ATP Pune | 12/31 11:30 | 25 | [103] Michael Mmoh v Prajnesh Gunneswaran [110] | 7-5,6-3 | |
Challenger Pune | 11/24 12:45 | 29 | [110] Prajnesh Gunneswaran v Elias Ymer [132] | 2-6,5-7 | |
Challenger Pune | 11/23 12:50 | 28 | [102] Radu Albot v Prajnesh Gunneswaran [110] | 6-1,4-6,4-6 | |
Challenger Pune | 11/22 13:35 | 27 | [110] Prajnesh Gunneswaran v Aleksandr Nedovyesov [186] | 6-4,6-4 | |
Challenger Pune | 11/21 11:15 | 26 | Prajnesh Gunneswaran v Lucas Gerch | 6-1,6-3 | |
Challenger Pune | 11/20 09:05 | 25 | [110] Prajnesh Gunneswaran v Tsung-Hua Yang [267] | 6-4,6-4 | |
Challenger Bangalore | 11/17 13:00 | 29 | [312] Saketh Myneni v Prajnesh Gunneswaran [144] | 2-6,2-6 | |
Challenger Bangalore | 11/16 12:55 | 28 | [144] Prajnesh Gunneswaran v Brayden Schnur [233] | 6-4,6-1 | |
Challenger Bangalore | 11/15 08:30 | 27 | [416] Sasi Kumar Mukund v Prajnesh Gunneswaran [144] | Retired | |
Challenger Bangalore | 11/14 10:30 | 26 | [431] Sebastian Fanselow v Prajnesh Gunneswaran [144] | 6-4,4-6,5-7 | |
Challenger Bangalore | 11/13 10:30 | 25 | [263] Ivan Nedelko v Prajnesh Gunneswaran [144] | 2-6,2-6 | |
Challenger Shenzhen 2 | 10/30 02:00 | 25 | [259] Alejandro D-Fokina v Prajnesh Gunneswaran [142] | 6-3,6-4 | |
Challenger Liuzhou | 10/27 03:00 | 28 | [89] Radu Albot v Prajnesh Gunneswaran [146] | 6-3,6-3 | |
Challenger Liuzhou | 10/26 03:00 | 27 | [106] Thomas Fabbiano v Prajnesh Gunneswaran [146] | 7-6,1-6,3-6 | |
Challenger Liuzhou | 10/24 04:55 | 26 | [205] Mohamed Safwat v Prajnesh Gunneswaran [146] | 4-6,4-6 | |
Challenger Liuzhou | 10/23 06:10 | 25 | [236] Johan Tatlot v Prajnesh Gunneswaran [146] | 4-6,5-7 | |
Challenger Ningbo | 10/21 05:30 | 29 | [170] Prajnesh Gunneswaran v Thomas Fabbiano [131] | 6-7,6-4,3-6 | |
Challenger Ningbo | 10/20 05:00 | 28 | [161] Miomir Kecmanovic v Prajnesh Gunneswaran [170] | 2-6,2-6 | |
Challenger Ningbo | 10/19 03:00 | 27 | [291] Yunseong Chung v Prajnesh Gunneswaran [170] | 2-6,1-6 | |
Challenger Ningbo | 10/17 03:00 | 26 | [253] Zhe Li v Prajnesh Gunneswaran [170] | 3-6,6-2,6-7 | |
Challenger Ningbo | 10/15 04:00 | 25 | [198] Mohamed Safwat v Prajnesh Gunneswaran [169] | 6-7,2-6 | |
ATP Tokio | 09/29 06:20 | 64 | [49] Martin Klizan v Prajnesh Gunneswaran [164] | 6-4,6-2 | |
ATP Chengdu | 09/26 05:00 | 25 | [164] Prajnesh Gunneswaran v Matteo Berrettini [60] | 3-6,4-6 | |
ATP Chengdu | 09/23 07:30 | 164 | [187] Hiroki Moriya v Prajnesh Gunneswaran [162] | 4-6,3-6 | |
ATP Chengdu | 09/22 05:00 | 64 | Zihao Xia v Prajnesh Gunneswaran | 2-6,5-7 | |
Challenger Kaohsiung | 09/19 05:35 | 25 | [162] Prajnesh Gunneswaran v Jurij Rodionov [248] | 3-6,7-5,3-6 | |
Puchar Davisa | 09/16 12:20 | 26 | Laslo Djere v Prajnesh Gunneswaran | Cancelled | |
Puchar Davisa | 09/14 15:30 | 26 | [56] Dusan Lajovic v Prajnesh Gunneswaran [162] | 6-4,6-3,6-4 | |
Challenger Aptos | 08/11 01:00 | 27 | [268] Thanasi Kokkinakis v Prajnesh Gunneswaran [171] | 4-6,6-4,6-3 | |
Challenger Aptos | 08/08 22:55 | 26 | [276] JC Aragone v Prajnesh Gunneswaran [171] | 6-4,5-7,4-6 |
Prajnesh Gunneswaran (ur. 12 listopada 1989 w Ćennaju) – indyjski tenisista.