07/28 00:30 2 [1] Nashville SC v Toluca [2] 3-4
07/28 00:00 - [1] FC Cincinnati v Chivas Guadalajara [3] 3-1
07/27 03:00 2 [1] Portland Timbers v Tigres UANL [2] 1-2
07/27 02:30 2 [3] LA Galaxy v Leon [1] 0-1
07/27 01:30 - [1] Real Salt Lake v Monterrey [2] 0-3
07/26 23:30 2 [1] Philadelphia Union v Queretaro [2] 5-1
07/26 23:30 2 [1] CF Montreal v DC United [3] 0-1
07/26 23:30 - [3] New York City FC v Toronto FC [2] 5-0
07/26 23:30 2 [2] New England Revolution v Atletico San Luis [3] 5-1
07/26 01:30 2 [1] Mazatlan FC v Juarez FC [2] 5-3
07/26 01:30 2 [2] FC Dallas v Necaxa [3] 3-0

Wikipedia - Leagues Cup

Leagues Cup – coroczne rozgrywki w Ameryce Północnej pomiędzy drużynami z Major League Soccer a Liga MX. Pierwszy turniej zorganizowano w 2019 z udziałem czterech drużyn z obu lig, który wygrała meksykańska drużyna Cruz Azul.

W 2023 roku turniej został rozszerzony o wszystkie kluby z Major League Soccer i Liga MX, a aktualnie pełni funkcję regionalnego pucharu północnoamerykańskiego regionu CONCACAF, obejmującego Kanadę, Meksyk i Stany Zjednoczone. Trzy najlepsze drużyny Leagues Cup, niezależnie od kraju, kwalifikują się do Pucharu Mistrzów CONCACAF, a dodatkowo mistrz zaczyna turniej od 1/8 finału.

Puchar Lig to coroczne międzynarodowe rozgrywki piłkarskie, w których biorą udział najlepsze drużyny z Major League Soccer (MLS) w Stanach Zjednoczonych i Canady oraz najlepsze drużyny z Liga MX w Meksyku. Turniej został po raz pierwszy rozegrany w 2023 roku i został stworzony w celu zapewnienia bardziej konkurencyjnej platformy dla zespołów z obu lig.

Puchar Lig składa się z fazy grupowej, ćwierćfinałów, półfinałów i finału. W fazie grupowej drużyny są podzielone na cztery grupy po cztery drużyny w każdej. Każda drużyna rozegra po trzy mecze grupowe, grając z każdą inną drużyną w swojej grupie raz. Dwie najlepsze drużyny z każdej grupy awansują do ćwierćfinałów.

Ćwierćfinały, półfinały i finał rozgrywane są w systemie pucharowym jednego meczu. Zwycięzca finału zostaje mianowany mistrzem Ligi.

Puchar Lig jest nową i ekscytującą inicjatywą, która łączy najlepsze drużyny z MLS i Liga MX w jednych wyjątkowych rozgrywkach. Turniej ma na celu zapewnienie bardziej konkurencyjnej platformy dla zespołów z obu lig, a także stworzenie nowego sposobu dla kibiców na cieszenie się piłką nożną na najwyższym poziomie.