ITF - Kyoto W60 | 02/20 05:35 | 25 | Greet Minnen v En Shuo Liang | 7-6,6-2 | |
ITF W25 Singapore | 01/24 04:05 | 26 | [117] Ivana Jorovic v Greet Minnen [270] | 6-4,6-1 | |
ITF W25 Singapore | 01/23 04:50 | 25 | [270] Greet Minnen v Quirine Lemoine [227] | 6-1,7-5 | |
ITF W25 Singapore | 01/19 03:00 | 28 | [122] Arantxa Rus v Greet Minnen [270] | 7-6,6-2 | |
ITF W25 Singapore | 01/18 08:30 | 27 | [270] Greet Minnen v Richel Hogenkamp [168] | 7-6,6-3 | |
ITF W25 Singapore | 01/17 05:05 | 26 | [154] Denisa Allertova v Greet Minnen [270] | 4-6,1-6 | |
ITF W25 Singapore | 01/15 06:45 | 25 | [244] Kimberley Zimmermann v Greet Minnen [270] | 4-6,4-6 | |
WTA Hobart | 01/10 03:55 | 27 | [346] Greet Minnen v Alize Cornet [47] | 1-6,4-6 | |
WTA Hobart | 01/09 07:00 | 26 | [86] Magda Linette v Greet Minnen [346] | 1-6,6-4,6-7 | |
WTA Hobart | 01/07 02:45 | 25 | [285] Greet Minnen v Kateryna Kozlova [98] | 6-4,6-0 | |
WTA Hobart | 01/06 04:10 | 64 | [102] Fiona Ferro v Greet Minnen [285] | 4-6,4-6 | |
WTA Hobart | 01/05 02:20 | 45 | [285] Greet Minnen v Katie Boulter [97] | 6-3,3-6,6-1 | |
ITF W25 Playford | 01/01 03:30 | 25 | [285] Greet Minnen v Kaylah McPhee [356] | 6-2,4-6,4-6 | |
ITF Women Shrewsbury | 11/09 11:30 | 28 | [316] Greet Minnen v Maia Lumsden [376] | 4-6,6-4,4-6 | |
ITF Women Shrewsbury | 11/08 12:55 | 27 | [109] Arantxa Rus v Greet Minnen [316] | 3-6,1-6 | |
ITF Women Shrewsbury | 11/07 10:30 | 26 | [316] Greet Minnen v Anna Zaja [222] | 7-6,7-5 | |
ITF Women Shrewsbury | 11/06 10:00 | 25 | [316] Greet Minnen v Marie Benoit [273] | 7-6,4-6,6-4 | |
ITF Women Wirral | 11/01 13:50 | 27 | Greet Minnen v Emma Raducanu | 6-7,2-6 | |
ITF Women Wirral | 10/31 12:15 | 26 | Greet Minnen v Cristiana Ferrando | 6-1,6-3 | |
ITF Women Wirral | 10/30 13:15 | 25 | [310] Greet Minnen v Katharina Gerlach [350] | 6-3,6-3 | |
WTA Luksemburg | 10/14 09:10 | 46 | [97] Kristyna Pliskova v Greet Minnen [349] | 6-2,6-4 | |
WTA Luksemburg | 10/13 14:20 | 45 | [336] Katharina Gerlach v Greet Minnen [349] | 7-5,3-6,1-6 | |
ITF Women Obidos | 10/06 10:00 | 28 | [397] Gaia Sanesi v Greet Minnen [400] | 7-5,7-6 | |
ITF Women Obidos | 10/05 10:00 | 27 | Greet Minnen v Dalila Spiteri | 7-5,6-2 | |
ITF Women Obidos | 10/04 13:00 | 26 | [335] Katarzyna Kawa v Greet Minnen [400] | 7-5,5-7,2-6 | |
ITF Women Obidos | 10/03 13:00 | 25 | Greet Minnen v Dasha Ivanova | 6-1,6-0 | |
ITF Women Obidos | 09/30 09:30 | 29 | [400] Greet Minnen v Giulia G-Monticone [241] | 5-7,4-6 | |
ITF Women Obidos | 09/29 13:00 | 28 | [400] Greet Minnen v Urszula Radwańska [371] | 6-2,7-5 | |
ITF Women Obidos | 09/28 09:30 | 27 | [400] Greet Minnen v Katarzyna Piter [313] | 6-3,6-3 | |
ITF Women Obidos | 09/27 09:30 | 26 | [429] Panna Udvardy v Greet Minnen [400] | 0-6,0-6 |
Greet Minnen (ur. 14 sierpnia 1997 w Turnhout) – belgijska tenisistka.