Boncourt
Koszykówka Słowenia - 1. Liga - Kobiety 1 - 01:36 Triglav - Kobiety 14-15 Cinkarna Celje - Kobiety Cinkarna Celje - Kobiety
Koszykówka Polska - PLK 2 - 09:47 Anwil Włocławek [5] Anwil Włocławek 22-19 Start Lublin [11] Start Lublin
Koszykówka Łotwa-Estonia - BL 2 - 08:46 Prometey [1] Prometey 30-14 TALTECH [14] TALTECH
Koszykówka Szwajcaria - Liga SB - Kobiety 2 - 10:00 Alte Kanti Aarau - Kobiety 13-20 Esperance Sportive Pully - Kobiety
Koszykówka Szwajcaria - NLB 2 - 09:41 GC Zurich Wildcats 21-16 Fribourg U23
Koszykówka Portugalia - Nacional 1A 2 - 07:37 Casino Ginasio 27-20 Clube 5Basket
Koszykówka Rumunia - LNB 2 - 10:00 CSU Sibiu [4] CSU Sibiu 13-10 CS Municipal Ploiesti [2] CS Municipal Ploiesti
Koszykówka Czechy - Liga 1 - Kobiety 2 - 07:43 KP Brno B - Kobiety 18-24 USK Praha B - Kobiety
Koszykówka Brazylia - Camp Interclubes U23 - Kobiety 2 - 09:41 Joinville U23 - Kobiety 12-11 Foz Basquete U23 - Kobiety
Koszykówka Maroko - 1DNH 2 - 00:21 MSR Rabat 42-49 SM Marocain
Koszykówka Liga Adriatycka 3 - 10:00 Cibona [9] Cibona 43-50 Cedevita Olimpija [6] Cedevita Olimpija
Koszykówka Finlandia - Korisliiga 3 - 10:00 Salon Vilpas [6] Salon Vilpas 42-55 Kauhajoen Karhu [1] Kauhajoen Karhu
Koszykówka WNCAAB 3 - 10:00 [258] Rider - Kobiety 27-26 Navy - Kobiety [351]
Koszykówka Czechy - ZBL - Kobiety 3 - 10:00 Slovanka MB - Kobiety [9] Slovanka MB - Kobiety 43-53 SBS Ostrava - Kobiety [5] SBS Ostrava - Kobiety
Koszykówka Portugalia - Proliga 3 - 10:00 Sampaense Sampaense 38-47 Academica Efapel
Koszykówka Austria - 2 Liga 3 - 06:22 Mistelbach Mustangs Mistelbach Mustangs 49-47 Basket Flames Basket Flames
Koszykówka Szwecja - Superettan 3 - 10:00 Team4Q 46-65 Wetterbygden Stars Wetterbygden Stars
Koszykówka Szwecja - Superettan 3 - 07:57 Tureberg Basket 54-52 Hogsbo Basket
Koszykówka Czechy - NBL 3 - 10:00 ERA Nymburk [1] ERA Nymburk 51-38 BK Olomoucko [11] BK Olomoucko
Koszykówka Macedonia Północna - Prva League 3 - 09:51 Rabotnicki Rabotnicki 59-41 Kumanovo Kumanovo
Koszykówka Serbia - 2. Liga 3 - 10:00 Borac Beograd 44-29 Pirot
Koszykówka Węgry - NB 1.A 3 - 10:00 Falco Szombathely [1] Falco Szombathely 45-33 ZTE KK [5] ZTE KK
Koszykówka Słowacja - Extraliga 3 - 10:00 Inter Bratislava [1] Inter Bratislava 39-46 BKM Lucenec [5] BKM Lucenec
Koszykówka Hiszpania - LF Challenge - Kobiety 3 - 10:00 NB Paterna - Kobiety 29-45 Baloncesto Alcobendas - Kobiety
Koszykówka Norwegia Ligaen 3 - 10:00 Gimle BBK [2] Gimle BBK 35-31 Baerum Basket [6] Baerum Basket
Koszykówka Rumunia - LNB 3 - 10:00 Pitesti [5] Pitesti 31-37 Rapid Bucuresti [3] Rapid Bucuresti
Koszykówka Czechy - Liga 1 - Kobiety 2 - 00:36 Sokol Nusle Praha - Kobiety 25-35 SK UP Olomouc - Kobiety
Koszykówka Bułgaria - NBL 3 - 10:00 Spartak Pleven [2] Spartak Pleven 35-33 Academic Plovdiv [11] Academic Plovdiv
Koszykówka Cypr - Division A - Kobiety 3 - 10:00 AEL - Kobiety 49-34 Anagennisi Germasogeias - Kobiety
Koszykówka Polska - BLK 1 - 10:00 MKS Pruszkow Women 0-0 Energa Toruń - Kobiety Energa Toruń - Kobiety
Koszykówka Bułgaria - NBL 3 - 10:00 Balkan Botevgrad [3] Balkan Botevgrad 43-46 Cherno More Varna [4] Cherno More Varna
Koszykówka Słowacja - Extraliga - Kobiety 3 - 10:00 [7] SK UMB Banska Bystrica - Kobiety 20-49 Slavia Banska Bystrica - Kobiety [4] Slavia Banska Bystrica - Kobiety
Koszykówka Portugalia - LBP 3 - 10:00 Imortal Basket [10] Imortal Basket 35-46 Vitoria SC [8] Vitoria SC
Koszykówka Algieria - National A - Kobiety 3 - 10:00 MC Alger - Kobiety 41-25 GS Cosider - Kobiety
Koszykówka Rumunia - LNB 3 - 10:00 U BT Cluj-Napoca [1] U BT Cluj-Napoca 46-29 CSM VKSC Miercurea Ciuc [8] CSM VKSC Miercurea Ciuc
Koszykówka Wielka Brytania - WBBL - Kobiety 3 - 05:42 Manchester Mystics - Kobiety 43-53 Newcastle Eagles - Kobiety
Koszykówka Serbia - 1ZLS - Kobiety 4 - 05:26 Kraljevo - Kobiety 70-51 Duga - Kobiety
Koszykówka Bośnia i Hercegowina - Liga - Kobiety 4 - 02:50 Jedinstvo - Kobiety 53-57 Orlovi - Kobiety
Koszykówka Portugalia - Nacional 1A 4 - 06:27 Chamusca BC 81-39 Marinhense
Koszykówka Słowenia - 1. Liga - Kobiety 4 - 03:25 Konjice - Kobiety 47-57 Domzale - Kobiety
Koszykówka Serbia - 1ZLS - Kobiety 4 - 06:33 Art Basket - Kobiety 84-61 Vojvodina 021 - Kobiety
Koszykówka Litwa - LKL 4 - 09:12 Lietkabelis [2] Lietkabelis 68-65 Wolves [5]
Koszykówka Hiszpania - Liga EBA 4 - 04:24 CB Mataro 81-53 CB Zaragoza
Koszykówka Szwecja - Superettan 4 - 02:36 Eskilstuna BBK 64-78 AIK Basket
Koszykówka Turcja - TB2L 4 - 00:50 Akhisar 85-58 VEFA
Koszykówka Portugalia - Proliga 4 - 00:00 Maia Basket Maia Basket 74-78 AD Galomar
Koszykówka Turcja - BSL 4 - 02:26 Bursaspor [6] Bursaspor 80-95 Buyukcekmece [16] Buyukcekmece
Koszykówka Łotwa-Estonia - BL 4 - 01:13 Parnu [10] Parnu 78-73 Ventspils [5] Ventspils
Koszykówka Grecja - A2 4 - 05:03 Marousi [6] Marousi 65-55 Amyntas [14] Amyntas
Koszykówka Grecja - A2 4 - 00:39 [12] APS Aias Evosmou 66-77 Triton [2] Triton
Koszykówka Finlandia - Korisliiga 4 - 00:10 Kataja Basket [5] Kataja Basket 97-87 KTP Basket Kotka [4] KTP Basket Kotka
Koszykówka WNCAAB 12/03 00:26 Gardner Webb - Kobiety 0-0 SMU - Kobiety
Siatkówka Puchar Norwegii NTNUI Volley NTNUI Volley 0-0 Forde Forde
Siatkówka Włochy - Superlega Trentino Trentino 0-0 Padova Padova
Siatkówka German Bundesliga Women Wiesbaden - Kobiety Wiesbaden - Kobiety 0-0 Munster - Kobiety Munster - Kobiety
Siatkówka Izrael - Premier League - Kobiety Maccabi Ashdod - Kobiety 0-0 Hapoel Kfar Saba - Kobiety Hapoel Kfar Saba - Kobiety
Siatkówka Włochy - A3 Roma Roma 0-0 Lecce
Siatkówka German Bundesliga Women Dresdner SC - Kobiety Dresdner SC - Kobiety 0-0 Aachen - Kobiety Aachen - Kobiety
Siatkówka Polska - 1. Liga MKS Będzin MKS Będzin 0-0 Olimpia Sulecin
Siatkówka Polska - 1. Liga BAS Bialystok 0-0 SPS Chrobry Głogów
Siatkówka Włochy - A3 Monselice 0-0 San Dona di Piave
Siatkówka Włochy - A3 Savigliano 0-0 San Giustino
Siatkówka Brazylia - SuperLiga - Kobiety SESI Volei Bauru - Kobiety SESI Volei Bauru - Kobiety 0-0 Abel Moda Volei - Kobiety
Siatkówka Grecja A1 - Kobiety Ilisiakos - Kobiety Ilisiakos - Kobiety 0-0 AEK - Kobiety AEK - Kobiety
Siatkówka Słowenia 1.DOL - Kobiety Nova KBM Branik - Kobiety Nova KBM Branik - Kobiety 0-0 GEN-I Volley - Kobiety
Siatkówka Rumunia - A1 - Kobiety SCMU Craiova - Kobiety 0-0 Stiinta Bacau - Kobiety Stiinta Bacau - Kobiety
Siatkówka Portugalia - A2 Associacao Ruinas Volei Clube 0-0 CA Madalena CA Madalena
Siatkówka Serbia - Liga 25-15 Radnicki Kragujevac [5] Radnicki Kragujevac 2-4 Metalac Takovo [11]
Siatkówka Polska - Plus Liga Slepsk Suwalki [7] Slepsk Suwalki 19-14 LUK Lublin [12]
Siatkówka Niemcy - Bundesliga VCO Berlin [9] VCO Berlin 23-21 VFB Friedrichshafen [2] VFB Friedrichshafen
Siatkówka Austria - 1. Bundesliga - Kobiety 25-20 UVC Graz - Kobiety [2] UVC Graz - Kobiety 0-0 ASKO Purgstall - Kobiety [9] ASKO Purgstall - Kobiety
Siatkówka Bułgaria - Superliga 18-25 [8] Pirin Razlog 0-0 Hebar Pazardzhik [4] Hebar Pazardzhik
Siatkówka Chorwacja - Super Liga - Kobiety 25-14 Haok Mladost - Kobiety Haok Mladost - Kobiety 0-1 ZOK Osijek - Kobiety ZOK Osijek - Kobiety
Siatkówka Niderlandy - Eredivisie - Kobiety 25-19 [6] Dynamo Apeldoorn - Kobiety 0-3 Voltena - Kobiety [9]
Siatkówka Węgry - NB1 25-22 DKSE 0-0 TFSE
Siatkówka Słowenia 1.DOL - Kobiety Calcit Kamnik - Kobiety Calcit Kamnik - Kobiety 23-22 OD Krim - Kobiety
Siatkówka BiH - Premijer Liga - Kobiety 25-16 Kula Gradacac - Kobiety 22-23 Borac - Kobiety
Siatkówka Grecja - Puchar Ligi 16-25 AO Orestiadas AO Orestiadas 20-21 Foinikas Syrou Foinikas Syrou
Siatkówka Czechy - Extraliga 17-25 Ostrava [13] Ostrava 23-24 Ceske Budejovice [3] Ceske Budejovice
Siatkówka Hiszpania - Superliga 2 23-25,25-16 CVS Tren de Soller 7-9 Almoradi Almoradi
Siatkówka Liga Bałtycka - Kobiety 25-12,25-18 TalTech - Kobiety 8-5 Voru VK/SK - Kobiety
Siatkówka Islandia - Mizunodeild - Kobiety 25-23 Þróttur Fjardabyggd - Kobiety 3-3 HK - Kobiety
Siatkówka Polska - 1. Liga 23-25 KPS Siedlce 17-18 AGH AZS Kraków
Siatkówka Polska - 1. Liga 20-25 Legia Warszawa 17-18 Krispol Września Krispol Września
Siatkówka Portugalia - Nacional 19-25,21-25 Academica De Espinho [7] Academica De Espinho 0-0 SL Benfica [3] SL Benfica
Siatkówka Hiszpania - Superliga 20-25 Unicaja Almeria [7] Unicaja Almeria 18-21 CV Guaguas [1]
Siatkówka Polska - 1. Liga 27-25 ASPS Avia Swidnik 13-12 KS Norwid Częstochowa
Siatkówka Portugalia - Nacional 19-25,22-25 AAS Mamede [11] AAS Mamede 0-0 Vitoria Guimaraes [8] Vitoria Guimaraes
Siatkówka Liga Bałtycka - Kobiety 25-18,17-25 TK Ausrine KKSC - Kobiety 10-12 TK Kaunas VDU - Kobiety
Siatkówka Portugalia - Nacional 25-12,25-14 Leixoes SC [4] Leixoes SC 7-5 GC Santo Tirso [13]
Siatkówka Portugalia - Nacional 16-25,18-25 SC Caldas [14] SC Caldas 0-0 Ala Nun'Alvares Gondomar [12]
Siatkówka Słowenia 1.DOL - Kobiety 15-25,15-25 ATK Grosuplje - Kobiety 8-11 Ankaran Hrvatini - Kobiety
Siatkówka Turcja - 2. Liga - Kobiety 25-16 Izmir DSI - Kobiety 24-22 Izmirspor - Kobiety
Siatkówka Egipt - Liga 25-21,18-25 Al Ittihad Alexandria 0-0 Al Zohour
Siatkówka Czechy - Extraliga 17-25,13-25 Beskydy [11] Beskydy 1-1 CEZ Karlovarsko [1] CEZ Karlovarsko
Siatkówka Czechy - Extraliga 25-23 Usti Nad Labem [7] Usti Nad Labem 20-21 Kladno [5] Kladno
Siatkówka Grecja - A2 29-27 AS Makedonikos 24-19 Ermogenis
Siatkówka BiH - Premijer Liga - Kobiety 25-21,25-13 OK Gorazde - Kobiety 2-3 SOK Mostar - Kobiety
Siatkówka Serbia - Liga 23-25,17-25 OK Novi Sad [8] OK Novi Sad 1-2 Vojvodina Novi Sad [1] Vojvodina Novi Sad
Siatkówka Grecja - A2 - Kobiety 25-22 Ilioupolis - Kobiety 21-15 Ags Artemis - Kobiety Ags Artemis - Kobiety
Siatkówka Algieria - Super Division 25-23 ESE Eulma 13-18 MB Bejaia
Siatkówka Grecja - A2 11-25 AO Kavalas 19-15 Xanth Xanth
Siatkówka Bułgaria - Vyscha League 25-19,25-21 Botev Lukovit Botev Lukovit 12-4 Sofiyski Universitet
Siatkówka Portugalia - A2 16-25,15-25 GDC Gueifaes 5-9 CV Oeiras
Siatkówka Czechy - Extraliga - Kobiety 25-10,13-25 Prostejov - Kobiety [1] Prostejov - Kobiety 10-8 Olymp Praga - Kobiety [9] Olymp Praga - Kobiety
Siatkówka Grecja A1 - Kobiety 20-25,20-25 Egaleo - Kobiety [11] Egaleo - Kobiety 2-3 Panathinaikos - Kobiety [4] Panathinaikos - Kobiety
Siatkówka Rumunia - A1 - Kobiety 21-25 Alba Blaj - Kobiety [2] Alba Blaj - Kobiety 23-20 Dinamo Bukareszt - Kobiety [6] Dinamo Bukareszt - Kobiety
Siatkówka Francja - Pro B 25-17,25-20 AS Cannes [2] AS Cannes 0-0 Mende Volley Lozere [3] Mende Volley Lozere
Siatkówka Bułgaria - Liga krajowa - Kobiety 15-25,24-26 Levski Volley - Kobiety [4] Levski Volley - Kobiety 0-0 Maritsa Plovdiv - Kobiety [1] Maritsa Plovdiv - Kobiety
Siatkówka Chorwacja - Super Liga 25-21,25-21 OK Rovinj [8] OK Rovinj 8-5 OK Split [6] OK Split
Siatkówka Grecja A1 - Kobiety 25-21 Aris - Kobiety Aris - Kobiety 21-23 Lamia - Kobiety
Siatkówka Czechy - Extraliga - Kobiety 13-25,20-25 Šternberk - Kobiety [11] Šternberk - Kobiety 2-2 Frydek-Mistek - Kobiety [6] Frydek-Mistek - Kobiety
Siatkówka Dania - 2. Liga 22-25,25-15 VK Vestsjaelland 2 13-14 Lyngby Gladsaxe Volley
Siatkówka Szwecja - Eliteserien - Kobiety 18-25,25-23,25-5 Goteborg - Kobiety [3] Goteborg - Kobiety 8-5 Linkopings - Kobiety [4] Linkopings - Kobiety
Siatkówka Rumunia - A1 - Kobiety 25-17,24-26,18-25 CSO Voluntari 2005 - Kobiety [5] CSO Voluntari 2005 - Kobiety 0-0 Targoviste - Kobiety [4] Targoviste - Kobiety
Siatkówka Szwecja - Div.1 25-14,25-14 Gothia 3-0 Engelholm
Siatkówka Dania - 1. Liga 25-13,23-25,28-26 Amager VK 2 10-9 Gentofte Volley 2 Gentofte Volley 2
Siatkówka Polska - Liga Siatkówki - Kobiety 25-20,20-25,25-18 Chemik Police - Kobiety [3] Chemik Police - Kobiety 10-12 BKS Aluprof Bielsko-Biała - Kobiety [5] BKS Aluprof Bielsko-Biała - Kobiety
Siatkówka Turcja - 2. Liga - Kobiety 21-25,25-17,25-15 Sancaktepe - Kobiety 3-1 Kuzey Yildizlari - Kobiety
Siatkówka Włochy - Superlega 25-17,25-19,23-25 Perugia [1] Perugia 22-19 Taranto [10]
Siatkówka Baltic League 17-25,30-28,27-25 RTU/Robezsardze [3] RTU/Robezsardze 8-9 SK Jekabpils Lusi [4] SK Jekabpils Lusi
Siatkówka Finlandia - Mestaruusliiga - Kobiety 21-25,26-24,21-25 Orpo - Kobiety [3] Orpo - Kobiety 4-7 Puijo - Kobiety [2] Puijo - Kobiety
Siatkówka Rumunia - A1 - Kobiety 22-25,25-17,25-22 CSM Bucuresti - Kobiety [7] CSM Bucuresti - Kobiety 26-24 FC Arges - Kobiety [8] FC Arges - Kobiety
Siatkówka Argentyna - Serie A1 25-23,25-18 [7] Paracao 14-12 River Plate [8] River Plate
Siatkówka Tunezja - A - Kobiety 15-25,25-17,21-25 AS Marsa - Kobiety 22-25 ASH Chat - Kobiety
Siatkówka Tunezja - National A 33-31,23-25,25-20 US Carthage 22-22 ASPTT.Sfax
Siatkówka Finlandia - Mestaruusliiga - Kobiety 19-25,25-23,26-28 [6] Arctic Volley - Kobiety 7-9 LP Kangasala - Kobiety [1] LP Kangasala - Kobiety
Siatkówka Finlandia - Mestaruusliiga 25-22,24-26,22-25 [10] TUTO Volley 1-1 Loimu [3] Loimu
Siatkówka Grecja - Pre League - Kobiety 25-21,25-15,20-25 Elpis - Kobiety [9] Elpis - Kobiety 20-20 Panionios - Kobiety [7] Panionios - Kobiety
Siatkówka Finlandia - Mestaruusliiga - Kobiety 25-21,25-15,24-26 Kuusamo - Kobiety [4] Kuusamo - Kobiety 23-17 HPK - Kobiety [8] HPK - Kobiety
Siatkówka Czechy - Extraliga 18-25,21-25,25-17,25-21 Brno [9] Brno 0-0 Zlin [10] Zlin
Siatkówka Słowacja - Extraliga - Kobiety 19-25,25-21,13-25 Presov - Kobiety [7] Presov - Kobiety 22-24 Hit UCM Trnava - Kobiety [3] Hit UCM Trnava - Kobiety
Siatkówka Finlandia - Mestaruusliiga 25-21,25-22,19-25 Kyky-Betset [11] Kyky-Betset 10-7 Hurrikaani [5] Hurrikaani
Siatkówka Finlandia - Mestaruusliiga 25-14,25-18,22-25 SAVO Volley [7] SAVO Volley 15-18 Tiikerit [6] Tiikerit
Siatkówka Finlandia - Mestaruusliiga 25-27,25-23,25-15 Karelian Hurmos [4] Karelian Hurmos 10-6 Vantaa Ducks [9] Vantaa Ducks
Siatkówka Finlandia - Mestaruusliiga - Kobiety 20-25,12-25,31-29 Liigaploki - Kobiety [7] Liigaploki - Kobiety 6-4 LP Viesti - Kobiety [5] LP Viesti - Kobiety
Hokej na lodzie Szwecja - SHL 1 - 20:00 Växjö Lakers HC [1] Växjö Lakers HC 0-0 Luleå HF [9] Luleå HF
Hokej na lodzie Szwecja - SHL 1 - 00:00 Skellefteå AIK [2] Skellefteå AIK 0-0 Linköping HC [7] Linköping HC
Hokej na lodzie Szwecja - SHL 1 - 20:00 IK Oskarshamn [13] IK Oskarshamn 0-0 Leksands IF [8] Leksands IF
Hokej na lodzie Alps Hockey League 1 - 20:00 HDD Acroni Jesenice [1] HDD Acroni Jesenice 0-0 EK Zeller Eisbären [5] EK Zeller Eisbären
Hokej na lodzie Finlandia - SM Liiga 1 - 10:34 Sport [14] Sport 2-0 HIFK [9] HIFK
Hokej na lodzie Czechy - 1 Liga 2 - 18:06 LHK Jestrabi Prostejov [7] LHK Jestrabi Prostejov 1-0 SK Horacka Slavia Trebic [2] SK Horacka Slavia Trebic
Hokej na lodzie Czechy - 1 Liga 2 - 15:21 VHK ROBE Vsetín [4] VHK ROBE Vsetín 0-2 SC Kolin [10] SC Kolin
Hokej na lodzie Finlandia - SM Liiga 2 - 17:12 Kärpät [7] Kärpät 0-1 TPS [6] TPS
Hokej na lodzie Czechy - Extraliga U20 2 - 13:47 Karlovy Vary U20 Karlovy Vary U20 2-0 Sparta Praga U20
Hokej na lodzie Czechy - 1 Liga 2 - 16:06 HC Stadion Litomerice [3] HC Stadion Litomerice 1-0 HC Frydek Mistek [5] HC Frydek Mistek
Hokej na lodzie Niemcy - Eishockey Liga 2 - 04:35 Kölner Haie [6] Kölner Haie 4-1 Adler Mannheim [2] Adler Mannheim
Hokej na lodzie Czechy - 1 Liga 3 - 20:00 HC Dukla Jihlava [8] HC Dukla Jihlava 2-2 HC Slavia Praga [13] HC Slavia Praga
Hokej na lodzie Finlandia - SM Liiga 3 - 15:19 Jukurit [11] Jukurit 2-0 Saipa [15] Saipa
Hokej na lodzie Finlandia - SM Liiga 3 - 18:27 Ässät [8] Ässät 2-1 Lukko [1] Lukko
Hokej na lodzie Finlandia - Mestis 3 - 20:00 HK Zemgale/LLU [12] HK Zemgale/LLU 0-2 IPK [3] IPK
Hokej na lodzie Finlandia - Mestis 3 - 13:56 Tuto [8] Tuto 0-3 Keupa HT [10] Keupa HT
Hokej na lodzie Finlandia - SM Liiga 3 - 20:00 Tappara [4] Tappara 3-4 Jyp [10] Jyp
Hokej na lodzie Finlandia - Mestis 3 - 13:37 Roki [6] Roki 4-0 Peliitat [11] Peliitat
Hokej na lodzie Norwegia - Eliteserien 3 - 10:25 Grüner [10] Grüner 2-10 Stjernen [6] Stjernen
Hokej na lodzie Finlandia - Mestis 3 - 11:55 [13] FPS 1-1 Hokki [14] Hokki
Hokej na lodzie Norwegia - Eliteserien 3 - 07:37 Manglerud Star [8] Manglerud Star 1-3 Storhamar [5] Storhamar
Hokej na lodzie Finlandia - SM Liiga 3 - 20:00 HPK [13] HPK 2-2 Kalpa [5] Kalpa
Hokej na lodzie Norwegia - Eliteserien 3 - 13:14 Sparta Sarpsborg [1] Sparta Sarpsborg 1-1 Vålerenga [2] Vålerenga
Hokej na lodzie Norwegia - 1. Division 3 - 00:00 Nidaros [2] Nidaros 2-0 Narvik IK [1] Narvik IK
Hokej na lodzie Finlandia - SM Liiga 3 - 15:12 Kookoo [12] Kookoo 0-4 Pelicans [3] Pelicans
Hokej na lodzie Finlandia - SM-Liiga U20 3 - 00:08 Tappara U20 3-3 Ässät U20
Piłka ręczna Liga Mistrzów - Kobiety 00:00 ZRK Buducnost - Kobiety [5] ZRK Buducnost - Kobiety 0-0 Storhamar - Kobiety [6] Storhamar - Kobiety
Piłka ręczna Puchar EHF 00:00 MSK Povazska Bystrica MSK Povazska Bystrica 0-0 HRK Gorica HRK Gorica
Piłka ręczna Liga Mistrzów - Kobiety 00:00 Gyori Eto - Kobiety [1] Gyori Eto - Kobiety 0-0 CS Rapid Bukareszt – Kobiety [3] CS Rapid Bukareszt – Kobiety
Piłka ręczna Puchar EHF - Kobiety 00:00 IBV Vestmannaeyjar - Kobiety IBV Vestmannaeyjar - Kobiety 0-0 Madeira SAD - Kobiety
Piłka ręczna Puchar EHF - Kobiety 00:00 WAT Atzgersdorf - Kobiety WAT Atzgersdorf - Kobiety 0-0 BM La Calzada - Kobiety BM La Calzada - Kobiety
Piłka ręczna Liga Mistrzów - Kobiety 00:00 Metz - Kobiety [4] Metz - Kobiety 0-0 Kastamonu - Kobiety [7] Kastamonu - Kobiety
Piłka ręczna Kuwejt - Liga 00:00 Al Arabi (Kuwejt) 0-0 Burgan SC
Piłka ręczna Chorwacja - Premijer Liga 20:30 RK Zagrzeb [1] RK Zagrzeb 11-9 MRK Trogir [4]
Piłka ręczna Czechy - Extraliga 21:26 TJ Hranice [14] TJ Hranice 6-10 KH Koprivnice [9] KH Koprivnice
Piłka ręczna Puchar Grecji - Kobiety 41:20 OFN Ionias - Kobiety OFN Ionias - Kobiety 30-16 Orfeas Sourotis - Kobiety
Piłka ręczna Puchar EHF 33:01 Wacker Thun Wacker Thun 17-11 Olympiacos Olympiacos
Piłka ręczna Grecja - A1 30:54 Pylaia [11] Pylaia 19-10 XANTH [12] XANTH
Piłka ręczna Portugalia - 2a Divisao 33:14 Modicus Sandim 14-16 CD Marienses
Piłka ręczna Węgry - NB1 - Kobiety 35:50 MTK Budapest - Kobiety [12] MTK Budapest - Kobiety 14-17 DVSC - Kobiety [3] DVSC - Kobiety
Piłka ręczna Austria - HLA2 36:42 Union Korneuburg [5] Union Korneuburg 17-9 Fivers WAT Margareten 2 [7] Fivers WAT Margareten 2
Piłka ręczna Rumunia - Liga Nationala 32:34 [13] CSM Odorheiu Secuiesc 20-19 CSM Bacau [8] CSM Bacau
Piłka ręczna Wegry - NB1 36:51 Budakalász [9] Budakalász 15-17 FTC [5] FTC
Piłka ręczna Maroko - 1. Division 33:54 Wydad Casablanca 15-18 Kawkab Marrakech
Piłka ręczna Islandia - Olis Deildin - Kobiety 38:16 HK Kopavogs - Kobiety HK Kopavogs - Kobiety 10-22 Fram Reykjavik - Kobiety Fram Reykjavik - Kobiety
Piłka ręczna Bośnia i Hercegowina - Premijer Liga 39:23 RK Borac Banja Luka RK Borac Banja Luka 30-18 RK Kakanj
Piłka ręczna Puchar EHF - Kobiety 34:01 KPR Kobierzyce - Kobiety KPR Kobierzyce - Kobiety 14-14 PAOK - Kobiety PAOK - Kobiety
Piłka ręczna Islandia - Olis Deildin - Kobiety 38:30 Haukar Hafnarfjördur - Kobiety Haukar Hafnarfjördur - Kobiety 17-15 KA/Thor - Kobiety KA/Thor - Kobiety
Piłka ręczna Francja - Starligue 34:28 Ivry [14] Ivry 16-24 PSG Handball [2] PSG Handball
Piłka ręczna Słowenia - Prva Liga 33:22 RK Maribor [14] RK Maribor 16-17 RK Celje [3] RK Celje
Piłka ręczna Liga Europejska - Kwalifikacje - Kobiety 56:30 VFL Oldenburg - Kobiety VFL Oldenburg - Kobiety 25-31 Nantes - Kobiety Nantes - Kobiety
Piłka ręczna Puchar Niemiec - Kobiety 58:12 BSV Sachsen Zwickau - Kobiety BSV Sachsen Zwickau - Kobiety 26-32 HL Buchholz 08-Rosengarten - Kobiety HL Buchholz 08-Rosengarten - Kobiety
Piłka ręczna Czechy - Extraliga 52:30 Dukla Praga [4] Dukla Praga 31-27 Nove Veseli [8] Nove Veseli
Piłka ręczna Litwa - LRL 37:09 Granitas Kaunas Granitas Kaunas 14-21 VHC Sviesa VHC Sviesa
Tenis WTA Andora - WD 0-0 Gabueva/Zakharova 0-0 Panova/Parks
Tenis UTR Pro Tennis Series - Floryda 0-0 Andres Andrade 0-0 Ryuhei Azuma
Tenis UTR Pro Tennis Series - Floryda 0-0 Nicolas H Cuesta 0-0 Sean Daryabeigi
Tenis WTA Andora 0-0 [136] Rebecca Peterson 3-2 Ana Konjuh [117]
Tenis Challenger Maia - MD 15-30 Borges/Cabral 2-4 Cash/Patten
Tenis UTR Pro Tennis Series - Knoxville - Kobiety 30-40 Elizabeth Ionescu 0-1 Savannah Presson
Tenis ITF - Santo Domingo M15 - MD 30-40 Hilderbrand/Schachter 4-1 Flores/Sheehy
Tenis ITF - Santo Domingo M15 30-30 Nick Hardt 5-2 Victor Lilov
Tenis ITF - Vacaria M25 0-0 [265] Roman A Burruchaga 4-5 Gustavo Heide [422]
Tenis ITF - Madryt M15 - MD 0-30 Vasa/Whitehouse 7-6,3-2 Handel/Steinegger
Tenis UTR Pro Tennis Series - Knoxville - Kobiety 0-0 Autumn Rabjohns 7-6,2-6,1-0 Emily Baek
Tenis UTR Pro Tennis Series - Knoxville - Kobiety Luciana Perry 7-6,2-0 Laylo Bakhodirova
Tenis ITF - Santo Domingo W15 0-15 Jenna Defalco 3-6,7-6,5-4 Bianca Jolie Fernandez
Wyścigi konne Mahoning Valley 12/03 17:15 Wyścig 8 Mahoning Valley View
Wyścigi konne San Isidro 12/03 17:15 San Isidro (Wyścig 2) View
Wyścigi konne Gulfstream 12/03 17:10 Wyścig 9 Gulfstream View
Wyścigi konne Laurel Park 12/03 17:05 Wyścig 8 Laurel Park View
Wyścigi konne Hipo Chile 12/03 17:03 Hipo Chile View
Wyścigi konne Riyadh 12/03 17:00 Riyadh (Wyścig 11) View
Wyścigi konne Vincennes 12/03 16:53 Vincennes (Wyścig 7) View
Wyścigi konne Aqueduct 12/03 16:50 Wyścig 1 Aqueduct View
Wyścigi konne Marseille 12/03 16:46 Marseille (Wyścig 2) View
Krykiet T10 12/03 16:30 Morrisville Samp Army 34/1 Deccan Gladiators
Krykiet T10 12/03 13:45 Leatherback Giants 75/3 Cocrico Cavaliers
Wyścigi psów Newcastle 12/03 17:03 Newcastle (Wyścig 10) View
Wyścigi psów Towcester 12/03 16:48 Towcester (Wyścig 10) View
Rugby Union Francja - Rugby Championship 37:22 Bordeaux [11] Bordeaux 13-6 Brive [14] Brive
Rugby Union Francja - Rugby Championship 40:00 Toulouse [1] Toulouse 20-6 Perpignan [13] Perpignan
Rugby Union Francja - Rugby Championship 40:00 Bayonne [9] Bayonne 10-7 Lyon [4] Lyon
Rugby Union United Rugby Championship 70:18 Connacht [13] Connacht 31-14 Benetton Treviso [11] Benetton Treviso
Futsal Portugalia - Premier League 15:13 Quinta dos Lombos Quinta dos Lombos 2-2 Candoso/Natcal Candoso/Natcal
Futsal Portugalia - Premier League 19:05 Ferreira do Zezere 1-1 Electrico FC Electrico FC
Futsal Polska - 1. Liga 17:43 Futbalo Bialystok 1-2 Kamienica Krolewska
Tenis stołowy Setka Cup Maksym Hubenko 0-0 Volodymyr Lykov
Tenis stołowy Setka Cup Frantisek Schmidtmayer 0-0 Jan Herink
Tenis stołowy TT Elite Series Mateusz Kaszuba 0-0 Karol Wisniewski
Tenis stołowy Setka Cup Mykola Odarenko 0-0 Oleksandr Kochetkov
Tenis stołowy TT Cup Frantisek Korenek 0-0 Zdenek Hak
Tenis stołowy Setka Cup Maksym Marchuk 0-0 Maksym Balakiriev
Tenis stołowy Setka Cup Nazarii Sydorak 0-0 Dmytro Zeniuk
Tenis stołowy Setka Cup Petr Mestka 3-5 Adam Sochor
Tenis stołowy TT Elite Series Adrian Eliasz 1-6 Mateusz Misiak
Tenis stołowy Setka Cup 14-12,11-9,11-13 Valerii Merzlikin 0-0 Oleksandr Kolbasenko
Tenis stołowy Setka Cup - Kobiety Nataliya Zoreva 3-1 Viktoria Overchuk
Tenis stołowy Setka Cup - Kobiety 6-11,11-5,11-9 Iryna Aseieva 6-4 Svitlana Yureneva
Tenis stołowy Setka Cup 8-11,18-16,9-11 Dmytro Rehotun 3-6 Oleksandr Gomilko
Tenis stołowy Czechy - Liga Pro Tomas Suta 6-7 Bohuslav Kaloc
Tenis stołowy TT Cup Jan Kocab 0-0 Filip Nemec
Badminton Welsh Int. - MD Kjaer/Sogaard 0-0 Sondergaard/Toft
E-Sport CS:GO - ESL Premiership 01:55 Into the Breach 0-0 Endpoint Endpoint
E-Sport CS:GO - ThunderPick Bitcoin Series 01:55 Nexus Nexus 5-10 MASONIC
E-Sport CS:GO - Master League - Portugalia 01:27 VELOX 15-12 GTZ Esports
E-Sport CS:GO - ESL Swiss League 01:55 Babos Gaming 5-9 Lausanne eSports
Kabaddi Kabaddi 12/03 16:00 Jaipur Pink Panthers 40-19 Bengal Warriors