Rosja - Division 2 | 06/07 14:00 | 10 | FK Znamya Truda v FC Irkutsk 2020 | L | 0-1 | |
Rosja - Division 2 | 06/01 09:00 | 9 | Spartak Moskwa II v FK Znamya Truda | L | 3-1 | |
Rosja - Division 2 | 05/26 12:00 | 8 | FK Znamya Truda v Zenit St Petersburg II | L | 0-3 | |
Rosja - Division 2 | 05/18 12:00 | 7 | Zvezda St Petersburg v FK Znamya Truda | L | 2-1 | |
Rosja - Division 2 | 05/12 12:00 | 6 | FK Znamya Truda v Rodina-M | W | 4-2 | |
Rosja - Division 2 | 05/05 13:00 | 5 | Luch Energiya v FK Znamya Truda | D | 1-1 | |
Rosja - Division 2 | 04/28 12:00 | 4 | FK Znamya Truda v Baltika-BFU Kaliningrad | D | 1-1 | |
Rosja - Division 2 | 04/21 12:00 | 3 | FK Znamya Truda v FK Tver | W | 2-1 | |
Rosja - Division 2 | 04/13 11:30 | 2 | FC Yenisey Krasnoyarsk II v FK Znamya Truda | W | 0-2 | |
Rosja - Division 2 | 04/06 13:00 | 1 | FK Znamya Truda v Torpedo Vladimir | L | 0-5 | |
Europa - Towarzyskie | 03/22 15:30 | - | FC Nizhny Novgorod v FK Znamya Truda | L | 1-0 | |
Europa - Towarzyskie | 02/17 10:00 | - | Baltika-BFU Kaliningrad v FK Znamya Truda | L | 2-0 | |
Europa - Towarzyskie | 02/10 10:00 | - | Torpedo Vladimir v FK Znamya Truda | L | 2-1 | |
Rosja - Division 2 | 11/12 10:00 | 17 | FK Znamya Truda v Luch Energiya | D | 0-0 | |
Rosja - Division 2 | 11/05 11:00 | 16 | Zenit St Petersburg II v FK Znamya Truda | D | 2-2 | |
Rosja - Division 2 | 10/29 11:00 | 15 | FK Znamya Truda v FC Irkutsk 2020 | L | 0-1 | |
Rosja - Division 2 | 10/25 10:00 | 7 | Dinamo Kirov v FK Znamya Truda | L | 3-1 | |
Rosja - Division 2 | 10/22 12:00 | 14 | FC Yenisey Krasnoyarsk II v FK Znamya Truda | D | 2-2 | |
Rosja - Division 2 | 10/15 13:00 | 13 | FK Znamya Truda v Dinamo Moscow II | L | 1-2 | |
Rosja - Division 2 | 10/08 11:30 | 12 | Zvezda St Petersburg v FK Znamya Truda | L | 5-1 | |
Rosja - Division 2 | 10/02 10:00 | 11 | SS Elektron Velikiy Novgorod v FK Znamya Truda | L | 1-0 | |
Puchar Rosji | 09/27 15:00 | 10 | FK Znamya Truda v Volgar G Astrakhan | L | 1-3 | |
Rosja - Division 2 | 09/23 15:00 | 10 | FK Znamya Truda v FK Tver | W | 2-1 | |
Rosja - Division 2 | 09/17 10:00 | 9 | Torpedo Moscow II v FK Znamya Truda | W | 0-2 | |
Puchar Rosji | 09/13 16:30 | - | Veles v FK Znamya Truda | W | 2-5 | |
Rosja - Division 2 | 09/07 15:00 | 8 | FK Znamya Truda v Rodina-M | W | 4-1 | |
Rosja - Division 2 | 09/03 13:00 | 7 | Dinamo Kirov v FK Znamya Truda | - | Postponed | |
Rosja - Division 2 | 08/27 13:00 | 6 | FK Znamya Truda v Dzerzhinsk | L | 0-4 | |
Puchar Rosji | 08/23 16:00 | - | FK Znamya Truda v Zorkiy Krasnogorsk | W | 3-1 | |
Rosja - Division 2 | 08/19 11:00 | 5 | Dinamo St Petersburg v FK Znamya Truda | L | 1-0 |
Znamia Truda Oriechowo-Zujewo (ros. Футбольный клуб «Знамя Труда» Орехово-Зуево, Futbolnyj Klub "Znamia Truda" Oriechowo-Zujewo) – najstarszy rosyjski klub piłkarski. Założony w 1909 roku.