KHL | 10/16 16:30 | - | HC Sochi v Spartak Moskwa | W | 2-5 | |
KHL | 10/14 10:00 | - | Torpedo Novgorod v Spartak Moskwa | W | 2-4 | |
KHL | 10/11 16:30 | - | Spartak Moskwa v Cska Moskwa | W | 5-3 | |
KHL | 10/09 16:30 | - | Spartak Moskwa v HC Vityaz | W | 5-1 | |
KHL | 10/07 10:00 | - | Kunlun Red Star v Spartak Moskwa | W | 3-4 | |
KHL | 10/04 16:30 | - | Spartak Moskwa v Sibir Novosibirsk | W | 5-2 | |
KHL | 10/02 16:30 | - | Spartak Moskwa v Lokomotiv Yaroslavl | L | 2-4 | |
KHL | 09/30 11:30 | - | Traktor Chelyabinsk v Spartak Moskwa | L | 2-1 | |
KHL | 09/28 16:00 | - | Severstal Cherepovec v Spartak Moskwa | W | 3-5 | |
KHL | 09/26 16:30 | - | Spartak Moskwa v HC Sochi | L | 2-3 | |
KHL | 09/23 10:30 | - | Spartak Moskwa v Traktor Chelyabinsk | W | 3-2 | |
KHL | 09/21 16:30 | - | Spartak Moskwa v Barys Astana | W | 6-3 | |
KHL | 09/18 16:30 | - | Dynamo Moskwa v Spartak Moskwa | L | 6-3 | |
KHL | 09/16 14:00 | - | Cska Moskwa v Spartak Moskwa | L | 3-2 | |
KHL | 09/14 16:30 | - | HC Vityaz v Spartak Moskwa | W | 1-4 | |
KHL | 09/12 16:30 | - | SKA St Petersburg v Spartak Moskwa | W | 0-3 | |
KHL | 09/08 16:30 | - | Spartak Moskwa v Admiral Vladivostok | L | 2-6 | |
KHL | 09/06 16:30 | - | Spartak Moskwa v Amur Khabarovsk | W | 5-3 | |
KHL | 09/04 16:30 | - | Spartak Moskwa v Severstal Cherepovec | W | 6-4 | |
KHL | 09/02 11:00 | - | Spartak Moskwa v Kunlun Red Star | L | 3-4 | |
Klubowe mecze towarzyskie (wyłącznie regulaminowy czas gry) | 08/27 16:00 | - | Cska Moskwa v Spartak Moskwa | W | 1-3 | |
Klubowe mecze towarzyskie (wyłącznie regulaminowy czas gry) | 08/25 16:00 | - | Spartak Moskwa v Kunlun Red Star | W | 4-1 | |
Klubowe mecze towarzyskie (wyłącznie regulaminowy czas gry) | 08/24 11:30 | - | HC Vityaz v Spartak Moskwa | W | 2-3 | |
Klubowe mecze towarzyskie (wyłącznie regulaminowy czas gry) | 08/12 11:00 | - | Spartak Moskwa v Amur Khabarovsk | W | 5-2 | |
Klubowe mecze towarzyskie (wyłącznie regulaminowy czas gry) | 08/04 11:00 | - | Spartak Moskwa v HC Vityaz | W | 2-0 | |
KHL | 02/26 14:30 | - | Dynamo Moskwa v Spartak Moskwa | L | 4-2 | |
KHL | 02/22 16:30 | - | Spartak Moskwa v Cska Moskwa | L | 1-7 | |
KHL | 02/20 16:30 | - | Spartak Moskwa v Metallurg Magnitogorsk | W | 4-2 | |
KHL | 02/18 10:00 | - | Spartak Moskwa v Severstal Cherepovec | L | 1-3 | |
KHL | 02/16 16:30 | - | Spartak Moskwa v Dynamo Moskwa | W | 2-1 |
Spartak Moskwa (ros. Спартак Москва) – rosyjski klub hokeja na lodzie z siedzibą w Moskwie.
Zespołami farmerskimi dla Spartaka zostały kluby występujące w WHL: Krylja Sowietow Moskwa, Buran Woroneż (do 2013), Sokoł Krasnojarsk (od czerwca 2013), Chimik Woskriesiensk.
Drużynami juniorskimi zostały ekipy występujące w MHL: MHK Krylja Sowietow Moskwa, MHK Spartak Moskwa.