07/29 15:00 148 FC Libisany v RMSK Cidlina 3-9
07/29 15:00 148 Bridlicna v SK Unicov 0-6
07/29 15:00 148 TJ Skastice v Slovan Rosice 0-3
07/29 15:00 148 FK Nove Sady v FK Blansko 5-3
07/29 15:00 148 SFK Holesov v CSK Uhersky Brod 2-1
07/29 14:00 148 Sokol Nespeky v FK Komarov 2-1
07/29 08:30 148 TJ Prestice v FK Ostrov 8-0
07/29 08:15 148 SK Petrin Plzen v Hvezda Cheb 2-1
07/29 08:15 148 TJ Spoje Praga v Benatky Nad Jizerou 1-3
07/29 08:15 148 SK Hrebec v SK Ujezd Praha 4 3-4
07/29 08:15 148 FK Olympie Brezova v Viktoria Marianske Lazne 4-5

Puchar Czech w piłce nożnej (cz. Pohár FAČR) – cykliczne rozgrywki piłkarskie o charakterze pucharu krajowego w Czechach. Organizowane co sezon przez Związek Piłki Nożnej Republiki Czeskiej (FAČR) i przeznaczone są dla krajowych klubów piłkarskich. Najważniejsze po Pierwszej lidze piłkarskie rozgrywki w kraju. Triumfator danej edycji Pucharu zyskuje prawo reprezentowania swego kraju w następnej edycji Ligi Europy.

Puchar Czech to rozgrywki piłki nożnej organizowane przez Czesko-Morawski Związek Piłki Nożnej (ČMFS). W turnieju biorą udział najlepsze drużyny z czeskiej 1. Ligi i Fortuna:Národní ligi.

Puchar Czech został po raz pierwszy rozegrany w 1941 roku, a pierwszym zwycięzcą został SK Slavia Praha. Od tamtej pory turniej odbywa się corocznie, a najwięcej tytułów wywalczyły Sparta Praga i Slavia Praga, które mają na swoim koncie po 9 zwycięstw.

Finał Pucharu Czech odbywa się na stadionie Sinobo Stadium w Pradze. Obecnym zdobywcą trofeum jest Sparta Praga, która w finale pokonała w 2022 roku Viktorię Pilzno.