08/19 22:00 50 Philadelphia Union vs Monterrey 3-0
08/16 01:30 2 [2] Nashville SC vs Monterrey [1] 2-0
08/15 23:00 2 Philadelphia Union vs Inter Miami CF 1-4
08/12 02:55 3 Los Angeles FC vs Monterrey 2-3
08/12 01:09 3 [1] Philadelphia Union vs Queretaro [2] 2-1
08/12 00:30 3 [2] Nashville SC vs Minnesota United [2] 5-0
08/12 00:30 3 Inter Miami CF vs Charlotte FC 4-0
08/09 02:30 4 Los Angeles FC vs Real Salt Lake 4-0
08/09 02:00 4 Tigres UANL vs Monterrey 0-1
08/09 00:00 4 [2] Minnesota United vs Toluca [1] 6-4
08/09 00:00 4 [2] Nashville SC vs Club America [2] 8-7

Wikipedia - Leagues Cup

Leagues Cup – coroczne rozgrywki w Ameryce Północnej pomiędzy drużynami z Major League Soccer a Liga MX. Pierwszy turniej zorganizowano w 2019 z udziałem czterech drużyn z obu lig, który wygrała meksykańska drużyna Cruz Azul.

W 2023 roku turniej został rozszerzony o wszystkie kluby z Major League Soccer i Liga MX, a aktualnie pełni funkcję regionalnego pucharu północnoamerykańskiego regionu CONCACAF, obejmującego Kanadę, Meksyk i Stany Zjednoczone. Trzy najlepsze drużyny Leagues Cup, niezależnie od kraju, kwalifikują się do Pucharu Mistrzów CONCACAF, a dodatkowo mistrz zaczyna turniej od 1/8 finału.

Puchar Lig to coroczne międzynarodowe rozgrywki piłkarskie, w których biorą udział najlepsze drużyny z Major League Soccer (MLS) w Stanach Zjednoczonych i Canady oraz najlepsze drużyny z Liga MX w Meksyku. Turniej został po raz pierwszy rozegrany w 2023 roku i został stworzony w celu zapewnienia bardziej konkurencyjnej platformy dla zespołów z obu lig.

Puchar Lig składa się z fazy grupowej, ćwierćfinałów, półfinałów i finału. W fazie grupowej drużyny są podzielone na cztery grupy po cztery drużyny w każdej. Każda drużyna rozegra po trzy mecze grupowe, grając z każdą inną drużyną w swojej grupie raz. Dwie najlepsze drużyny z każdej grupy awansują do ćwierćfinałów.

Ćwierćfinały, półfinały i finał rozgrywane są w systemie pucharowym jednego meczu. Zwycięzca finału zostaje mianowany mistrzem Ligi.

Puchar Lig jest nową i ekscytującą inicjatywą, która łączy najlepsze drużyny z MLS i Liga MX w jednych wyjątkowych rozgrywkach. Turniej ma na celu zapewnienie bardziej konkurencyjnej platformy dla zespołów z obu lig, a także stworzenie nowego sposobu dla kibiców na cieszenie się piłką nożną na najwyższym poziomie.