KHL | 09/16 16:30 | - | [2] Spartak Moskwa v Cska Moskwa [4] | L | 3-5 | |
KHL | 09/14 16:30 | - | [2] Spartak Moskwa v SKA St Petersburg [7] | L | 0-2 | |
KHL | 09/11 11:00 | - | [10] Barys Nur-Sultan v Spartak Moskwa [3] | W | 1-4 | |
KHL | 09/09 14:00 | - | [1] Salavat Ulaev UFA v Spartak Moskwa [2] | L | 2-1 | |
KHL | 09/06 16:30 | - | [2] Spartak Moskwa v HC Vityaz [5] | W | 3-2 | |
KHL | 09/04 14:00 | - | [3] Spartak Moskwa v Amur Khabarovsk [12] | W | 3-1 | |
KHL | 09/02 16:30 | - | [1] Spartak Moskwa v Admiral Vladivostok [2] | W | 4-1 | |
Klubowe mecze towarzyskie (wyłącznie regulaminowy czas gry) | 08/28 07:00 | - | Cska Moskwa v Spartak Moskwa | L | 5-2 | |
Klubowe mecze towarzyskie (wyłącznie regulaminowy czas gry) | 08/26 15:00 | - | Spartak Moskwa v Kunlun Red Star | L | 3-9 | |
Klubowe mecze towarzyskie (wyłącznie regulaminowy czas gry) | 08/25 11:00 | - | HC Vityaz v Spartak Moskwa | W | 1-2 | |
Klubowe mecze towarzyskie (wyłącznie regulaminowy czas gry) | 08/17 10:00 | - | Spartak Moskwa v HC Vityaz | W | 6-1 | |
Klubowe mecze towarzyskie (wyłącznie regulaminowy czas gry) | 08/15 11:00 | - | Spartak Moskwa v Torpedo Nizhny Novgorod | L | 2-5 | |
Klubowe mecze towarzyskie (wyłącznie regulaminowy czas gry) | 08/14 10:00 | - | Spartak Moskwa v Torpedo Nizhny Novgorod | L | 1-2 | |
Klubowe mecze towarzyskie (wyłącznie regulaminowy czas gry) | 08/11 10:00 | - | Dynamo Moskwa v Spartak Moskwa | L |
|
|
Klubowe mecze towarzyskie (wyłącznie regulaminowy czas gry) | 08/09 10:00 | - | Spartak Moskwa v Admiral Vladivostok | W | 3-0 | |
Klubowe mecze towarzyskie (wyłącznie regulaminowy czas gry) | 08/05 11:00 | - | Spartak Moskwa v Amur Khabarovsk | L | 2-3 | |
KHL | 03/09 16:30 | 4 | [8] Spartak Moskwa v Cska Moskwa [1] | L | 1-3 | |
KHL | 03/07 14:00 | 4 | [8] Spartak Moskwa v Cska Moskwa [1] | L | 0-3 | |
KHL | 03/05 16:30 | 4 | [1] Cska Moskwa v Spartak Moskwa [8] | L | 5-1 | |
KHL | 03/03 16:30 | 4 | [1] Cska Moskwa v Spartak Moskwa [8] | L | 1-0 | |
KHL | 02/27 14:00 | - | [8] Spartak Moskwa v HC Vityaz [9] | L | 3-5 | |
KHL | 02/25 16:30 | - | [8] Spartak Moskwa v Sibir Novosibirsk [9] | L | 2-3 | |
KHL | 02/23 14:00 | - | [8] Spartak Moskwa v HC Sochi [10] | W | 6-1 | |
KHL | 02/20 16:30 | - | [1] AK Bars Kazan v Spartak Moskwa [9] | W | 2-3 | |
KHL | 02/18 16:00 | - | [4] Torpedo Nizhny Novgorod v Spartak Moskwa [9] | W | 2-3 | |
KHL | 02/16 16:30 | - | [2] SKA St Petersburg v Spartak Moskwa [9] | L | 3-1 | |
KHL | 02/07 15:00 | - | [11] Dynamo Riga v Spartak Moskwa [9] | W | 1-2 | |
KHL | 02/05 16:30 | - | [7] Severstal Cherepovec v Spartak Moskwa [8] | L | 5-2 | |
KHL | 02/03 16:30 | - | [12] Kunlun Red Star v Spartak Moskwa [9] | W | 3-5 | |
KHL | 01/30 14:00 | - | [9] Spartak Moskwa v SKA St Petersburg [2] | L | 0-5 |
Spartak Moskwa (ros. Спартак Москва) – rosyjski klub hokeja na lodzie z siedzibą w Moskwie.
Zespołami farmerskimi dla Spartaka zostały kluby występujące w WHL: Krylja Sowietow Moskwa, Buran Woroneż (do 2013), Sokoł Krasnojarsk (od czerwca 2013), Chimik Woskriesiensk.
Drużynami juniorskimi zostały ekipy występujące w MHL: MHK Krylja Sowietow Moskwa, MHK Spartak Moskwa.