08/05 01:00 5 [2] Real Salt Lake v Leon [1] 3-1
08/05 00:00 5 [1] Chicago Fire v Club America [2] 0-1
08/05 00:00 5 [1] FC Cincinnati v Nashville SC [2] 5-6
08/05 00:00 5 [1] Columbus Crew v Minnesota United [2] 6-7
08/04 00:30 5 [1] Charlotte FC v Cruz Azul [2] 4-3
08/04 00:00 5 [1] Unam Pumas v Queretaro [2] 0-1
08/04 00:00 5 [1] Philadelphia Union v DC United [2] 5-4
08/04 00:00 5 [1] New York Red Bulls v New York City FC [2] 1-0
08/04 00:00 5 [2] New England Revolution v Atlas [1] 10-9
08/03 02:30 5 Los Angeles FC v Juarez FC 7-1
08/03 01:35 5 Inter Miami CF v Orlando City SC 3-1

Wikipedia - Leagues Cup

Leagues Cup – coroczne rozgrywki w Ameryce Północnej pomiędzy drużynami z Major League Soccer a Liga MX. Pierwszy turniej zorganizowano w 2019 z udziałem czterech drużyn z obu lig, który wygrała meksykańska drużyna Cruz Azul.

W 2023 roku turniej został rozszerzony o wszystkie kluby z Major League Soccer i Liga MX, a aktualnie pełni funkcję regionalnego pucharu północnoamerykańskiego regionu CONCACAF, obejmującego Kanadę, Meksyk i Stany Zjednoczone. Trzy najlepsze drużyny Leagues Cup, niezależnie od kraju, kwalifikują się do Pucharu Mistrzów CONCACAF, a dodatkowo mistrz zaczyna turniej od 1/8 finału.

Puchar Lig to coroczne międzynarodowe rozgrywki piłkarskie, w których biorą udział najlepsze drużyny z Major League Soccer (MLS) w Stanach Zjednoczonych i Canady oraz najlepsze drużyny z Liga MX w Meksyku. Turniej został po raz pierwszy rozegrany w 2023 roku i został stworzony w celu zapewnienia bardziej konkurencyjnej platformy dla zespołów z obu lig.

Puchar Lig składa się z fazy grupowej, ćwierćfinałów, półfinałów i finału. W fazie grupowej drużyny są podzielone na cztery grupy po cztery drużyny w każdej. Każda drużyna rozegra po trzy mecze grupowe, grając z każdą inną drużyną w swojej grupie raz. Dwie najlepsze drużyny z każdej grupy awansują do ćwierćfinałów.

Ćwierćfinały, półfinały i finał rozgrywane są w systemie pucharowym jednego meczu. Zwycięzca finału zostaje mianowany mistrzem Ligi.

Puchar Lig jest nową i ekscytującą inicjatywą, która łączy najlepsze drużyny z MLS i Liga MX w jednych wyjątkowych rozgrywkach. Turniej ma na celu zapewnienie bardziej konkurencyjnej platformy dla zespołów z obu lig, a także stworzenie nowego sposobu dla kibiców na cieszenie się piłką nożną na najwyższym poziomie.