11/27 19:00 4 AC Feralpisalo v Pro Patria 3-2
11/27 13:30 4 Juventus U23 v Pro Vercelli 2-0
11/20 19:45 8 Catania v ASD Sicula Leonzio 1-0
11/13 16:00 8 Triestina v Virtus Verona 1-0
11/07 19:00 8 AC Feralpisalo v Lecco 1-0
11/06 19:30 8 Padova v Vicenza 1-4
11/06 19:30 8 Reggina v Potenza 2-3

Puchar Włoch Serie C (włoska nazwa Coppa Italia Serie C) – to turniej piłkarski dla włoskich zespołów klubowych występujących w Serie C1 i Serie C2 (trzeci i czwarty poziom rozgrywek). Rozgrywany jest systemem pucharowym (przegrywający odpada).

Jedynym klubem, który zdobył trofeum więcej niż 1 raz jest Monza (4 triumfy).

Włochy - Puchar Serie C

Puchar Serie C to włoskie rozgrywki piłkarskie, w których biorą udział zespoły z Serie C, trzeciej ligi we Włoszech. Turniej został założony w 1938 roku i początkowo nazywany Coppa Italia di Serie C. W obecnej formie rozgrywki istnieją od sezonu 2014/15, kiedy zostały przemianowane na Puchar Serie C.

W Pucharze Serie C biorą udział 28 drużyn z Serie C, które są podzielone na siedem grup po cztery drużyny. W każdej grupie zespoły grają ze sobą mecze u siebie i na wyjeździe. Do fazy pucharowej awansują zwycięzcy każdej grupy oraz najlepszy zespół z drugiego miejsca.

Faza pucharowa składa się z ćwierćfinałów, półfinałów i finału. Mecze ćwierćfinałowe i półfinałowe rozgrywane są w systemie dwumeczu, natomiast finał jest rozgrywany w jednym meczu na neutralnym terenie. Zwycięzca Pucharu Serie C otrzymuje trofeum oraz awansuje do Pucharu Włoch w kolejnym sezonie.

Najbardziej utytułowaną drużyną w historii Pucharu Serie C jest Inter Mediolan, który zdobył 10 tytułów. Inne kluby, które zdobyły wiele tytułów, to: AC Monza (5), AC Venezia (4), AS Lucchese (3) i Spezia Calcio (3).