Białoruś - Division 1 | 06/02 13:00 | 9 | FK Bumprom v FC Molodechno-Dyussh-4 | L | 2-1 | |
Białoruś - Division 1 | 05/24 14:00 | 8 | FC Molodechno-Dyussh-4 v BFF Academy Minsk U17 | W | 3-2 | |
Białoruś - Division 1 | 05/18 11:00 | 7 | FC Slonim v FC Molodechno-Dyussh-4 | W | 2-3 | |
Białoruś - Division 1 | 05/10 14:00 | 6 | FC Molodechno-Dyussh-4 v FC Orsha | W | 2-0 | |
Białoruś - Division 1 | 05/03 14:00 | 5 | FC Lida v FC Molodechno-Dyussh-4 | W | 0-1 | |
Białoruś - Division 1 | 04/28 10:00 | 4 | FC Molodechno-Dyussh-4 v Dinamo Mińsk - Rezerwa | W | 2-1 | |
Białoruś - Division 1 | 04/21 13:00 | 3 | FK Lokomotiv Gomel v FC Molodechno-Dyussh-4 | D | 1-1 | |
Białoruś - Division 1 | 04/14 13:00 | 2 | FC Molodechno-Dyussh-4 v BATE Borisov - Rezerwa | W | 3-1 | |
Białoruś - Division 1 | 04/07 12:00 | 1 | Shakhtyor Soligorsk Reserves v FC Molodechno-Dyussh-4 | W | 0-2 | |
Japonia - J-League | 03/22 12:00 | - | FC Smorgon v FC Molodechno-Dyussh-4 | D | 0-0 | |
Białoruś - Division 1 | 11/25 11:00 | 34 | FK Arsenal Dzyarzhynsk v FC Molodechno-Dyussh-4 | L | 6-0 | |
Białoruś - Division 1 | 11/19 11:00 | 33 | FC Molodechno-Dyussh-4 v FC Lida | L | 2-3 | |
Białoruś - Division 1 | 11/11 13:00 | 32 | Dnepr Mogilev v FC Molodechno-Dyussh-4 | L | 3-0 | |
Białoruś - Division 1 | 11/05 11:00 | 31 | FC Molodechno-Dyussh-4 v Niva Dolbizno | L | 1-2 | |
Białoruś - Division 1 | 10/28 10:00 | 30 | Zhodino-Uzhnoe v FC Molodechno-Dyussh-4 | L | 5-1 | |
Białoruś - Division 1 | 10/22 11:00 | 29 | FC Molodechno-Dyussh-4 v FC Vitebsk | D | 0-0 | |
Białoruś - Division 1 | 10/15 13:00 | 28 | Volna Pinsk v FC Molodechno-Dyussh-4 | D | 2-2 | |
Białoruś - Division 1 | 10/08 11:00 | 27 | FC Molodechno-Dyussh-4 v FK Bumprom | W | 4-0 | |
Białoruś - Division 1 | 09/30 14:00 | 26 | FC Orsha v FC Molodechno-Dyussh-4 | W | 1-2 | |
Białoruś - Division 2 | 09/23 11:00 | - | FK Kronon Stolbtsy v FC Molodechno-Dyussh-4 | W | 2-4 | |
Białoruś - Division 1 | 09/23 11:00 | 25 | FC Molodechno-Dyussh-4 v FC Osipovichi | W | 3-0 | |
Białoruś - Division 1 | 09/17 13:00 | 24 | Shakhtar Petrikov v FC Molodechno-Dyussh-4 | D | 3-3 | |
Białoruś - Division 1 | 09/03 10:00 | 22 | FC Molodechno-Dyussh-4 v FC Ostrovets | L | 1-2 | |
Białoruś - Division 2 | 09/02 13:00 | - | FC Molodechno-Dyussh-4 v FK Kronon Stolbtsy | L | 1-4 | |
Białoruś - Division 2 | 08/30 15:30 | - | Partizan Soligorsk v FC Molodechno-Dyussh-4 | D | 0-0 | |
Białoruś - Division 1 | 08/27 10:00 | 21 | Maxline Rogachev v FC Molodechno-Dyussh-4 | L | 4-2 | |
Białoruś - Division 1 | 08/20 14:00 | 20 | FC Molodechno-Dyussh-4 v FC Slonim | W | 1-0 | |
Białoruś - Division 2 | 08/16 15:30 | - | Berezino v FC Molodechno-Dyussh-4 | W | 0-3 | |
Białoruś - Division 1 | 08/15 15:00 | 19 | FC Baranovichi v FC Molodechno-Dyussh-4 | L | 2-0 | |
Białoruś - Division 1 | 08/11 14:00 | 18 | FC Molodechno-Dyussh-4 v FK Lokomotiv Gomel | W | 5-0 |
FK Mołodeczno (biał. ФК «Маладзечна») – białoruski klub piłkarski z siedzibą w Mołodecznie, grający w drugiej lidze białoruskiej.