Siatkówka |
Portugalia - A2 - Kobiety |
04/25 14:00 |
VC Lusofona - Kobiety v Ala Nun’Alvares Gondomar - Kobiety
|
|
3-0
|
|
Piłka ręczna |
Portugalia - 3a Divisao |
04/25 14:00 |
FC Bom Sucesso v Ilhavo AC
|
|
22-22
|
|
Siatkówka |
Czechy - Extraliga U22 - Kobiety |
04/25 14:00 |
Olymp U22 - Kobiety v TJ Junior Brno U22 - Kobiety
|
|
3-1
|
|
Tenis |
ITF - Charlottesville W75 |
04/25 14:00 |
Maya Joint v Ann Li
|
|
6-4,6-2
|
|
Tenis |
ITF - Charlottesville W75 |
04/25 14:00 |
Victoria Flores v Elvina Kalieva
|
|
1-6,4-6
|
|
Tenis |
Premier Padel - Bruksela |
04/25 14:00 |
Yanguas/Garrido v Leal/Campagnolo
|
|
View
|
|
Tenis |
ITF - Telde W15 - WD |
04/25 14:00 |
Bayerlova/Visscher v Amos/Mettraux
|
|
6-1,3-6,10-7
|
|
Tenis stołowy |
TT Star Series |
04/25 14:00 |
Miad Lotfijanabadi v Simon Belik
|
|
3-0
|
|
E-Sport |
CS2 - Compass |
04/25 14:00 |
PARIVISION v Guild Eagles
|
|
2-0
|
|
Tenis stołowy |
TT Elite Series |
04/25 14:00 |
Jan Zandecki v Slawomir Dosz
|
|
3-1
|
|
Tenis stołowy |
Setka Cup |
04/25 14:00 |
Oleksandr Maslovets v Valentyn Kurliuk
|
|
2-3
|
|
Tenis stołowy |
Setka Cup |
04/25 14:00 |
Serhii Miroshnychenko v Serhii Priadko
|
|
0-3
|
|
Darts |
Modus Super Series Week 9 |
04/25 14:00 |
Ray Mulvey v Marvin van Velzen
|
|
0-4
|
|
Tenis stołowy |
Czechy - Liga Pro |
04/25 14:00 |
Michal Drastich v Milan Travnik
|
|
3-2
|
|
Tenis stołowy |
Czechy - Liga Pro |
04/25 14:00 |
Jan Dzida v Filip Sikora
|
|
2-3
|
|
Tenis stołowy |
Czechy - Liga Pro |
04/25 14:00 |
Adam Brazda v Ondrej Svacha
|
|
2-3
|
|
Piłka nożna |
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
04/25 14:00 |
Lazio (Prince) Esports v Porto (Ozil) Esports
|
|
4-3
|
|
Piłka nożna |
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
04/25 14:00 |
Barcelona (TongPo) Esports v Dortmund (Saigon) Esports
|
|
5-5
|
|
Tenis stołowy |
Czechy - Liga Pro |
04/25 14:00 |
Jan Kanera v Michal Jezek
|
|
3-1
|
|
Tenis |
ITF - Nottingham M25 |
04/25 14:00 |
Daniel Masur v Ewen Lumsden
|
|
6-4,6-7,3-6
|
|
Piłka nożna |
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
04/25 14:00 |
Barcelona (Mars) Esports v A.Bilbao (Furious) Esports
|
|
1-3
|
|
Piłka nożna |
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
04/25 14:00 |
Girona (Raul) Esports v Real Madrid (Socrates) Esports
|
|
4-3
|
|
Piłka nożna |
Argentyna - Liga rezerwowa |
04/25 14:00 |
Tristan Suarez - Rezerwa v All Boys - Rezerwa
|
|
View
|
|
Koszykówka |
Hiszpania - Liga 2 - Kobiety |
04/25 14:00 |
Barakaldo Emakumeen - Kobiety v CD Vinas Logrono - Kobiety
|
|
62-52
|
|
Koszykówka |
Macedonia Północna - Prva League |
04/25 14:00 |
Ohrid v Kozuv
|
|
55-89
|
|
Wyścigi psów |
AUS Mandurah |
04/25 14:00 |
Wyścig 3 Mandurah v
|
|
View
|
|
Siatkówka |
Portugalia - Nacional |
04/25 14:00 |
Vitoria SC v Fonte Bastardo
|
|
2-3
|
|
E-Sport |
CS2 - EsportsBattle |
04/25 14:00 |
Purple Haze v Gameinside
|
|
0-2
|
|
Tenis |
ITF - Monastir W15 - WD |
04/25 14:00 |
Ahn/Ly-Nguyen v Daavettila/Navarro
|
|
7-5,6-1
|
|
Wyścigi konne |
Perth |
04/25 14:00 |
Perth (Wyścig 6) v
|
|
View
|
|
Piłka nożna |
Argentyna - Liga rezerwowa |
04/25 14:00 |
Puerto Nuevo - Rezerwa v CA Atlas - Rezerwa
|
|
3-2
|
|
Piłka nożna |
Puchar Azji AFC U23 |
04/25 14:00 |
Katar U23 v Japonia U23
|
|
2-4
|
|
Koszykówka |
Rosja - Premier League - Kobiety |
04/25 14:00 |
UMMC Ekaterinburg - Kobiety v Nika Syktyvkar - Kobiety
|
|
65-63
|
|
Koszykówka |
Rosja - Premier League - Kobiety |
04/25 14:00 |
Nadezhda Orenburg - Kobiety v Samara - Kobiety
|
|
64-73
|
|
Piłka nożna |
Armenia - First League |
04/25 14:00 |
FC Urartu II v Noah Yerevan 2
|
|
4-2
|
|
Piłka nożna |
Puchar Islandii |
04/25 14:00 |
Haukar v IF Vestri
|
|
2-4
|
|
Piłka nożna |
Puchar Islandii |
04/25 14:00 |
Hottur/Huginn v Fylkir Reykjavik
|
|
0-1
|
|
Piłka nożna |
Puchar Islandii |
04/25 14:00 |
IBV Vestmannaeyjar v Grindavik
|
|
1-2
|
|
Piłka nożna |
Puchar Islandii |
04/25 14:00 |
FC Arbaer v Fram Reykjavik
|
|
0-3
|
|
Piłka nożna |
Wyspy Owcze - Puchar Wysp Owczych |
04/25 14:00 |
B68 Toftir v IF Fuglafjordur
|
|
1-0
|
|
Krykiet |
Indian Premier League |
04/25 14:00 |
Sunrisers Hyderabad v Royal Challengers Bengaluru
|
|
171/8(20)-206/7(20)
|
|
Hokej na lodzie |
Mistrzostwa Świata - Div 2A |
04/25 14:00 |
Islandia v Australia
|
|
2-3
|
|
Koszykówka |
Israel - Superliga |
04/25 14:00 |
Elitzur Kiryat Ata v Hapoel Afula
|
|
90-73
|
|
Koszykówka |
Ebasketball H2H GG League - 4x5 min. |
04/25 13:56 |
LA Lakers (SPEED) Esports v MEM Grizzlies (AM) Esports
|
|
66-68
|
|
Wyścigi psów |
Perry Barr |
04/25 13:56 |
Perry Barr (Wyścig 12) v
|
|
View
|
|
Tenis stołowy |
Setka Cup |
04/25 13:55 |
Dmytro Mishchenko v Mykola Polysynskyi
|
|
3-0
|
|
Tenis stołowy |
Setka Cup |
04/25 13:55 |
Mykola Kulynych v Bohdan Pyrtyk
|
|
2-3
|
|
Piłka nożna |
Esoccer Battle - 8 min. gry |
04/25 13:54 |
Wolfsburg (Elmagico) Esports v Bayer 04 (Nicolas_Rage) Esports
|
|
2-0
|
|
Piłka nożna |
Esoccer Battle - 8 min. gry |
04/25 13:54 |
Dortmund (Daca) Esports v Eintracht (Izzy) Esports
|
|
3-0
|
|
Wyścigi konne |
Laval |
04/25 13:52 |
Laval (Wyścig 6) v
|
|
View
|
|
Wyścigi psów |
Limerick |
04/25 13:52 |
Limerick (Wyścig 11) v
|
|
View
|
|
Badminton |
Finnish Int. Women Qual |
04/25 13:50 |
Ria Tuominen v Aino Övermark
|
|
2-1
|
|
Tenis |
ITF - Kursumlijska Banja M15 |
04/25 13:50 |
Francesco Ferrari v Kristijan Juhas
|
|
4-6,1-6
|
|
Koszykówka |
Ebasketball Battle - 4x5 min. |
04/25 13:50 |
ATL Hawks (Pakapaka) Esports v NY Knicks (Dzojo) Esports
|
|
52-63
|
|
Koszykówka |
Ebasketball Battle - 4x5 min. |
04/25 13:50 |
BOS Celtics (Ugren) Esports v DEN Nuggets (Kole) Esports
|
|
57-73
|
|
Tenis stołowy |
TT Elite Series |
04/25 13:50 |
Michal Minda v Aleksander Lilien
|
|
0-3
|
|
Badminton |
Finnish Int. Women Qual |
04/25 13:50 |
Ria Tuominen v Jere Overmark
|
|
2-1
|
|
Tenis stołowy |
TT Elite Series |
04/25 13:50 |
Krzysztof Wloczko v Jakub Witkowski
|
|
3-1
|
|
Tenis |
ITF - Charlottesville W75 |
04/25 13:50 |
Allie Kiick v Louisa Chirico
|
|
away
|
|
Badminton |
Finnish Int. Women Qual |
04/25 13:50 |
Miriam I Grotinum v Naishaa Kaur Bhatoye
|
|
View
|
|
Wyścigi psów |
Crayford |
04/25 13:49 |
Crayford (Wyścig 2) v
|
|
View
|
|
Piłka nożna |
Esoccer Battle - 8 min. gry |
04/25 13:48 |
Barcelona (Arcos) Esports v Bayern (Wboy) Esports
|
|
5-0
|
|
Piłka nożna |
Esoccer Battle - 8 min. gry |
04/25 13:48 |
PSG (nikkitta) Esports v Man City (Senior) Esports
|
|
2-2
|
|
Piłka nożna |
Esoccer - Adriatic League - 10 min. gry |
04/25 13:45 |
France (Splinter) Esports v England (Bruno) Esports
|
|
2-4
|
|
Piłka nożna |
Esoccer - Adriatic League - 10 min. gry |
04/25 13:45 |
Argentina (Iron) Esports v Italy (VanGogh) Esports
|
|
2-1
|
|
Tenis stołowy |
TT Cup |
04/25 13:45 |
Rene Riomar v Edvinas Tamashauskas
|
|
0-3
|
|
Piłka nożna |
Esoccer - Adriatic League - 10 min. gry |
04/25 13:45 |
Bayern (Spiderman) Esports v Man City (Lucas) Esports
|
|
3-3
|
|
Piłka nożna |
Esoccer - Adriatic League - 10 min. gry |
04/25 13:45 |
Real Madrid (Arthur) Esports v PSG (Odin) Esports
|
|
5-2
|
|
Squash |
Irish Squash Open |
04/25 13:45 |
Nick Wall v Jonah Bryant
|
|
1-0
|
|
Tenis |
ITF - Oeiras W100 |
04/25 13:45 |
Simona Waltert v Camilla Rosatello
|
|
7-5,6-7,6-7
|
|
Tenis stołowy |
Setka Cup |
04/25 13:45 |
Frantisek Schmidtmayer v Krystof Balak
|
|
3-2
|
|
Tenis |
ITF - Telde W15 - WD |
04/25 13:45 |
Bjork/N Altelius v Girolami/Van Emst
|
|
7-5,4-6,8-10
|
|
Piłka nożna |
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
04/25 13:45 |
A.Madrid (David) Esports v Real Madrid (Socrates) Esports
|
|
4-2
|
|
Piłka nożna |
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
04/25 13:45 |
Barcelona (Mars) Esports v Girona (Raul) Esports
|
|
2-2
|
|
Tenis stołowy |
Challenger Series TT |
04/25 13:45 |
Dauud Cheaib v Dennis Klein
|
|
2-3
|
|
Wyścigi konne |
Beverley |
04/25 13:45 |
Beverley (Wyścig 6) v
|
|
View
|
|
Tenis |
ITF - Kursumlijska Banja W15 |
04/25 13:45 |
Anastasija Arsic v Helena Stevic
|
|
3-6,1-6
|
|
Piłka nożna |
Rumunia - Liga I |
04/25 13:45 |
ACS UTA Batrana Doamna v Otelul Galati
|
|
3-1
|
|
Koszykówka |
Ebasketball H2H GG League - 4x5 min. |
04/25 13:44 |
CLE Cavaliers (CARNAGE) Esports v PHX Suns (HOLLOW) Esports
|
|
72-68
|
|
Wyścigi psów |
Kinsley |
04/25 13:44 |
Kinsley (Wyścig 12) v
|
|
View
|
|
Wyścigi psów |
AUS Mandurah |
04/25 13:43 |
Wyścig 3 Mandurah v
|
|
View
|
|
Wyścigi psów |
Waterford |
04/25 13:42 |
Waterford (Wyścig 11) v
|
|
View
|
|
Tenis stołowy |
TT Cup |
04/25 13:40 |
Filip Kociuba v Maciej Kolek
|
|
3-0
|
|
Siatkówka plażowa |
CBVP Brasilia |
04/25 13:40 |
Manaus/Vilsomar v Misael/Luizjusto
|
|
2-0
|
|
Siatkówka plażowa |
CBVP Brasilia |
04/25 13:40 |
Lipe/Oscar v Gustavo/Isac
|
|
2-1
|
|
Tenis |
ITF - Kursumlijska Banja W15 |
04/25 13:40 |
Bojana Marinkovic v Daria Yesypchuk
|
|
1-6,3-6
|
|
Tenis stołowy |
Setka Cup |
04/25 13:40 |
Sergii Skhabitskiy v Oleksandr Tymofeev
|
|
3-2
|
|
Wyścigi psów |
Perry Barr |
04/25 13:37 |
Perry Barr (Wyścig 12) v
|
|
View
|
|
Piłka nożna |
Esoccer Battle - 8 min. gry |
04/25 13:36 |
Man City (Senior) Esports v Real Madrid (lion) Esports
|
|
1-2
|
|
Piłka nożna |
Esoccer Battle - 8 min. gry |
04/25 13:36 |
Bayern (Wboy) Esports v PSG (nikkitta) Esports
|
|
4-2
|
|
Tenis stołowy |
TT Cup |
04/25 13:35 |
Karol Guzy v Tomasz Witkowski
|
|
1-3
|
|
Badminton |
Finnish Int. Women Qual |
04/25 13:35 |
Anna Bygum v Julie Franconville
|
|
0-2
|
|
Tenis stołowy |
Setka Cup |
04/25 13:35 |
Ruslan Haysenyuk v Oleksandr Hainovskyi
|
|
3-0
|
|
Tenis stołowy |
TT Elite Series |
04/25 13:35 |
Adam Dosz v Mateusz Gołębiowski
|
|
3-1
|
|
Tenis stołowy |
Setka Cup |
04/25 13:35 |
Vadim Reva v Hennadii Buianover
|
|
1-3
|
|
Tenis |
ITF - Angers M25 |
04/25 13:35 |
Mohamed Aziz Dougaz v Eero Vasa
|
|
7-6,6-2
|
|
Darts |
Modus Super Series Week 9 |
04/25 13:35 |
Doug Boehm v Stuart Kellett
|
|
3-4
|
|
Tenis |
ITF - Split M15 |
04/25 13:35 |
Lorenzo Sciahbasi v Neil Oberleitner
|
|
4-6,1-6
|
|
Wyścigi konne |
Warwick |
04/25 13:35 |
Wyścig 8 Warwick v
|
|
View
|
|
Badminton |
Finnish Int. Women Qual |
04/25 13:35 |
Sai Abhijna Brahmakal v Raksha Kandasamy
|
|
View
|
|