05/20 15:00 1 Viktoria Plzen v Slavia Praga 0-1
05/05 15:30 2 Sparta Praga v Slavia Praga 0-3
04/28 15:00 2 Viktoria Plzen v FK Teplice 1-0
04/28 12:00 3 Sigma Ołomuniec v Slavia Praga 0-3
04/07 13:30 3 Viktoria Plzen v Slovan Liberec 1-0
04/07 13:30 3 Sparta Praga v FK Jablonec 4-1
04/07 13:00 3 FK Teplice v Mlada Boleslav 2-1
03/27 13:00 4 FC Sellier & Bellot Vlasim v FK Jablonec 2-3
03/26 13:30 4 Mlada Boleslav v Slovacko 4-2
03/17 15:30 4 Sparta Praga v Banik Ostrawa 1-0
03/09 15:00 4 Bohemians 1905 v Sigma Ołomuniec 0-2
03/03 18:00 4 Slavia Praga v Karlovy Vary 10-3

Puchar Czech w piłce nożnej (cz. Pohár FAČR) – cykliczne rozgrywki piłkarskie o charakterze pucharu krajowego w Czechach. Organizowane co sezon przez Związek Piłki Nożnej Republiki Czeskiej (FAČR) i przeznaczone są dla krajowych klubów piłkarskich. Najważniejsze po Pierwszej lidze piłkarskie rozgrywki w kraju. Triumfator danej edycji Pucharu zyskuje prawo reprezentowania swego kraju w następnej edycji Ligi Europy.

Puchar Czech to rozgrywki piłki nożnej organizowane przez Czesko-Morawski Związek Piłki Nożnej (ČMFS). W turnieju biorą udział najlepsze drużyny z czeskiej 1. Ligi i Fortuna:Národní ligi.

Puchar Czech został po raz pierwszy rozegrany w 1941 roku, a pierwszym zwycięzcą został SK Slavia Praha. Od tamtej pory turniej odbywa się corocznie, a najwięcej tytułów wywalczyły Sparta Praga i Slavia Praga, które mają na swoim koncie po 9 zwycięstw.

Finał Pucharu Czech odbywa się na stadionie Sinobo Stadium w Pradze. Obecnym zdobywcą trofeum jest Sparta Praga, która w finale pokonała w 2022 roku Viktorię Pilzno.