Date | R | Gospodarze v Goście | - |
06/18 12:35 |
29 |
Hilderbrand/Pavel v Palosi/Snitari
|
7-6,6-2
|
06/17 13:00 |
28 |
Ivanovski/Micov v Palosi/Snitari
|
2-6,4-6
|
06/16 13:00 |
27 |
Ivanovski/Micov v Romios/Walkin
|
Retired
|
06/16 12:35 |
27 |
Sakellaridis/Sakellaridis v Hilderbrand/Pavel
|
2-6,1-6
|
06/16 12:30 |
27 |
Palosi/Snitari v Paz/Vincent Ruggeri
|
6-4,6-4
|
06/15 13:25 |
26 |
Bugarikj/Jotovski v Paz/Vincent Ruggeri
|
3-6,5-7
|
06/14 16:10 |
26 |
Markovski/Srbljak v Hilderbrand/Pavel
|
1-6,6-7
|
06/14 14:25 |
26 |
Bruna/Roncadelli v Ivanovski/Micov
|
3-6,6-3,7-10
|
06/14 13:50 |
26 |
Cungu/Durguti v Romios/Walkin
|
1-6,2-6
|
06/12 11:50 |
29 |
Brouwer/Cozbinov v Ouakaa/Thirouin
|
6-1,6-2
|
06/11 13:30 |
28 |
Ouakaa/Thirouin v Lazarov/Srbljak
|
7-5,6-4
|
06/11 08:55 |
28 |
Brouwer/Cozbinov v Ivanovski/Jotovski
|
7-5,6-4
|
06/10 17:50 |
27 |
Lazarov/Srbljak v Damm/Stanek
|
6-1,6-1
|
06/10 16:55 |
27 |
Brouwer/Cozbinov v Ionel/Li
|
6-3,6-3
|
06/10 16:00 |
27 |
Sheyngezikht/Tzicas v Ouakaa/Thirouin
|
4-6,6-4,8-10
|
06/10 15:15 |
27 |
Houkes/Pontjodikromo v Ivanovski/Jotovski
|
Walkover
|
06/08 15:30 |
26 |
Brouwer/Cozbinov v Bugarikj/Micov
|
6-4,6-3
|
06/08 15:00 |
26 |
Houkes/Pontjodikromo v Martin/Tepavac
|
Retired
|
06/08 14:35 |
26 |
Lazarov/Srbljak v Capecchi/Pieri
|
6-7,6-4,10-7
|
06/08 13:20 |
26 |
Dimitrov/Milushev v Ivanovski/Jotovski
|
2-6,2-6
|
06/08 13:00 |
26 |
Juhas/Markovski v Sheyngezikht/Tzicas
|
4-6,3-6
|
06/05 13:45 |
29 |
Damm/Stanek v Houkes/Pontjodikromo
|
6-2,7-6
|
06/04 13:25 |
28 |
Ionel/Yamanaka v Houkes/Pontjodikromo
|
7-5,2-6,9-11
|
06/04 12:30 |
28 |
Damm/Stanek v Ouakaa/Thirouin
|
6-7,6-2,10-8
|
06/03 14:30 |
27 |
Ouakaa/Thirouin v Ivanovski/Kalender
|
1-6,6-2,10-7
|
06/03 13:05 |
27 |
Sorrentino/Weis v Houkes/Pontjodikromo
|
4-6,4-6
|
06/03 12:20 |
27 |
Damm/Stanek v Markovski/Miladinovic
|
6-4,6-2
|
06/02 14:05 |
26 |
Lazarov/Srbljak v Sorrentino/Weis
|
5-7,4-6
|
06/02 14:00 |
26 |
Ouakaa/Thirouin v Cozbinov/Sheyngezikht
|
6-1,7-6
|
06/01 16:20 |
26 |
Capecchi/Pieri v Ivanovski/Kalender
|
1-6,2-6
|
ITF - Skopje M15 - gry podwójne mężczyzn
19-letni Ilya Lobanov i o 6 lat starszy Alexandr Binda zamierzają zdobyć pierwszy tytuł w tym sezonie, gdy przystąpią do rozgrywek podwójnych mężczyzn w Skopje M15. Rosyjsko-czeski duet po raz ostatni wygrał turniej w listopadzie 2021 roku, zdobywając trofeum na kortach twardych w Tachkencie. W tym tygodniu rozpoczęli oni kampanię od zwycięstwa 6:4, 6:4 nad gospodarzem Andrejem Zdravevski i Bułgarem Nikolayem Ionovem.
Ich rywalami w ćwierćfinale będą rozstawieni z numerem drugim Francuz Manuel Guinard i Włoch Luca Giacomini, którzy także wygrali w dwóch setach.
W drugiej części drabinki najwyżej rozstawieni Czech Michael Vrbensky i Słowak Adam Pavlasek zapewnili sobie miejsce w drugiej rundzie po wygranej 6:4, 6:3 nad albańską parą Jurgen Kastrati i Mikel Demiri.
Ich rywalami w następnej rundzie będą Chińczyk Leo He i Litwin Laurynas Grigelis, którzy pokonali w trzech setach serbski duet Srdjan Petrovic i Lazar Milicevic.