09/21 14:00 8 FC Libisany v Vysocina Jihlava 1-3
09/21 14:00 8 Benatky Nad Jizerou v Varnsdorf 1-2
09/21 14:00 8 Hanacka Slavia Kromeriz v Banik Ostrawa 4-7
09/20 14:30 8 Viktoria Marianske Lazne v FK Pribram 2-3
09/14 15:00 8 Chomutov v Ceske Budejovice Cancelled
09/14 14:30 8 Jiskra Domazlice v Aritma Praha 4-1
09/14 14:30 8 Spartak Sobeslav v TJ Prestice 3-1
09/14 14:30 8 TJ Jiskra Usti Nad Orlici v FK Chlumec nad Cidlinou 0-1
09/14 14:30 8 Frydek Mistek v Opawa 2-0
09/14 14:30 8 Tatran Vsechovice v MFK Vyskov 2-9
09/14 14:30 8 Hlucin v SK Lisen 2-0

Puchar Czech w piłce nożnej (cz. Pohár FAČR) – cykliczne rozgrywki piłkarskie o charakterze pucharu krajowego w Czechach. Organizowane co sezon przez Związek Piłki Nożnej Republiki Czeskiej (FAČR) i przeznaczone są dla krajowych klubów piłkarskich. Najważniejsze po Pierwszej lidze piłkarskie rozgrywki w kraju. Triumfator danej edycji Pucharu zyskuje prawo reprezentowania swego kraju w następnej edycji Ligi Europy.

Puchar Czech to rozgrywki piłki nożnej organizowane przez Czesko-Morawski Związek Piłki Nożnej (ČMFS). W turnieju biorą udział najlepsze drużyny z czeskiej 1. Ligi i Fortuna:Národní ligi.

Puchar Czech został po raz pierwszy rozegrany w 1941 roku, a pierwszym zwycięzcą został SK Slavia Praha. Od tamtej pory turniej odbywa się corocznie, a najwięcej tytułów wywalczyły Sparta Praga i Slavia Praga, które mają na swoim koncie po 9 zwycięstw.

Finał Pucharu Czech odbywa się na stadionie Sinobo Stadium w Pradze. Obecnym zdobywcą trofeum jest Sparta Praga, która w finale pokonała w 2022 roku Viktorię Pilzno.