Rosja - Division 2 | 05/05 11:00 | 5 | FK Arsenal Tula II v Salyut Belgorod | L | 4-1 | |
Rosja - Division 2 | 04/28 13:00 | 4 | Salyut Belgorod v Zenit Penza | D | 1-1 | |
Rosja - Division 2 | 04/21 10:00 | 3 | Spartak Tambov v Salyut Belgorod | L | 3-2 | |
Rosja - Division 2 | 04/14 11:00 | 2 | Salyut Belgorod v FC Kompozit Pavlovskiy Posad | L | 0-2 | |
Rosja - Division 2 | 04/07 10:00 | 1 | Khimki-M v Salyut Belgorod | D | 0-0 | |
Rosja - Division 2 | 11/11 11:00 | - | Tekstilshik Ivanovo v Salyut Belgorod | L | 4-0 | |
Rosja - Division 2 | 11/04 11:00 | - | Salyut Belgorod v Metallurg Lipetsk | L | 0-4 | |
Rosja - Division 2 | 10/28 13:00 | - | Amkar Perm v Salyut Belgorod | L | 5-1 | |
Rosja - Division 2 | 10/21 12:00 | - | Salyut Belgorod v FK Chelyabinsk | L | 0-3 | |
Rosja - Division 2 | 10/14 10:00 | - | FC Novosibirsk v Salyut Belgorod | L | 3-2 | |
Rosja - Division 2 | 10/07 12:00 | - | Chertanovo v Salyut Belgorod | L | 3-0 | |
Rosja - Division 2 | 10/01 12:00 | - | Salyut Belgorod v Rodina-2 | L | 0-1 | |
Rosja - Division 2 | 09/23 13:00 | - | Avangard Kursk v Salyut Belgorod | L | 6-1 | |
Rosja - Division 2 | 09/17 13:00 | - | Salyut Belgorod v FK Forte Taganrog | L | 0-4 | |
Puchar Rosji | 09/13 13:30 | - | FK Forte Taganrog v Salyut Belgorod | L | 5-4 | |
Rosja - Division 2 | 09/09 13:00 | - | Metallurg Lipetsk v Salyut Belgorod | D | 2-2 | |
Rosja - Division 2 | 09/02 14:00 | - | Salyut Belgorod v Amkar Perm | L | 2-3 | |
Rosja - Division 2 | 08/27 12:00 | - | FK Chelyabinsk v Salyut Belgorod | L | 2-1 | |
Puchar Rosji | 08/23 14:00 | - | Salyut Belgorod v Avangard Kursk | W | 2-0 | |
Rosja - Division 2 | 08/19 14:00 | - | Salyut Belgorod v FC Novosibirsk | L | 1-2 | |
Rosja - Division 2 | 08/12 15:00 | - | Salyut Belgorod v Chertanovo | D | 0-0 | |
Rosja - Division 2 | 08/05 14:00 | - | Rodina-2 v Salyut Belgorod | L | 2-0 | |
Rosja - Division 2 | 07/29 15:00 | - | Salyut Belgorod v Avangard Kursk | L | 0-1 | |
Rosja - Division 2 | 07/22 15:00 | - | FK Forte Taganrog v Salyut Belgorod | L | 1-0 | |
Rosja - Division 2 | 07/16 15:00 | - | Salyut Belgorod v Tekstilshik Ivanovo | W | 4-0 | |
Rosja - Division 2 | 06/10 13:30 | 12 | Salyut Belgorod v Rodina-2 | L | 0-1 | |
Rosja - Division 2 | 06/04 15:00 | 11 | Avangard Kursk v Salyut Belgorod | L | 2-0 | |
Rosja - Division 2 | 05/28 15:00 | 10 | Salyut Belgorod v Metallurg Lipetsk | D | 0-0 | |
Rosja - Division 2 | 05/21 13:00 | 9 | Dynamo Bryansk v Salyut Belgorod | W | 0-1 | |
Rosja - Division 2 | 05/15 15:00 | 8 | Salyut Belgorod v Sakhalinec Moscow | W | 3-0 |
Salut-Eniergija Biełgorod (ros. Футбольный клуб «Салют-Энергия» Белгород, Futbolnyj Kłub „Salut-Eniergija” Biełgorod) – rosyjski klub piłkarski z siedzibą w mieście Biełgorod.