08/11 15:30 7 Slavoj TKZ Polna v Vysocina Jihlava 0-4
08/11 15:30 7 SSK Bilovec v SK Unicov 1-4
08/11 15:30 7 FK Olympie Brezova v Kraluv Dvur 3-0
08/11 15:00 7 Opawa v FK Bospor Bohumin 9-0
08/10 16:30 7 Chomutov v Motorlet Praha 3-2
08/10 16:00 7 Spartak Sobeslav v SK Benesov 1-2
07/31 08:30 14 FC Vsetin v SSK Bilovec 0-1
07/25 15:00 14 FK Bospor Bohumin v SK Detmarovice 1-0
07/25 15:00 14 TJ Olympia Bruntal v FK Sumperk 1-3
07/25 15:00 14 FC Strani v MSK Breclav 3-2
07/25 15:00 14 FK Kozlovice v Hermanice 4-0

Puchar Czech w piłce nożnej (cz. Pohár FAČR) – cykliczne rozgrywki piłkarskie o charakterze pucharu krajowego w Czechach. Organizowane co sezon przez Związek Piłki Nożnej Republiki Czeskiej (FAČR) i przeznaczone są dla krajowych klubów piłkarskich. Najważniejsze po Pierwszej lidze piłkarskie rozgrywki w kraju. Triumfator danej edycji Pucharu zyskuje prawo reprezentowania swego kraju w następnej edycji Ligi Europy.

Puchar Czech to rozgrywki piłki nożnej organizowane przez Czesko-Morawski Związek Piłki Nożnej (ČMFS). W turnieju biorą udział najlepsze drużyny z czeskiej 1. Ligi i Fortuna:Národní ligi.

Puchar Czech został po raz pierwszy rozegrany w 1941 roku, a pierwszym zwycięzcą został SK Slavia Praha. Od tamtej pory turniej odbywa się corocznie, a najwięcej tytułów wywalczyły Sparta Praga i Slavia Praga, które mają na swoim koncie po 9 zwycięstw.

Finał Pucharu Czech odbywa się na stadionie Sinobo Stadium w Pradze. Obecnym zdobywcą trofeum jest Sparta Praga, która w finale pokonała w 2022 roku Viktorię Pilzno.