Klubowe mecze towarzyskie (wyłącznie regulaminowy czas gry) | 08/07 08:00 | - | Krasnaya Armiya U20 v Atlant U20 | W | 3-2 | |
Rosja - MHL | 03/15 16:00 | 4 | MHC Spartak U20 v Krasnaya Armiya U20 | L | 8-1 | |
Rosja - MHL | 03/14 16:00 | 4 | MHC Spartak U20 v Krasnaya Armiya U20 | W | 2-3 | |
Rosja - MHL | 03/11 10:00 | 4 | Krasnaya Armiya U20 v MHC Spartak U20 | L | 2-4 | |
Rosja - MHL | 03/10 14:00 | 4 | Krasnaya Armiya U20 v MHC Spartak U20 | L | 0-3 | |
Rosja - MHL | 02/25 10:00 | - | Dinamo Shinnik Bobruysk U20 v Krasnaya Armiya U20 | W | 3-4 | |
Rosja - MHL | 02/18 10:00 | - | Krasnaya Armiya U20 v Amurskie Tigry U20 | L | 2-3 | |
Rosja - MHL | 02/16 14:00 | - | Krasnaya Armiya U20 v Sakhalinskie Akuly U20 | W | 5-2 | |
Rosja - MHL | 02/12 10:00 | - | Krasnaya Armiya U20 v Taifun U20 | W | 5-3 | |
Rosja - MHL | 02/06 14:00 | - | Krasnaya Armiya U20 v Dynamo St Petersburg U20 | W | 1-0 | |
Rosja - MHL | 02/05 10:00 | - | Krasnaya Armiya U20 v Dynamo St Petersburg U20 | W | 5-2 | |
Rosja - MHL | 02/03 14:00 | - | Krasnaya Armiya U20 v SKA-1946 U20 | W | 7-3 | |
Rosja - MHL | 02/01 14:00 | - | Krasnaya Armiya U20 v SKA-1946 U20 | W | 2-1 | |
Rosja - MHL | 01/27 16:00 | - | HK Kapitan U20 v Krasnaya Armiya U20 | L | 5-4 | |
Rosja - MHL | 01/25 16:00 | - | Atlant U20 v Krasnaya Armiya U20 | L | 3-2 | |
Rosja - MHL | 01/22 10:00 | - | Krylya Sovetov U20 v Krasnaya Armiya U20 | W | 1-5 | |
Rosja - MHL | 01/21 10:00 | - | Krylya Sovetov U20 v Krasnaya Armiya U20 | W | 0-1 | |
Rosja - MHL | 01/19 14:00 | - | Krasnaya Armiya U20 v HK Kapitan U20 | L | 1-2 | |
Rosja - MHL | 01/17 14:00 | - | Krasnaya Armiya U20 v Atlant U20 | W | 2-1 | |
Rosja - MHL | 01/09 14:00 | - | Almaz U20 v Krasnaya Armiya U20 | W | 1-4 | |
Rosja - MHL | 01/07 10:00 | - | Almaz U20 v Krasnaya Armiya U20 | W | 2-4 | |
Rosja - MHL | 01/05 10:00 | - | Loko U20 v Krasnaya Armiya U20 | L | 3-1 | |
Rosja - MHL | 01/04 10:00 | - | Loko U20 v Krasnaya Armiya U20 | L | 5-0 | |
Rosja - MHL | 12/29 14:00 | - | SKA-Kareliya Kondopoga U20 v Krasnaya Armiya U20 | W | 3-5 | |
Rosja - MHL | 12/27 16:00 | - | HC SKA Varyagi U20 v Krasnaya Armiya U20 | W | 2-3 | |
Rosja - MHL | 12/22 14:00 | - | Krasnaya Armiya U20 v SKA-Kareliya Kondopoga U20 | L | 4-5 | |
Rosja - MHL | 12/20 14:00 | - | Krasnaya Armiya U20 v HC SKA Varyagi U20 | W | 3-2 | |
Rosja - MHL | 12/16 14:00 | - | Krasnaya Armiya U20 v Akademia Mihaylova U20 | W | 5-2 | |
Rosja - MHL | 12/14 14:00 | - | Krasnaya Armiya U20 v Mikhailov Hockey Academy U20 | W | 4-1 | |
Rosja - MHL | 12/08 14:00 | - | Krasnaya Armiya U20 v Krylya Sovetov U20 | L | 0-2 |
Krasnaja Armija Moskwa (ros. Красная Армия Москва) – rosyjski klub hokeja na lodzie juniorów z siedzibą w Moskwie.