Europa - Towarzyskie | 06/29 09:00 | - | Khimki-M v FK Znamya Truda | D | 2-2 | |
Rosja - Division 2 | 06/02 14:00 | 26 | Tekstilshchik Ivanovo v FK Znamya Truda | L | 1-0 | |
Rosja - Division 2 | 05/29 14:00 | 17 | SFC CRFSO Smolensk v FK Znamya Truda | W | 0-3 | |
Rosja - Division 2 | 05/26 14:30 | 25 | FK Znamya Truda v FK Dolgoprudny | L | 0-4 | |
Rosja - Division 2 | 05/19 16:30 | 24 | FC Murom v FK Znamya Truda | W | 1-3 | |
Rosja - Division 2 | 05/11 12:00 | 23 | FK Znamya Truda v FK Chertanovo II | D | 0-0 | |
Rosja - Division 2 | 05/03 12:00 | 22 | Luki Energiya V.Luki v FK Znamya Truda | W | 0-2 | |
Rosja - Division 2 | 04/20 12:00 | 20 | FK Znamya Truda v FK Kolomna | W | 4-0 | |
Rosja - Division 2 | 04/13 12:00 | 19 | Pskov 747 v FK Znamya Truda | L | 1-0 | |
Rosja - Division 2 | 04/06 12:00 | 18 | FK Znamya Truda v FK Leningradets | D | 1-1 | |
Towarzyskie mecze klubowe | 03/15 11:00 | - | Rotor Volgograd II v FK Znamya Truda | D | 0-0 | |
Europa - Towarzyskie | 03/04 13:00 | - | FK Znamya Truda v Rotor Volgograd II | D | 0-0 | |
Europa - Towarzyskie | 02/14 09:00 | - | Shinnik M Yaroslavl v FK Znamya Truda | W | 0-1 | |
Europa - Towarzyskie | 02/08 10:30 | 1 | Strogino v FK Znamya Truda | W | 1-3 | |
Rosja - Division 2 | 11/03 10:00 | 16 | [9] FK Znamya Truda v FC Lokomotiv - Kazanka Moskwa [2] | W | 2-1 | |
Rosja - Division 2 | 10/27 13:00 | 15 | [6] Torpedo Vladimir v FK Znamya Truda [9] | W | 0-2 | |
Rosja - Division 2 | 10/20 10:00 | 14 | [9] FK Znamya Truda v Veles [3] | L | 0-1 | |
Rosja - Division 2 | 10/13 13:00 | 13 | [7] FK Dolgoprudny v FK Znamya Truda [9] | L | 2-1 | |
Rosja - Division 2 | 10/06 10:00 | 12 | FK Znamya Truda v FC Murom | L | 2-4 | |
Rosja - Division 2 | 09/29 10:00 | 11 | [13] FK Chertanovo II v FK Znamya Truda [9] | W | 1-2 | |
Rosja - Division 2 | 09/21 13:00 | 10 | [11] FK Znamya Truda v Luki Energiya V.Luki [12] | W | 1-0 | |
Rosja - Division 2 | 09/07 14:00 | 8 | [12] FK Kolomna v FK Znamya Truda [7] | L | 3-2 | |
Rosja - Division 2 | 09/02 11:00 | 7 | [9] FK Znamya Truda v Pskov 747 [7] | W | 1-0 | |
Rosja - Division 2 | 08/27 14:00 | 6 | [5] FK Leningradets v FK Znamya Truda [12] | D | 0-0 | |
Puchar Rosji | 08/22 14:00 | 6 | FK Znamya Truda v Baltika Kaliningrad | L | 0-1 | |
Rosja - Division 2 | 08/17 15:00 | 5 | [13] FK Znamya Truda v Dnepr Smolensk [8] | W | 1-0 | |
Rosja - Division 2 | 08/10 16:00 | 4 | [10] FC Lokomotiv - Kazanka Moskwa v FK Znamya Truda [12] | L | 2-1 | |
Puchar Rosji | 08/07 15:00 | - | FK Kvant Obninsk v FK Znamya Truda | W | 1-4 | |
Rosja - Division 2 | 08/03 15:00 | 3 | [9] FK Znamya Truda v Torpedo Vladimir [1] | L | 0-3 | |
Puchar Rosji | 07/30 14:00 | - | FK Znamya Truda v Strogino | D | 2-2 |
Znamia Truda Oriechowo-Zujewo (ros. Футбольный клуб «Знамя Труда» Орехово-Зуево, Futbolnyj Klub "Znamia Truda" Oriechowo-Zujewo) – najstarszy rosyjski klub piłkarski. Założony w 1909 roku.