Live Scores

Piłka nożna Belgia - First Division A 00' Eupen [12] Eupen View KFCO Beerschot Wilrijk [9] KFCO Beerschot Wilrijk
Piłka nożna Puchar Niderlandów 00' Feyenoord Feyenoord View Heracles Heracles
Piłka nożna Esoccer Battle - 8 min. gry 00' Real Madrid (TAKA) Esports View Barcelona (Upcake22) Esports
Piłka nożna Esoccer Liga Pro - 12 min. gry 00' Xalinho FC (XAL) Esports View Confession (CFI) Esports
Piłka nożna Belgia - First Division A 00' KV Mechelen [14] KV Mechelen View Standard Liege [8] Standard Liege
Piłka nożna Esoccer Battle - 8 min. gry 00' Liverpool (Chellovekk) Esports View PSG (KRaftVK) Esports
Piłka nożna Sudan - Liga 02' Al Ahli Khartoum Al Ahli Khartoum 0-0 Al Ahly Shendi Al Ahly Shendi
Piłka nożna Salwador - Liga Feminina 03' Municipal Limeno - Kobiety 0-1 Alianza FC San Salvador - Kobiety
Piłka nożna Esoccer Battle - 8 min. gry 03' Leicester (Arcos) Esports 1-3 Wolves (Boulevard_Prospect) Esports
Piłka nożna Esoccer Battle - 8 min. gry 03' West Ham (vrico) Esports 1-1 Arsenal (Skromnuy) Esports
Piłka nożna Puchar Grecji 07' Panetolikos Panetolikos 0-0 Olympiakos Olympiakos
Piłka nożna Puchar Francji 07' Nancy Nancy 0-0 Sochaux Sochaux
Piłka nożna Niemcy - Bundesliga I 07' Schalke [18] Schalke 0-0 Cologne [16] Cologne
Piłka nożna Esoccer Live Arena - 10 min. gry 10' Liverpool (kiser) Esports 0-1 Bayern (kit) Esports
Piłka nożna Esoccer Live Arena - 10 min. gry 10' Real Madrid (CarlWhizzer) Esports 2-1 PSG (ViTo) Esports
Piłka nożna Niemcy - Regionalliga Südwest 33' TSV Eintracht Stadtallendorf [22] TSV Eintracht Stadtallendorf 0-1 TSV Steinbach [3] TSV Steinbach
Piłka nożna Hiszpania - Tercera - Grupa 8 35' Cultural Leonesa B [3] Cultural Leonesa B 0-5 At. Bembibre [5] At. Bembibre
Piłka nożna Szwajcaria - Super League 37' Lugano [3] Lugano 0-0 Young Boys [1] Young Boys
Piłka nożna Szwajcaria - Super League 37' St Gallen [4] St Gallen 0-0 FC Vaduz [10] FC Vaduz
Piłka nożna Czechy - 1. Liga 38' Opava [18] Opava 0-1 Sparta Prague [3] Sparta Prague
Piłka nożna Hiszpania - Tercera - Grupa 8 47' CD Bupolsa [11] CD Bupolsa 0-1 Burgos Promesas [6] Burgos Promesas
Piłka nożna Hiszpania - Segunda - Kobiety 48' SE AEM - Kobiety 0-0 Athletic Bilbao B - Kobiety
Piłka nożna Gambia - Division 2 54' PSV Wellingara 1-0 Bombada FC
Piłka nożna Gambia - Division 2 68' Immigration FC 0-0 Kiang West FC
Piłka nożna Gambia - Division 2 70' SK East BI 1-0 Young Africans Young Africans
Piłka nożna Mauretania - Division 1 77' AS Police 0-0 ACS Ksar
Piłka nożna Turcja - Super Lig 77' Galatasaray [4] Galatasaray 5-1 Denizlispor [21] Denizlispor
Piłka nożna Katar - Q-League 79' Al-Sadd SC [1] Al-Sadd SC 7-0 Al-Khor SC [11] Al-Khor SC
Piłka nożna Portugalia - Campeonato Nacional 80' Olhanense [2] Olhanense 1-0 CD Pinhalnovense [7] CD Pinhalnovense
Piłka nożna Katar - Q-League 80' Al-Ahli Doha [6] Al-Ahli Doha 0-0 Al-Sailiya SC [8] Al-Sailiya SC
Piłka nożna Hiszpania - Primera - Kobiety 80' Barcelona Women [1] Barcelona Women 6-0 Rayo Vallecano Women [11] Rayo Vallecano Women
Piłka nożna Puchar Cypru 80' Apoel Nicosia Apoel Nicosia 2-1 Apollon Limassol Apollon Limassol
Piłka nożna Europa - Towarzyskie 81' Cracovia Krakow Cracovia Krakow 1-2 GKS Katowice GKS Katowice
Piłka nożna Mistrzostwa Narodów Afrykańskich 81' Kamerun A Kamerun A 1-1 Mali A Mali A
Koszykówka Euro Cup 1 - 10:00 Bourg Bourg 0-0 Virtus Bologna Virtus Bologna
Koszykówka Koszykówka - Champions League 1 - 04:46 Tsmoki Minsk [4] Tsmoki Minsk 8-9 AEK [2] AEK
Koszykówka Ebasketball Live Arena - 4x5 min. 2 - 04:18 CLE Cavaliers (Jiggling) Esports 16-12 MEM Grizzlies (Sultan) Esports
Koszykówka Ebasketball Live Arena - 4x5 min. 2 - 05:00 ORL Magic (bad_trip) Esports 12-16 NO Pelicans (Miller) Esports
Koszykówka Koszykówka - Champions League 1 - 05:19 Cholet [3] Cholet 7-11 Hapoel Holon [1] Hapoel Holon
Koszykówka Ebasketball Battle - 4x5 min. 4 - 03:24 LA Clippers (ViTOR) Esports 43-51 ATL Hawks (Andrik) Esports
Koszykówka Ebasketball Battle - 4x5 min. 4 - 03:54 POR Trail Blazers (Arthas) Esports 47-54 BKN Nets (panteraxball) Esports
Koszykówka Ebasketball Blitz League - 4x5 min. 3 - 01:27 POR Trail Blazers (Sidereal) Esports 57-45 LA Clippers (Verve) Esports
Koszykówka Rumunia - LNB 2 - 02:38 Dinamo Bucuresti [6] Dinamo Bucuresti 39-49 Oradea [4] Oradea
Koszykówka Polska - Basket Liga Kobiet 2 - 02:20 AZS UMCS Lublin Women [3] AZS UMCS Lublin Women 41-39 CCC Polkowice Women [2] CCC Polkowice Women
Koszykówka Serbia - KLS 2 - 02:14 Vrsac [12] Vrsac 32-45 Dunav [11] Dunav
Koszykówka Węgry - NB 1.A 2 - 00:05 Sopron KC [9] Sopron KC 42-40 Alba Fehervar [3] Alba Fehervar
Koszykówka Węgry - NB 1.A 2 - 01:56 OSE Lions [11] OSE Lions 35-33 Kaposvari [13] Kaposvari
Koszykówka Polska - 1. Liga 2 - 02:09 [11] Decka Pelpin 41-52 Lowicz [7] Lowicz
Koszykówka Polska - 1. Liga 2 - 01:01 [6] Dziki Warszawa 34-40 ZB Pruszków [8] ZB Pruszków
Koszykówka Polska - 1. Liga 2 - 02:13 Miasto Szkla Krosno [12] Miasto Szkla Krosno 28-46 Sokol Lancut [5] Sokol Lancut
Koszykówka Słowacja - Extraliga 2 - 03:09 Inter Bratislava [5] Inter Bratislava 37-35 Handlova [6] Handlova
Koszykówka Liga Bałkańska 2 - 01:44 Maccabi Rishon Lezion [2] Maccabi Rishon Lezion 38-48 Galil Gilboa [1] Galil Gilboa
Koszykówka Słowacja - Extraliga 2 - 02:22 Lucenec [3] Lucenec 33-40 Iskra Svit [4] Iskra Svit
Koszykówka Chorwacja - A1 Liga 2 - 03:25 Skrljevo [7] Skrljevo 18-33 Zadar [3] Zadar
Koszykówka Węgry - A Div. - Kobiety 2 - 03:09 ZTE NKK Women [12] ZTE NKK Women 30-38 Vasas Women [8] Vasas Women
Koszykówka Polska - PLK 2 - 01:58 Zielona Gora [1] Zielona Gora 41-35 Astoria Bydgoszcz [10] Astoria Bydgoszcz
Koszykówka Macedonia Północna - Prva League 2 - 03:19 Gostivar 37-25 Kumanovo Kumanovo
Koszykówka Macedonia Północna - Prva League 2 - 02:59 TFT Skopje 34-37 Pelister
Koszykówka Puchar Czech 2 - 05:01 Usti Nad Labem Usti Nad Labem 30-42 USK Praha USK Praha
Koszykówka Słowacja - Extraliga 2 - 02:12 Prievidza [7] Prievidza 30-29 Spissky Rytieri [1]
Koszykówka Czechy - ZBL - Kobiety 3 - 10:00 Lokomotiva Trutnov Women [8] Lokomotiva Trutnov Women 26-41 SBS Ostrava Women [7] SBS Ostrava Women
Koszykówka Polska - Basket Liga Kobiet 2 - 00:57 Ślęza Wrocław - Kobiety [9] Ślęza Wrocław - Kobiety 42-43 Zaglebie Sosnowiec - Kobiety [8] Zaglebie Sosnowiec - Kobiety
Koszykówka Koszykówka - Champions League 3 - 10:00 Bakken Bears [3] Bakken Bears 42-34 Iberostar Tenerife [1] Iberostar Tenerife
Koszykówka Łotwa-Estonia - BL 2 - 02:33 Kalev/Cramo [4] Kalev/Cramo 40-36 TLU/Kalev [11] TLU/Kalev
Koszykówka Włochy - Serie A2 2 - 00:52 [13] Stella Azzurra Roma 37-44 Napoli [3] Napoli
Koszykówka Włochy - Serie A2 2 - 01:57 Pistoia [7] Pistoia 30-35 Forli [1] Forli
Koszykówka EuroCup - Kobiety 2 - 02:58 Sepsi Sic Women [2] Sepsi Sic Women 30-32 Villeneuve d'Ascq Women [4] Villeneuve d'Ascq Women
Koszykówka Koszykówka - Champions League 2 - 01:38 Galatasaray [4] Galatasaray 30-40 Dinamo Sassari [2] Dinamo Sassari
Koszykówka Polska - 1. Liga 2 - 02:39 [10] Slask 2 Wroclaw 40-28 Doral Nysa Klodzko [16] Doral Nysa Klodzko
Koszykówka Szwecja - Basketligan - Kobiety 2 - 00:26 [12] Helsingborg - Kobiety 35-29 Södertälje - Kobiety [7] Södertälje - Kobiety
Koszykówka Polska - 1. Liga 2 - 00:45 Kotwica Kolobrzeg [13] Kotwica Kolobrzeg 45-29 Czarni Slupsk [1] Czarni Slupsk
Koszykówka Litwa - LKL 2 - 00:38 Rytas [3] Rytas 40-36 Neptunas [8] Neptunas
Koszykówka Puchar Czech 3 - 07:46 BC Kolin BC Kolin 41-38 BK Decin BK Decin
Koszykówka Bahrajn - Premier League 3 - 10:00 Al Ahli Bahrain 33-44 Al Muharraq
Koszykówka Puchar Czech 3 - 04:35 NH Ostrava NH Ostrava 42-61 Brno Brno
Koszykówka Finland Cup Women 3 - 04:51 Kouvottaret Women 38-40 Espoo Basket Team Women
Koszykówka Finland Cup Women 3 - 01:51 Vimpelin Veto Women 40-62 Peli Karhut Women
Koszykówka Macedonia Północna - Prva League 3 - 05:58 Kozuv Kozuv 45-43 Vardar
Koszykówka Polska - 1. Liga 3 - 05:15 Pogon Prudnik [15] Pogon Prudnik 60-50 GKS Tychy [4] GKS Tychy
Koszykówka Finlandia - Korisliiga 3 - 08:17 Korihait [12] Korihait 42-66 Lahti Basketball [7] Lahti Basketball
Koszykówka Finlandia - Korisliiga 3 - 01:51 BC Nokia [8] BC Nokia 61-46 Kouvot [9] Kouvot
Koszykówka Finlandia - Korisliiga 3 - 04:19 Helsinki Seagulls [1] Helsinki Seagulls 44-45 Lapuan Korikobrat [10] Lapuan Korikobrat
Koszykówka Litwa - LKL 3 - 06:19 Prienai [6] Prienai 53-69 Juventus [4] Juventus
Koszykówka Puchar Serbii - Kobiety 4 - 06:36 Art Basket - Kobiety 69-52 Kraljevo Women
Koszykówka Litwa - LKL 3 - 01:39 Lietkabelis [2] Lietkabelis 70-49 Nevezis [7] Nevezis
Koszykówka Katar - QBL 4 - 00:11 Al Shamal 97-75 Al Arabi (Katar)
Koszykówka Polska - 1. Liga 1 - 04:52 Gornik Walbrzych [2] Gornik Walbrzych 83-83 WKK Wroclaw [3] WKK Wroclaw
Koszykówka Euro Cup 4 - 01:57 Unics Kazan [1] Unics Kazan 68-60 Gran Canaria [3] Gran Canaria
Koszykówka Puchar BiH 4 - 05:07 Promo 52-72 Bosna Royal Bosna Royal
Koszykówka Kosowo - Superliga 4 - 04:10 Peja Peja 74-70 Rahoveci Rahoveci
Koszykówka Liga Adriatycka - Div 2 4 - 02:04 Spars [9] Spars 78-73 Lovcen [8] Lovcen
Koszykówka EuroCup - Kobiety 4 - 00:00 Adana Basketbol Women [4] Adana Basketbol Women 47-70 Sparta & K Vidnoe Women [3] Sparta & K Vidnoe Women
Koszykówka Liga Adriatycka 4 - 01:12 Igokea [3] Igokea 75-61 Krka [9] Krka
Siatkówka Włochy - A3 Brugherio 6-8 Motta di Livenza
Siatkówka Spain Superliga CV Teruel [1] CV Teruel 9-6 Urbia Voley Palma [4] Urbia Voley Palma
Siatkówka Spain Superliga Unicaja Almería [3] Unicaja Almería 9-6 Almoradi [14] Almoradi
Siatkówka Slovenia 1.DOL 24-26 Panvita Pomgrad Panvita Pomgrad 5-9 Ach Volley Ljubljana Ach Volley Ljubljana
Siatkówka Slovenia 1.DOL Women 18-25 Calcit Kamnik Women Calcit Kamnik Women 20-13 GEN-I Volley Women
Siatkówka Slovakia Extraliga Women 28-26 Pezinok - Kobiety [3] Pezinok - Kobiety 6-3 UKF Nitra Women [2] UKF Nitra Women
Siatkówka Puchar Polski - Kobiety 17-25 Stal Mielec - Kobiety 9-4 Radomka Radom - Kobiety Radomka Radom - Kobiety
Siatkówka Puchar Polski - Kobiety 25-16 Chemik Police Women Chemik Police Women 6-7 Legionovia Legionowo - Kobiety Legionovia Legionowo - Kobiety
Siatkówka Puchar Węgier 25-10 Fino Kaposvar Fino Kaposvar 23-19 Mav Elore SC
Siatkówka Puchar Czech - Kobiety 14-25,14-25 Prerov - Kobiety Prerov - Kobiety 14-24 Ostrava - Kobiety Ostrava - Kobiety
Siatkówka Włochy - A1 - Kobiety 16-25 Perugia Women [13] Perugia Women 11-9 Scandicci Women [5] Scandicci Women
Siatkówka Bulgaria Vyscha League 25-12 Lulin 6-6 Grad Belogradchik
Siatkówka Rosja - Super League - Kobiety 25-14 Lokomotiv Kaliningrad - Kobiety [4] Lokomotiv Kaliningrad - Kobiety 14-11 Uralochka-NTMK - Kobiety [7] Uralochka-NTMK - Kobiety
Siatkówka Włochy - A1 - Kobiety 23-25,23-25 Novara - Kobiety [2] Novara - Kobiety 2-0 Monza - Kobiety [3] Monza - Kobiety
Siatkówka Poland Plus Liga 15-25,27-25 AZS Olsztyn [11] AZS Olsztyn 2-2 Jastrzebski Wegiel [2] Jastrzebski Wegiel
Siatkówka Finlandia - Mestaruusliiga - Kobiety 14-25,19-25 Nurmon Jymy Women [9] Nurmon Jymy Women 5-5 Liigaploki - Kobiety [6] Liigaploki - Kobiety
Siatkówka Finlandia - Mestaruusliiga - Kobiety 12-25,24-26 LP Viesti - Kobiety [4] LP Viesti - Kobiety 0-0 LP Kangasala - Kobiety [2] LP Kangasala - Kobiety
Siatkówka Finlandia - Mestaruusliiga - Kobiety 14-25,18-25 Puijo - Kobiety [7] Puijo - Kobiety 3-8 Orpo - Kobiety [5] Orpo - Kobiety
Siatkówka Finlandia - Mestaruusliiga - Kobiety 20-25,27-29 Vampula Women [8] Vampula Women 0-0 HPK - Kobiety [1] HPK - Kobiety
Siatkówka Puchar Czech 26-24,19-25,18-25 Ostrava Ostrava 23-15 Brno Brno
Hokej na lodzie Niemcy - Eishockey Liga 1 - 05:15 Adler Mannheim [2] Adler Mannheim 0-0 Augsburger Panther [5] Augsburger Panther
Hokej na lodzie Eicehockey - 3x4 min. 1 - 01:14 aa0912200 (GST) Esports 1-0 ArtRos27 (KDR) Esports
Hokej na lodzie Łotwa - Premjerliga 2 - 00:00 HK Olimp [1] HK Olimp 5-1 HS Riga [5] HS Riga
Hokej na lodzie Czechy - 1 Liga 2 - 00:00 HC Banik Sokolov [6] HC Banik Sokolov 2-2 HC Dukla Jihlava [1] HC Dukla Jihlava
Hokej na lodzie Czechy - 1 Liga 2 - 00:00 Draci Sumperk [17] Draci Sumperk 0-3 HC RT TORAX Poruba 2011 [2] HC RT TORAX Poruba 2011
Hokej na lodzie Szwecja - HockeyAllsvenskan 2 - 20:00 BIK Karlskoga [2] BIK Karlskoga 0-0 Almtuna IS [7] Almtuna IS
Hokej na lodzie Szwecja - HockeyAllsvenskan 2 - 20:00 Tingsryds AIF [8] Tingsryds AIF 0-0 HC Vita Hästen [11] HC Vita Hästen
Hokej na lodzie Słowacja - 1 Liga 2 - 00:00 HK 95 Povazska Bystrica [9] HK 95 Povazska Bystrica 0-1 MSHK Zilina [1] MSHK Zilina
Hokej na lodzie Czechy - 1 Liga 2 - 00:00 Rytiri Kladno [5] Rytiri Kladno 1-1 HC Stadion Litomerice [10] HC Stadion Litomerice
Hokej na lodzie Słowacja - 1 Liga 2 - 00:00 HC Topolcany [3] HC Topolcany 0-1 Mhk Dubnica Nad Vahom [6] Mhk Dubnica Nad Vahom
Hokej na lodzie Czechy - 1 Liga 2 - 09:07 VHK ROBE Vsetín [12] VHK ROBE Vsetín 2-1 SC Kolín [13] SC Kolín
Hokej na lodzie Słowacja - 1 Liga 2 - 08:31 HK Gladiators Trnava [7] HK Gladiators Trnava 2-3 HK Levice [5] HK Levice
Hokej na lodzie Czechy - 1 Liga 2 - 10:53 HC Benatky nad Jizerou [11] HC Benatky nad Jizerou 3-1 LHK Jestrabi Prostejov [8] LHK Jestrabi Prostejov
Hokej na lodzie Czechy - Extraliga 2 - 07:34 Litvinov [12] Litvinov 1-1 Trinec [2] Trinec
Hokej na lodzie Słowacja - 1 Liga 3 - 20:00 MHK Martin [2] MHK Martin 3-3 HK Skalica [10] HK Skalica
Hokej na lodzie Rosja - MHL 3 - 01:34 Dynamo Moscow U20 [1] Dynamo Moscow U20 2-2 Sakhalinskie Akuly U20 [15] Sakhalinskie Akuly U20
Hokej na lodzie Ukraina - Hockey League 3 - 20:00 MHK Sokol Kiev 4-1 HC Mariupol
Hokej na lodzie Czechy - 1 Liga 3 - 00:00 SK Trhači Kadaň [18] SK Trhači Kadaň 1-1 SK Horacka Slavia Trebic [7] SK Horacka Slavia Trebic
Hokej na lodzie Rosja - MHL 3 - 06:32 Atlant U20 [9] Atlant U20 5-1 SKA Varyagi U20 [13] SKA Varyagi U20
Hokej na lodzie Rosja - MHL 3 - 15:04 SKA-1946 U20 [3] SKA-1946 U20 2-1 Taifun U20 [11] Taifun U20
Hokej na lodzie Czechy - 1 Liga 3 - 00:12 HC Zubr Prerov [3] HC Zubr Prerov 1-2 AZ RESIDOMO Havířov [16] AZ RESIDOMO Havířov
Hokej na lodzie Rosja - MHL 3 - 00:00 [16] Akademia Mihaylova U20 2-1 HK Kapitan U20 [14] HK Kapitan U20
Hokej na lodzie Słowacja - 1 Liga 3 - 18:23 [8] HC 19 Humenne 4-1 Spisska Nova Ves [4] Spisska Nova Ves
Hokej na lodzie Ukraina - Hockey League 2 - 00:00 HC Donbass HC Donbass 2-1 HC Kryzhani Vovky
Hokej na lodzie Rosja - MHL 3 - 17:40 Almaz U20 [5] Almaz U20 3-4 Amurskie Tigry U20 [17] Amurskie Tigry U20
Piłka ręczna Liga Mistrzów - Kobiety 00:00 FTC - Kobiety FTC - Kobiety 0-0 Metz Women Metz Women
Piłka ręczna Serbia - Superliga - Kobiety 30:00 RK Zajecar Women RK Zajecar Women 14-13 Mladost NP Women
Piłka ręczna Polska - Ekstraklasa - Kobiety 28:36 Start Elblag Women [7] Start Elblag Women 11-10 MKS Lublin Women [3] MKS Lublin Women
Piłka ręczna Węgry - NB1 - Kobiety 30:00 Gyori Eto - Kobiety [4] Gyori Eto - Kobiety 22-10 Boglari Akademia-SZISE - Kobiety [13]
Piłka ręczna Mistrzostwa Świata 30:00 Russia Handball Fed.Team [3] Russia Handball Fed.Team 8-15 Egipt [4] Egipt
Piłka ręczna Mistrzostwa Świata 30:00 France [2] France 16-14 Algieria [6] Algieria
Piłka ręczna Mistrzostwa Świata 30:00 Austria [2] Austria 17-14 Maroko [2] Maroko
Piłka ręczna Polska - 1. Liga - Kobiety 45:41 Varsovia Warszawa Women [3] Varsovia Warszawa Women 26-17 MKS Karczew - Kobiety [6] MKS Karczew - Kobiety
Tenis UTR Pro Tennis Series - Floryda 0-0 Matt Kuhar 0-0 Cristian C R Sanchez
Tenis Challenger Istanbul - MD 30-15 Ilhan/Jaziri 3-4 Goransson/Pel
Tenis UTR Pro Tennis Series - Kalifornia - Kobiety 0-0 Jwany Sherif 3-4 Kimmi Hance
Tenis UTR Pro Tennis Series - Kalifornia - Kobiety A-40 Skyler Grishuk 2-2 Leyden Games
Tenis UTR Pro Tennis Series - Floryda 0-0 [488] Strong Kirchheimer 4-2 Sekou Bangoura [348]
Boks/MMA Boks/MMA 01/20 17:00 Lerone Murphy View Douglas Silva de Andrade
Snooker WST Pro Series 2021 01/20 17:00 Gary Wilson 1-1 Liam Highfield
Snooker WST Pro Series 2021 01/20 17:00 Lu Ning 1-0 Martin O'Donnell
Snooker WST Pro Series 2021 01/20 17:00 Jamie O'Neill 0-0 Rory McLeod
Tenis stołowy Setka Cup Ihor Rubanka 0-0 Oleksandr Alieksieev
Tenis stołowy TT Cup - Ukraina - Kobiety 5-11 Tatiana Bairak 5-9 Yuliia Yemelianenko
Tenis stołowy Setka Cup Maksym Marchuk 8-7 Dmytro Rehotun
Tenis stołowy Czech Liga Pro 11-7,11-8 Matous Klimenta 0-0 Jan Kanera
Tenis stołowy TT Cup - Ukraina - Kobiety Alina Shkarban 8-7 Yana Zakladna
Tenis stołowy Liga Pro 9-11 Dmitry Balakin 3-6 Dmitry Lavrinenko
Tenis stołowy Setka Cup 11-7,12-10 Anton Yolkin 11-11 Oleksandr Ivashkin
Tenis stołowy Setka Cup 11-6,11-6,7-11 Oleksii Hordiichuk 0-0 Rostyslav Fylypiv
Tenis stołowy TT Cup - Ukraina 11-13,11-6 Maxim Nikolenko 0-0 Serhii Baranovskyi
Tenis stołowy TT Cup - Ukraina 11-8,11-7 Ivan Tymchyshyn 13-13 Dmytro Kalyniuk
Tenis stołowy Setka Cup 11-3,11-8,6-11,9-11 George Poturidis 2-8 Igor Gatsenko
Tenis stołowy Liga Pro 8-11,5-11 Evgenii Kryuchkov 9-8 Dmitriy Tunitsyn
Tenis stołowy Liga Pro 7-11,11-9,8-11 Semyon Korolev 2-0 Aleksandr Shirshov
Tenis stołowy TT Cup - Ukraina - Kobiety 10-12,9-11,11-5 Viktoriia Pryshchepa 6-7 Ulyana Palamarchuk
Tenis stołowy TT Cup - Ukraina 12-14,12-10,10-12,11-7 Maksim Samaray 2-3 Illia Udod
Siatkówka plażowa New Beach Order Dusseldorf 21-19 Wolf/Wolf 17-13 Stadie/Sievers
Piłka wodna Olimpiada - Kwalifikacje - Kobiety 3 - 02:38 Niderlandy - Kobiety Niderlandy - Kobiety 6-5 Włochy - Kobiety Włochy - Kobiety
E-Sport CS:GO - Snow Sweet Snow 01:55 OFFSET 0-8 eXploit
E-Sport CS:GO - Snow Sweet Snow 01:50 FTW 2-7 Velox
E-Sport DOTA2 - DPC DreamLeague - EU Div 1 25:53 Alliance Alliance 0-0 Nigma
E-Sport LOL - LVP SuperLiga Spring 31:23 S2V Esports 0-0 UCAM Esports Club