Pogoda: Deszczowo Stadium: Torsvollur Boisko: Ładnie Round: 3
Referee: Aleksei Igorevich Eskov Home Manager: Lars Olsen Away Manager: Gurban Gurbanov
PO | Team | W | L | |
---|---|---|---|---|
1 | Gibraltar | 0 | 0 | |
1 | Liechtenstein | 0 | 0 | |
1 | San Marino | 0 | 0 |
PO | Team | W | L | |
---|---|---|---|---|
1 | Armenia | 0 | 0 | |
1 | Wyspy Owcze | 0 | 0 | |
1 | Łotwa | 0 | 0 | |
1 | Macedonia Północna | 0 | 0 |
PO | Team | W | L | |
---|---|---|---|---|
1 | Białoruś | 0 | 0 | |
1 | Bułgaria | 0 | 0 | |
1 | Luksemburg | 0 | 0 | |
1 | Irlandia Północna | 0 | 0 |
PO | Team | W | L | |
---|---|---|---|---|
1 | Islandia | 0 | 0 | |
1 | Czarnogóra | 0 | 0 | |
1 | Turcja | 0 | 0 | |
1 | Walia | 0 | 0 |
PO | Team | W | L | |
---|---|---|---|---|
1 | Austria | 0 | 0 | |
1 | Kazachstan | 0 | 0 | |
1 | Norwegia | 0 | 0 | |
1 | Słowenia | 0 | 0 |
PO | Team | W | L | |
---|---|---|---|---|
1 | Dania | 0 | 0 | |
1 | Serbia | 0 | 0 | |
1 | Hiszpania | 0 | 0 | |
1 | Szwajcaria | 0 | 0 |
PO | Team | W | L | |
---|---|---|---|---|
1 | Bośnia i Hercegowina | 0 | 0 | |
1 | Niemcy | 0 | 0 | |
1 | Węgry | 0 | 0 | |
1 | Holandia | 0 | 0 |
PO | Team | W | L | |
---|---|---|---|---|
1 | Chorwacja | 0 | 0 | |
1 | Polska | 0 | 0 | |
1 | Portugalia | 0 | 0 | |
1 | Szkocja | 0 | 0 |
Promotion | |
Promotion Playoffs | |
Relegation Playoffs | |
Relegation | |
Playoffs |
PO | Team | W | L | |
---|---|---|---|---|
1 | Gibraltar | 0 | 0 | |
1 | Liechtenstein | 0 | 0 | |
1 | San Marino | 0 | 0 |
PO | Team | W | L | |
---|---|---|---|---|
1 | Armenia | 0 | 0 | |
1 | Wyspy Owcze | 0 | 0 | |
1 | Łotwa | 0 | 0 | |
1 | Macedonia Północna | 0 | 0 |
PO | Team | W | L | |
---|---|---|---|---|
1 | Białoruś | 0 | 0 | |
1 | Bułgaria | 0 | 0 | |
1 | Luksemburg | 0 | 0 | |
1 | Irlandia Północna | 0 | 0 |
PO | Team | W | L | |
---|---|---|---|---|
1 | Islandia | 0 | 0 | |
1 | Czarnogóra | 0 | 0 | |
1 | Turcja | 0 | 0 | |
1 | Walia | 0 | 0 |
PO | Team | W | L | |
---|---|---|---|---|
1 | Austria | 0 | 0 | |
1 | Kazachstan | 0 | 0 | |
1 | Norwegia | 0 | 0 | |
1 | Słowenia | 0 | 0 |
PO | Team | W | L | |
---|---|---|---|---|
1 | Dania | 0 | 0 | |
1 | Serbia | 0 | 0 | |
1 | Hiszpania | 0 | 0 | |
1 | Szwajcaria | 0 | 0 |
PO | Team | W | L | |
---|---|---|---|---|
1 | Bośnia i Hercegowina | 0 | 0 | |
1 | Niemcy | 0 | 0 | |
1 | Węgry | 0 | 0 | |
1 | Holandia | 0 | 0 |
PO | Team | W | L | |
---|---|---|---|---|
1 | Chorwacja | 0 | 0 | |
1 | Polska | 0 | 0 | |
1 | Portugalia | 0 | 0 | |
1 | Szkocja | 0 | 0 |
Promotion | |
Promotion Playoffs | |
Relegation Playoffs | |
Relegation | |
Playoffs |
PO | Team | W | L | |
---|---|---|---|---|
1 | Gibraltar | 0 | 0 | |
1 | Liechtenstein | 0 | 0 | |
1 | San Marino | 0 | 0 |
PO | Team | W | L | |
---|---|---|---|---|
1 | Armenia | 0 | 0 | |
1 | Wyspy Owcze | 0 | 0 | |
1 | Łotwa | 0 | 0 | |
1 | Macedonia Północna | 0 | 0 |
PO | Team | W | L | |
---|---|---|---|---|
1 | Białoruś | 0 | 0 | |
1 | Bułgaria | 0 | 0 | |
1 | Luksemburg | 0 | 0 | |
1 | Irlandia Północna | 0 | 0 |
PO | Team | W | L | |
---|---|---|---|---|
1 | Islandia | 0 | 0 | |
1 | Czarnogóra | 0 | 0 | |
1 | Turcja | 0 | 0 | |
1 | Walia | 0 | 0 |
PO | Team | W | L | |
---|---|---|---|---|
1 | Austria | 0 | 0 | |
1 | Kazachstan | 0 | 0 | |
1 | Norwegia | 0 | 0 | |
1 | Słowenia | 0 | 0 |
PO | Team | W | L | |
---|---|---|---|---|
1 | Dania | 0 | 0 | |
1 | Serbia | 0 | 0 | |
1 | Hiszpania | 0 | 0 | |
1 | Szwajcaria | 0 | 0 |
PO | Team | W | L | |
---|---|---|---|---|
1 | Bośnia i Hercegowina | 0 | 0 | |
1 | Niemcy | 0 | 0 | |
1 | Węgry | 0 | 0 | |
1 | Holandia | 0 | 0 |
PO | Team | W | L | |
---|---|---|---|---|
1 | Chorwacja | 0 | 0 | |
1 | Polska | 0 | 0 | |
1 | Portugalia | 0 | 0 | |
1 | Szkocja | 0 | 0 |
Promotion | |
Promotion Playoffs | |
Relegation Playoffs | |
Relegation | |
Playoffs |
PO | Team | W | L | |
---|---|---|---|---|
1 | Gibraltar | 0 | 0 | |
1 | Liechtenstein | 0 | 0 | |
1 | San Marino | 0 | 0 |
PO | Team | W | L | |
---|---|---|---|---|
1 | Armenia | 0 | 0 | |
1 | Wyspy Owcze | 0 | 0 | |
1 | Łotwa | 0 | 0 | |
1 | Macedonia Północna | 0 | 0 |
PO | Team | W | L | |
---|---|---|---|---|
1 | Białoruś | 0 | 0 | |
1 | Bułgaria | 0 | 0 | |
1 | Luksemburg | 0 | 0 | |
1 | Irlandia Północna | 0 | 0 |
PO | Team | W | L | |
---|---|---|---|---|
1 | Islandia | 0 | 0 | |
1 | Czarnogóra | 0 | 0 | |
1 | Turcja | 0 | 0 | |
1 | Walia | 0 | 0 |
PO | Team | W | L | |
---|---|---|---|---|
1 | Austria | 0 | 0 | |
1 | Kazachstan | 0 | 0 | |
1 | Norwegia | 0 | 0 | |
1 | Słowenia | 0 | 0 |
PO | Team | W | L | |
---|---|---|---|---|
1 | Dania | 0 | 0 | |
1 | Serbia | 0 | 0 | |
1 | Hiszpania | 0 | 0 | |
1 | Szwajcaria | 0 | 0 |
PO | Team | W | L | |
---|---|---|---|---|
1 | Bośnia i Hercegowina | 0 | 0 | |
1 | Niemcy | 0 | 0 | |
1 | Węgry | 0 | 0 | |
1 | Holandia | 0 | 0 |
PO | Team | W | L | |
---|---|---|---|---|
1 | Chorwacja | 0 | 0 | |
1 | Polska | 0 | 0 | |
1 | Portugalia | 0 | 0 | |
1 | Szkocja | 0 | 0 |
Promotion | |
Promotion Playoffs | |
Relegation Playoffs | |
Relegation | |
Playoffs |
PO | Team | W | L | |
---|---|---|---|---|
1 | Gibraltar | 0 | 0 | |
1 | Liechtenstein | 0 | 0 | |
1 | San Marino | 0 | 0 |
PO | Team | W | L | |
---|---|---|---|---|
1 | Armenia | 0 | 0 | |
1 | Wyspy Owcze | 0 | 0 | |
1 | Łotwa | 0 | 0 | |
1 | Macedonia Północna | 0 | 0 |
PO | Team | W | L | |
---|---|---|---|---|
1 | Białoruś | 0 | 0 | |
1 | Bułgaria | 0 | 0 | |
1 | Luksemburg | 0 | 0 | |
1 | Irlandia Północna | 0 | 0 |
PO | Team | W | L | |
---|---|---|---|---|
1 | Islandia | 0 | 0 | |
1 | Czarnogóra | 0 | 0 | |
1 | Turcja | 0 | 0 | |
1 | Walia | 0 | 0 |
PO | Team | W | L | |
---|---|---|---|---|
1 | Austria | 0 | 0 | |
1 | Kazachstan | 0 | 0 | |
1 | Norwegia | 0 | 0 | |
1 | Słowenia | 0 | 0 |
PO | Team | W | L | |
---|---|---|---|---|
1 | Dania | 0 | 0 | |
1 | Serbia | 0 | 0 | |
1 | Hiszpania | 0 | 0 | |
1 | Szwajcaria | 0 | 0 |
PO | Team | W | L | |
---|---|---|---|---|
1 | Bośnia i Hercegowina | 0 | 0 | |
1 | Niemcy | 0 | 0 | |
1 | Węgry | 0 | 0 | |
1 | Holandia | 0 | 0 |
PO | Team | W | L | |
---|---|---|---|---|
1 | Chorwacja | 0 | 0 | |
1 | Polska | 0 | 0 | |
1 | Portugalia | 0 | 0 | |
1 | Szkocja | 0 | 0 |
Promotion | |
Promotion Playoffs | |
Relegation Playoffs | |
Relegation | |
Playoffs |
PO | Team | W | L | |
---|---|---|---|---|
1 | Gibraltar | 0 | 0 | |
1 | Liechtenstein | 0 | 0 | |
1 | San Marino | 0 | 0 |
PO | Team | W | L | |
---|---|---|---|---|
1 | Armenia | 0 | 0 | |
1 | Wyspy Owcze | 0 | 0 | |
1 | Łotwa | 0 | 0 | |
1 | Macedonia Północna | 0 | 0 |
PO | Team | W | L | |
---|---|---|---|---|
1 | Białoruś | 0 | 0 | |
1 | Bułgaria | 0 | 0 | |
1 | Luksemburg | 0 | 0 | |
1 | Irlandia Północna | 0 | 0 |
PO | Team | W | L | |
---|---|---|---|---|
1 | Islandia | 0 | 0 | |
1 | Czarnogóra | 0 | 0 | |
1 | Turcja | 0 | 0 | |
1 | Walia | 0 | 0 |
PO | Team | W | L | |
---|---|---|---|---|
1 | Austria | 0 | 0 | |
1 | Kazachstan | 0 | 0 | |
1 | Norwegia | 0 | 0 | |
1 | Słowenia | 0 | 0 |
PO | Team | W | L | |
---|---|---|---|---|
1 | Dania | 0 | 0 | |
1 | Serbia | 0 | 0 | |
1 | Hiszpania | 0 | 0 | |
1 | Szwajcaria | 0 | 0 |
PO | Team | W | L | |
---|---|---|---|---|
1 | Bośnia i Hercegowina | 0 | 0 | |
1 | Niemcy | 0 | 0 | |
1 | Węgry | 0 | 0 | |
1 | Holandia | 0 | 0 |
PO | Team | W | L | |
---|---|---|---|---|
1 | Chorwacja | 0 | 0 | |
1 | Polska | 0 | 0 | |
1 | Portugalia | 0 | 0 | |
1 | Szkocja | 0 | 0 |
Promotion | |
Promotion Playoffs | |
Relegation Playoffs | |
Relegation | |
Playoffs |