Czarnogóra - Druga Liga | 12/03 12:00 | 19 | OFK Mladost DG v FK Zeta Golubovci | L | 0-4 | |
Czarnogóra - Druga Liga | 11/27 12:00 | 18 | [4] OFK Mladost DG v FK Grbalj Radanovici [7] | L | 1-2 | |
Czarnogóra - Druga Liga | 11/20 12:00 | 17 | [9] OFK Niksic v OFK Mladost DG [4] | D | 0-0 | |
Czarnogóra - Druga Liga | 11/10 14:00 | 16 | [3] OFK Mladost DG v OFK Igalo [8] | L | 0-3 | |
Czarnogóra - Druga Liga | 11/05 12:30 | 15 | Berane v OFK Mladost DG | L | 3-0 | |
Czarnogóra - Druga Liga | 10/30 13:00 | 14 | FK Bokelj v OFK Mladost DG | D | 0-0 | |
Czarnogóra - Druga Liga | 10/22 13:00 | 13 | OFK Mladost DG v FK Otrant Ulcinj | W | 3-0 | |
Czarnogóra - Druga Liga | 10/16 13:00 | 12 | FK Kom Podgorica v OFK Mladost DG | L | 3-2 | |
Czarnogóra - Druga Liga | 10/12 15:00 | 11 | [1] OFK Mladost DG v FK Podgorica [5] | L | 0-1 | |
Czarnogóra - Druga Liga | 10/09 13:00 | 10 | FK Zeta Golubovci v OFK Mladost DG | W | 0-2 | |
Czarnogóra - Druga Liga | 10/02 13:30 | 9 | FK Grbalj Radanovici v OFK Mladost DG | W | 2-3 | |
Czarnogóra - Druga Liga | 09/28 13:30 | 9 | [1] OFK Mladost DG v OFK Niksic [6] | W | 5-0 | |
Czarnogóra - Druga Liga | 09/24 14:00 | 7 | [3] OFK Igalo v OFK Mladost DG [1] | D | 0-0 | |
Czarnogóra - Druga Liga | 09/15 17:00 | 6 | [1] OFK Mladost DG v FK Berane [7] | W | 3-2 | |
Czarnogóra - Druga Liga | 09/11 16:00 | 5 | [1] OFK Mladost DG v FK Bokelj [4] | L | DBFA | |
Czarnogóra - Puchar Czarnogóry | 09/07 14:30 | 4 | FK Jedinstvo Bijelo Polje v OFK Mladost DG | L | 3-1 | |
Czarnogóra - Druga Liga | 09/04 15:00 | 4 | [10] FK Otrant Ulcinj v OFK Mladost DG [3] | W | 1-2 | |
Czarnogóra - Druga Liga | 08/28 17:00 | 3 | [2] OFK Mladost DG v FK Kom Podgorica [1] | W | 3-0 | |
Czarnogóra - Druga Liga | 08/21 18:00 | 2 | [5] FK Podgorica v OFK Mladost DG [4] | D | 2-2 | |
Czarnogóra - Druga Liga | 08/17 17:00 | 1 | OFK Mladost DG v FK Zeta Golubovci | W | 2-1 | |
Czarnogóra - Play-offy | 06/03 16:00 | 14 | FK Rudar Pljevlja v OFK Mladost DG | W | 1-2 | |
Czarnogóra - Play-offy | 05/30 15:30 | 14 | OFK Mladost DG v FK Rudar Pljevlja | L | 1-4 | |
Czarnogóra - Druga Liga | 05/24 15:30 | 36 | OFK Mladost DG v Berane | W | 3-1 | |
Czarnogóra - Druga Liga | 05/20 15:30 | 35 | [4] FK Bokelj v OFK Mladost DG [3] | D | 1-1 | |
Czarnogóra - Druga Liga | 05/15 15:30 | 34 | [3] OFK Mladost DG v FK Kom Podgorica [5] | L | 1-2 | |
Czarnogóra - Druga Liga | 05/07 14:30 | 33 | FK Jedinstvo Bijelo Polje v OFK Mladost DG | D | 1-1 | |
Czarnogóra - Druga Liga | 05/01 18:00 | 32 | [3] OFK Mladost DG v Arsenal Tivat [2] | W | 1-0 | |
Czarnogóra - Druga Liga | 04/27 14:30 | 31 | [8] FK Grbalj Radanovici v OFK Mladost DG [3] | W | 0-4 | |
Czarnogóra - Druga Liga | 04/23 14:00 | 30 | OFK Mladost DG v OFK Titograd | W | 2-1 | |
Czarnogóra - Druga Liga | 04/20 14:00 | 1 | Berane v OFK Mladost DG | L | 2-1 |
OFK Mladost Donja Gorica (czarnog. Омладински фудбалски клуб Младост Доња Горица / Omladinski fudbalski klub Mladost Donja Gorica) – czarnogórski klub piłkarski, mający siedzibę w południowo-zachodniej dzielnicy Podgoricy o nazwie Donja Gorica, w środku kraju, grający od sezonu 2023/24 w rozgrywkach Prvej ligi Crne Gore.