12/03 17:00 4 FC Trinity Zlin v Slovan Liberec 7-7
12/03 16:30 4 Sparta Praga v Pardubice 3-1
12/03 16:00 4 FC Brno v Viktoria Plzen 0-1
11/24 15:30 4 Mlada Boleslav v MFK Karvina 3-0
11/17 12:00 4 Pardubice v Sparta Praga 1-0
11/15 13:00 4 Viktoria Plzen v FC Brno 2-1
11/14 15:00 4 Slovan Liberec v FC Trinity Zlin 1-0
11/11 16:00 4 FK Pribram v Hradec Kralove 1-5
11/11 16:00 4 Sigma Ołomuniec v Vysocina Jihlava 2-2
11/10 15:00 4 Dukla Praha v FK Usti nad Labem 3-0
11/03 16:30 4 FK Jablonec v Frydek Mistek 3-0
10/27 16:00 4 Hradec Kralove v FK Pribram 0-1

Puchar Czech w piłce nożnej (cz. Pohár FAČR) – cykliczne rozgrywki piłkarskie o charakterze pucharu krajowego w Czechach. Organizowane co sezon przez Związek Piłki Nożnej Republiki Czeskiej (FAČR) i przeznaczone są dla krajowych klubów piłkarskich. Najważniejsze po Pierwszej lidze piłkarskie rozgrywki w kraju. Triumfator danej edycji Pucharu zyskuje prawo reprezentowania swego kraju w następnej edycji Ligi Europy.

Puchar Czech to rozgrywki piłki nożnej organizowane przez Czesko-Morawski Związek Piłki Nożnej (ČMFS). W turnieju biorą udział najlepsze drużyny z czeskiej 1. Ligi i Fortuna:Národní ligi.

Puchar Czech został po raz pierwszy rozegrany w 1941 roku, a pierwszym zwycięzcą został SK Slavia Praha. Od tamtej pory turniej odbywa się corocznie, a najwięcej tytułów wywalczyły Sparta Praga i Slavia Praga, które mają na swoim koncie po 9 zwycięstw.

Finał Pucharu Czech odbywa się na stadionie Sinobo Stadium w Pradze. Obecnym zdobywcą trofeum jest Sparta Praga, która w finale pokonała w 2022 roku Viktorię Pilzno.