08/13 18:30 1 Rimini v Santarcangelo 1-2
01/28 14:00 3 Juve Stabia v Cosenza 0-1
01/28 14:00 3 Spal v Bassano 2-0
01/28 13:30 3 Como v Renate 2-0
12/03 19:45 4 Pontedera v Pisa 3-1

Puchar Włoch Serie C (włoska nazwa Coppa Italia Serie C) – to turniej piłkarski dla włoskich zespołów klubowych występujących w Serie C1 i Serie C2 (trzeci i czwarty poziom rozgrywek). Rozgrywany jest systemem pucharowym (przegrywający odpada).

Jedynym klubem, który zdobył trofeum więcej niż 1 raz jest Monza (4 triumfy).

Włochy - Puchar Serie C

Puchar Serie C to włoskie rozgrywki piłkarskie, w których biorą udział zespoły z Serie C, trzeciej ligi we Włoszech. Turniej został założony w 1938 roku i początkowo nazywany Coppa Italia di Serie C. W obecnej formie rozgrywki istnieją od sezonu 2014/15, kiedy zostały przemianowane na Puchar Serie C.

W Pucharze Serie C biorą udział 28 drużyn z Serie C, które są podzielone na siedem grup po cztery drużyny. W każdej grupie zespoły grają ze sobą mecze u siebie i na wyjeździe. Do fazy pucharowej awansują zwycięzcy każdej grupy oraz najlepszy zespół z drugiego miejsca.

Faza pucharowa składa się z ćwierćfinałów, półfinałów i finału. Mecze ćwierćfinałowe i półfinałowe rozgrywane są w systemie dwumeczu, natomiast finał jest rozgrywany w jednym meczu na neutralnym terenie. Zwycięzca Pucharu Serie C otrzymuje trofeum oraz awansuje do Pucharu Włoch w kolejnym sezonie.

Najbardziej utytułowaną drużyną w historii Pucharu Serie C jest Inter Mediolan, który zdobył 10 tytułów. Inne kluby, które zdobyły wiele tytułów, to: AC Monza (5), AC Venezia (4), AS Lucchese (3) i Spezia Calcio (3).