08/09 16:00 7 SFK Holesov v FK Nove Sady 4-1
08/09 16:00 7 MFK Havirov v TJ Unie Hlubina 0-2
08/09 16:00 7 MFK Vitkovice v Trinec 0-4
08/09 16:00 7 FC Vsetin v FK Kozlovice 3-1
08/09 16:00 7 SK Otava Katovice v FK Pribram 1-2
08/09 16:00 7 SK Kosmonosy v Varnsdorf Postponed
08/09 16:00 7 Slavoj Cesky Krumlov v FC Sellier & Bellot Vlasim 0-7
08/09 16:00 7 Havlickuv Brod v Vysocina Jihlava 0-8
08/09 16:00 7 SFK Vrchovina v SK Lisen Postponed
08/09 16:00 7 SK Klatovy v FC Silon Taborsko 1-6
08/09 16:00 7 Usti N Orlici v Viktoria Zizkov Postponed
08/09 16:00 7 Benatky Nad Jizerou v SK Sokol Zapy 0-3

Puchar Czech w piłce nożnej (cz. Pohár FAČR) – cykliczne rozgrywki piłkarskie o charakterze pucharu krajowego w Czechach. Organizowane co sezon przez Związek Piłki Nożnej Republiki Czeskiej (FAČR) i przeznaczone są dla krajowych klubów piłkarskich. Najważniejsze po Pierwszej lidze piłkarskie rozgrywki w kraju. Triumfator danej edycji Pucharu zyskuje prawo reprezentowania swego kraju w następnej edycji Ligi Europy.

Puchar Czech to rozgrywki piłki nożnej organizowane przez Czesko-Morawski Związek Piłki Nożnej (ČMFS). W turnieju biorą udział najlepsze drużyny z czeskiej 1. Ligi i Fortuna:Národní ligi.

Puchar Czech został po raz pierwszy rozegrany w 1941 roku, a pierwszym zwycięzcą został SK Slavia Praha. Od tamtej pory turniej odbywa się corocznie, a najwięcej tytułów wywalczyły Sparta Praga i Slavia Praga, które mają na swoim koncie po 9 zwycięstw.

Finał Pucharu Czech odbywa się na stadionie Sinobo Stadium w Pradze. Obecnym zdobywcą trofeum jest Sparta Praga, która w finale pokonała w 2022 roku Viktorię Pilzno.