KHL | 12/04 11:30 | - | [2] Traktor Chelyabinsk v Spartak Moskwa [8] | L | 4-1 | |
KHL | 12/02 14:00 | - | [5] Avtomobilist Yekaterinburg v Spartak Moskwa [7] | L | 3-1 | |
KHL | 11/30 16:30 | - | [7] Spartak Moskwa v Lokomotiv Yaroslavl [6] | L | 1-2 | |
KHL | 11/28 11:00 | - | [7] Spartak Moskwa v Dynamo Moskwa [2] | W | 4-1 | |
KHL | 11/25 16:30 | - | [11] Kunlun Red Star v Spartak Moskwa [9] | W | 4-6 | |
KHL | 11/22 16:30 | - | [7] Spartak Moskwa v Jokerit [1] | L | 1-6 | |
KHL | 11/20 14:00 | - | [1] Jokerit v Spartak Moskwa [8] | W | 2-4 | |
KHL | 11/18 16:30 | - | [8] Spartak Moskwa v Barys Nur-Sultan [10] | W | 5-2 | |
KHL | 11/16 16:30 | - | [8] Spartak Moskwa v AK Bars Kazan [3] | L | 0-1 | |
KHL | 11/08 16:30 | - | [8] Spartak Moskwa v Sibir Novosibirsk [7] | L | 0-3 | |
KHL | 11/06 14:00 | - | [8] Spartak Moskwa v Dynamo Minsk [7] | L | 3-4 | |
KHL | 11/04 14:00 | - | [1] SKA St Petersburg v Spartak Moskwa [8] | W | 1-2 | |
KHL | 11/02 16:00 | - | [5] Severstal Cherepovec v Spartak Moskwa [8] | L | 3-2 | |
KHL | 10/31 14:00 | - | [7] Lokomotiv Yaroslavl v Spartak Moskwa [8] | L | 4-2 | |
KHL | 10/28 16:30 | - | [6] Spartak Moskwa v HC Sochi [12] | L | 1-3 | |
KHL | 10/26 16:30 | - | [8] Spartak Moskwa v Torpedo Nizhny Novgorod [9] | W | 5-3 | |
KHL | 10/24 14:00 | - | [8] Spartak Moskwa v Kunlun Red Star [12] | W | 4-2 | |
KHL | 10/21 16:30 | - | [11] HC Vityaz v Spartak Moskwa [9] | W | 2-5 | |
KHL | 10/18 16:30 | - | [9] Spartak Moskwa v Cska Moskwa [5] | W | 4-3 | |
KHL | 10/14 16:30 | - | [4] Dynamo Minsk v Spartak Moskwa [8] | W | 1-2 | |
KHL | 10/11 16:00 | - | [5] Cska Moskwa v Spartak Moskwa [7] | L | 1-0 | |
KHL | 10/09 14:00 | - | [9] Avangard Omsk v Spartak Moskwa [7] | L | 5-2 | |
KHL | 10/05 16:30 | - | [5] Spartak Moskwa v Metallurg Magnitogorsk [1] | L | 0-4 | |
KHL | 10/03 14:00 | - | [5] Spartak Moskwa v Severstal Cherepovec [4] | W | 2-0 | |
KHL | 10/01 16:30 | - | [9] Spartak Moskwa v Neftekhimik Niznekamsk [5] | W | 5-1 | |
KHL | 09/28 16:30 | - | [2] Dynamo Moskwa v Spartak Moskwa [5] | L | 6-3 | |
KHL | 09/26 14:00 | - | [3] AK Bars Kazan v Spartak Moskwa [5] | L | 3-1 | |
KHL | 09/24 16:00 | - | [5] Neftekhimik Niznekamsk v Spartak Moskwa [5] | W | 2-3 | |
KHL | 09/21 16:30 | - | [4] Spartak Moskwa v Avangard Omsk [7] | L | 0-4 | |
KHL | 09/19 14:30 | - | [5] Spartak Moskwa v Dynamo Riga [9] | W | 3-1 |
Spartak Moskwa (ros. Спартак Москва) – rosyjski klub hokeja na lodzie z siedzibą w Moskwie.
Zespołami farmerskimi dla Spartaka zostały kluby występujące w WHL: Krylja Sowietow Moskwa, Buran Woroneż (do 2013), Sokoł Krasnojarsk (od czerwca 2013), Chimik Woskriesiensk.
Drużynami juniorskimi zostały ekipy występujące w MHL: MHK Krylja Sowietow Moskwa, MHK Spartak Moskwa.