08/17 15:00 7 SK Benesov v FK MAS Taborsko 0-1
08/17 15:00 7 FK Dobrovice v FK Usti nad Labem 1-5
08/16 16:00 7 Aritma Praha v FK Olympie Brezova 3-2
08/16 15:00 7 SK Hranice v MFK Karvina 3-6
08/16 15:00 7 CSK Uhersky Brod v MFK Vyskov 1-3
08/10 15:00 7 FK Viktorie Prerov v SK Prostějov 1-4
08/03 16:00 148 Sokol Libis v FK Kolin 5-3
08/02 15:30 148 TJ Tatran Bohunice v FK Blansko 1-0
08/02 15:30 148 So Bruntal v SK Unicov 0-1
07/31 15:00 148 RMSK Cidlina v Dvur Kralove 3-1
07/31 15:00 148 FK Trutnov v TJ Jiskra Usti Nad Orlici 0-4
07/31 15:00 148 FK SK Polanka nad Odrou v SSK Bilovec 1-2

Puchar Czech w piłce nożnej (cz. Pohár FAČR) – cykliczne rozgrywki piłkarskie o charakterze pucharu krajowego w Czechach. Organizowane co sezon przez Związek Piłki Nożnej Republiki Czeskiej (FAČR) i przeznaczone są dla krajowych klubów piłkarskich. Najważniejsze po Pierwszej lidze piłkarskie rozgrywki w kraju. Triumfator danej edycji Pucharu zyskuje prawo reprezentowania swego kraju w następnej edycji Ligi Europy.

Puchar Czech to rozgrywki piłki nożnej organizowane przez Czesko-Morawski Związek Piłki Nożnej (ČMFS). W turnieju biorą udział najlepsze drużyny z czeskiej 1. Ligi i Fortuna:Národní ligi.

Puchar Czech został po raz pierwszy rozegrany w 1941 roku, a pierwszym zwycięzcą został SK Slavia Praha. Od tamtej pory turniej odbywa się corocznie, a najwięcej tytułów wywalczyły Sparta Praga i Slavia Praga, które mają na swoim koncie po 9 zwycięstw.

Finał Pucharu Czech odbywa się na stadionie Sinobo Stadium w Pradze. Obecnym zdobywcą trofeum jest Sparta Praga, która w finale pokonała w 2022 roku Viktorię Pilzno.