Angola - Girabola | 05/11 15:00 | 26 | [4] Kabuscorp v Sagrada Esperanca [2] | W | 2-3 | |
Angola - Girabola | 05/04 14:00 | 24 | SC de Cabinda v Sagrada Esperanca | D | 2-2 | |
Angola - Girabola | 05/01 14:00 | 23 | Sagrada Esperanca v GD Interclube | W | 2-0 | |
Angola - Girabola | 04/27 14:00 | 22 | Recreativo do Libolo v Sagrada Esperanca | W | 0-2 | |
Angola - Girabola | 04/20 14:00 | 21 | [2] Sagrada Esperanca v CD Lunda-Sul [1] | W | 4-1 | |
Angola - Girabola | 04/13 15:00 | 20 | [2] Petro Luanda v Sagrada Esperanca [3] | W | 0-1 | |
Angola - Girabola | 04/10 14:30 | 19 | Academica Do Lobito v Sagrada Esperanca | L | 1-0 | |
Angola - Girabola | 04/06 15:00 | 18 | [3] Sagrada Esperanca v Uniao de Malanje [12] | W | 1-0 | |
Angola - Girabola | 04/06 14:00 | 19 | Academica Do Lobito v Sagrada Esperanca | - | Postponed | |
Angola - Girabola | 04/03 15:00 | 18 | Sagrada Esperanca v Uniao de Malanje | - | Postponed | |
Angola - Girabola | 04/03 14:00 | 17 | Sao Salvador v Sagrada Esperanca | L | 2-0 | |
Angola - Girabola | 03/31 14:00 | 17 | Sao Salvador v Sagrada Esperanca | - | Postponed | |
Angola - Girabola | 03/30 15:00 | 16 | Sagrada Esperanca v Santa Rita de Cassia | W | 3-0 | |
Angola - Girabola | 03/27 15:00 | 16 | Sagrada Esperanca v Santa Rita de Cassia | - | Postponed | |
Angola - Girabola | 03/16 14:00 | 6 | CD Lunda Sul v Sagrada Esperanca | D | 1-1 | |
Angola - Girabola | 03/13 14:00 | 14 | FC Bravos do Maquis v Sagrada Esperanca | W | 0-1 | |
Angola - Girabola | 03/07 15:00 | 15 | [4] Sagrada Esperanca v Primeiro de Agosto [5] | W | 1-0 | |
Puchar Konfederacji CAF | 03/03 19:00 | 6 | [3] Sagrada Esperanca v Abu Salim SC [2] | W | 3-0 | |
Angola - Girabola | 02/28 15:00 | 7 | Sagrada Esperanca v Recreativo do Libolo | W | 1-0 | |
Puchar Konfederacji CAF | 02/25 19:00 | 5 | [4] SOAR Coyah v Sagrada Esperanca [3] | D | 0-0 | |
Angola - Girabola | 02/21 15:00 | 7 | Sagrada Esperanca v Recreativo do Libolo | - | Postponed | |
Angola - Girabola | 02/17 15:00 | 13 | [4] Sagrada Esperanca v Wiliete SC [5] | W | 2-0 | |
Angola - Girabola | 02/14 15:00 | 5 | Sagrada Esperanca v Petro Luanda | D | 0-0 | |
Angola - Girabola | 02/11 14:30 | 12 | Desportivo da Huila v Sagrada Esperanca | D | 1-1 | |
Angola - Girabola | 01/28 14:30 | 12 | Desportivo da Huila v Sagrada Esperanca | - | Postponed | |
Angola - Girabola | 12/29 14:30 | 11 | Sagrada Esperanca v Kabuscorp | W | 2-0 | |
Angola - Girabola | 12/23 14:00 | 9 | Sagrada Esperanca v SC de Cabinda | W | 5-1 | |
Puchar Konfederacji CAF | 12/20 16:00 | 4 | [3] Sagrada Esperanca v El Zamalek [1] | D | 0-0 | |
Angola - Girabola | 12/15 14:30 | 8 | [12] GD Interclube v Sagrada Esperanca [4] | D | 1-1 | |
Puchar Konfederacji CAF | 12/09 16:00 | 3 | [1] El Zamalek v Sagrada Esperanca [3] | L | 1-0 |
Sagrada Esperança – angolski klub piłkarski z siedzibą w mieście Dundo. Zespół jest 2 raz został mistrzem Angoli.